Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Hubert Ronek

Hubert Ronek

Lublin

Twórca komiksów, rysownik, ilustrator, rzadziej publicysta.
Współpracuje na zasadach freelance z wydawnictwami i agencjami reklamowymi

Z wykształcenia mgr sztuki i filologii polskiej.
W dorobku ma kilka albumów komiksowych (m.in. Kraina Herzoga, Dom Żałoby, Henryk i Bonifacy).

Rysownik Sieciaków oraz cykli komiksowych dla dzieci w czasopismach Kumpel i Victor Junior. Współautor historyczno-przygodowej serii "Wojenna odyseja Antka Srebrnego 1939-1944".

Obecnie pracuje m.in. nad komiksem fantasy World of Aghart oraz serią Jestem Bogiem.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

4092 PLN z 2000 PLN

62 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

204%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 02.04.2014.

JESTEM BOGIEM tom 1

RSS

JESTEM BOGIEM tom 3 - START! Dodano 22.04.2016, godz. 18:16

Przed momentem rozpoczęła się zbiórka na wydanie cz. 3 JESTEM BOGIEM - mam nadzieję, że spodobały Wam się poprzednie odcinki i tym razem również wesprzecie projekt! Podobno trzecia część jest najlepsza ;) a na pewno najgrubsza: 70 stron!

JESTEM BOGIEM cz. 2 Dodano 09.08.2014, godz. 14:07

Od zakończenia zbiórki minęło sporo czasu, ale jakimś zbiegiem okoliczności nie podsumowałem oficjalnie tego projektu na PolakPotrafi.

Komiks oczywiście został rozesłany do wszystkich zainteresowanych - gdyby przesyłka do kogoś nie dotarła, proszę o info. Udało się uzbierać sporą kwotę, dzięki czemu ukazał się również odcinek bonusowy serii, zatytułowany Interview - wszyscy Wspierający otrzymali go wraz z cz. 1.

Tymczasem lada dzień skończy się crowdfunding na drugi zeszyt JESTEM BOGIEM - https://polakpotrafi.pl/projekt/jestem-bogiem-2 - ponownie nie zawiedli Wspierający i wczoraj strzeliła główna bariera akcji, czyli komiks pojawi się drukiem w ciągu miesiąca/dwóch. Ale zostało jeszcze kilka dni na przełamanie kolejnych Progów Finansowania.

Teraz tylko od Was zależy, czy poznacie plany dotyczące tytułu (terminy wydania cz. 3 i zapowiedzi poszerzenia tytułu na inne pozakomiksowe media), czy dodatkowo otrzymacie komiksowe kalendarze i czy wydanie cz. 2 zostanie poszerzone o 12 stron (w tym short o wyznawcach Jana Zygfryda Reśniaka). No i sporo więcej przy kolejnych progach - wszystko w Waszych rękach!

Tak czy inaczej - dzięki za udział w JB 1!

Pozdrawiam

LEPSZE WYDANIE Dodano 02.04.2014, godz. 10:08

Przed chwilą Wasze Wsparcie osiągnęło poziom LEPSZE WYDANIE. Dodatkowy komiks ukaże się w formacie A5 z kolorową okładką, w środku 28 cz-b stron.

DODATKOWA OPOWIEŚĆ Dodano 27.03.2014, godz. 20:36

Próg Wsparcia DODATKOWA OPOWIEŚĆ został osiągnięty, wobec czego do rąk wszystkich Wspierających trafi jako bonus druga publikacja - 16-stronicowy odcinek w formacie A6.

Jeśli padnie kolejna granica zbiórki (4000 PLN), komiks ukaże się w formacie A5, z kolorową okładką i rozszerzoną objętością.

Tymczasem na dole opisu dodałem projekty okładek: dodatkowej opowieści oraz finalną wersję okładki pierwszego tomu.

BONUSY! Dodano 16.03.2014, godz. 19:10

W związku z zebraniem zakładanej kwoty, przygotowałem kolejne progi zbiórki, które przyniosą dodatkowe bonusy dla Wspierających - odsyłam do grafiki, dodanej na dole projektu.

Są też dwie nowe nagrody: za Wsparcie 100PLN możecie zdobyć limitowane wydanie pierwszego tomu (20 szt., twarda oprawa, 12 dodatkowych stron), oraz nagroda dla firm (choć nie tylko), które byłyby zainteresowane KOMIKSOWYMI WARSZTATAMI.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 02.04.2014 18:06