Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Zdrap Pomarańczowy Znak

Zdrap Pomarańczowy Znak

Januszkowice, Polska

Witam nazywam się Marek Zarankiewicz z wykształcenia jestem geologiem, pracowałem kilka lat w Parkach Krajobrazowych Województwa Opolskiego, właśnie jako geolog o charakterze edukatora. Jestem perkusjonalistą Wolnej Grupy Bukowina dzięki czemu często przemierzam Polskę i widzę jakie zmiany nastąpiły od niedawna w sprawie drzew przydrożnych. Jestem również przedstawicielem Fundacji Siedlisko Silesia, której celem i głównym zamiarem jest odtwarzanie i przywracanie zdegradowanych siedlisk w celu zwiększenia bioróżnorodności. Działam w tym temacie na terenie województwa Opolskiego oraz współpracuje z różnymi organizacjami na terenie naszego kraju. Od niedawna jestem inspektorem drzew i zajmuje się drzewami na codzień.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

33557 PLN z 33500 PLN

104 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

100%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 18.07.2018.

KAMPANIA - ZDRAP POMARAŃCZOWY ZNAK

Dodano: 11.07.2018, 0:03
romangilz11
romangilz11
Hi,
Nazywam się Roman Gilz, jestem w finansowaniu projektu i asystowaniu osobie we wszystkich dziedzinach działalności. W razie potrzeby skontaktuj się ze mną pod następującym adresem: romangilz11@gmail.com

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 18.07.2018 22:10