Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Jakub Magdziarz

Jakub Magdziarz

Kraków, Poland

Wieczne przeprowadzki, zawsze w trasie, zawsze w biegu. Lubie rozwiaznia proste i ekologiczne dlatego rower jest u mnie tak wazny. Razem z moja partnerka Ania przywialo nas do Krakowa. Ale chce sie ciagle poznawac nowe miejsca, nowych ludzi.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

255 PLN z 900 PLN

12 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

28%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 29.08.2013.

Jura Krakowsko - Częstochowska oczami Mirki

O projekcie

Mirka to psiak przygarnięty przez nas ze schroniska krakowskiego. Uwielbia odkrywać nowe tereny, poznawać nowe psy, zapachy. Niestety ma duży problem z poruszaniem, nie ma jednej tylnej nóżki.

Do tej pory jeździła z nami na rowerze zawinięta w chustę, lecz jest to dla niej mało wygodny sposób podróży. Musi być zwinięta w kłębuszek.

Plan nasz jest taki...
Dostaliśmy od ludzi dobrej woli dwa rowery, które chcemy przerobić na rower typu cargo z przestrzenią ładunkową z przodu. Aby to wykonać udałem się do zakładu spawającego. Za pospawanie ramy zarządzali 600zł plus materiały. Jest to samo spawanie ramy, do tego dorobię sterowanie plus zbudujemy burtę w której pies będzie mógł spokojnie usiąść a nawet wygodnie się położyć. Do tego trzeba cala konstrukcje polakierować, aby wygląd cieszył choć trochę oko.

Z takim pojazdem chcemy pokazać psu nasza Jurę od Krakowa aż do samej Częstochowy. Trasa ma liczyć około 200km. Podczas jej pokonywania nakręcimy film jak psiak pokonywał kolejne kilometry, co zobaczył, kogo spotkał.


Rower po odbytej podróży będzie udostępniony w Krakowskiej Spółdzielni Rowerowej, będą z niego mogli korzystać wszyscy.

Także podsumowując budowa roweru kosztować będzie:
* spawanie - 600 zł
* malowanie - 300 zł


Resztę rzeczy czyli opony, łańcuch, hamulce, drewniane burty na kosz to wszystko mamy już przygotowane.


Wszelkie wydatki na podróż po Jurze pokryjemy sami.


Zapraszam serdecznie do wsparcia, projekt nie jest na chwile jak się uda zbudować ten rower będzie mogło z niego korzystać na prawdę olbrzymie grono ludzi potrzebujących. Jak i Mirka zobaczy kawałek świata :)

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 29.08.2013 18:06