Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Przemysław Oborowski

Przemysław Oborowski

Radomsko, Polska

Witam, niestety mogłem tutaj zamieścić tylko swój krótki opis do 600 znaków. Cóż, moim rekordem w pisaniu jest stworzenie 12 stron książki o formacie a4 zapisanych tekstem. Jest to mniej więcej 5000-6600 słów i około 37.000 znaków. Jak sam widzisz limit 600 jest dla mnie naprawdę mały. Skoro zdecydowałeś się wejść na mój profil to na pewno chciałbyś mnie lepiej poznać dlatego mój dłuższy opis umieściłem na tym screenie http://ifotos.pl/z/qepanpn

Napisz wiadomość do Projektodawcy

0 PLN z 6990 PLN

0 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 09.07.2018 23:11

Jak spełnić swoje marzenia za pieniądze zdobytę za

O projekcie

 

Chciałbyś otrzymać książkę całkowicie za darmo?


Sprawdź dokładnie opis projektu. W pewnym miejscu między słowami napisałem jak to osiągnąć.

 

“Jak Spełnić swoje marzenia za pieniądze zdobyte za granicą”

Czyli poradnik na temat życia w kraju gdzie zarobki są kilkakrotnie większe niż w Polsce.

 

 

 

1. Jakie sztuczki oraz sekrety znają dobrze zarabiający Polacy oraz dlaczego się nimi nie dzielą?


2. Jak piąć się po szczeblach kariery czyli jakie cechy powinien mieć zagraniczny pracownik?


3. Jak zdobyć nieśmiertelne bogactwo które zapewni życie na godnym poziomie Tobie, Twoim dzieciom i reszcie rodziny?


4. Jak zadbać o swoje bezpieczeństwo za granicą a także po powrocie do kraju z dużymi pieniędzmi?


5. Jak uzyskać przewagę i wyróżnić się z tłumu w trakcie rozmowy o pracę lub podwyżkę?


6. Jak za tą samą zagraniczną pracę dostać 42.71% więcej pieniędzy?


7. Jak zoptymalizować wydatki i koszty życia za granicą?


8. Jak uniknąć przepracowania przy dawaniu z siebie 100% w pracy?

 

9. Jak wybrać miasto w którym zamieszkamy a także sprawdzić czy okolica jest bezpieczna, zanim się tam wprowadzimy?

 

10. Jak przygotować się do wyjazdu samemu lub z drugą połówką, rodziną albo przyjacielem?
 
11. Jak dbać o wysoki poziom motywacji o każdej porze i trwać w swoich
wielkich oraz małych postanowieniach? (np związanych z nauką języka)

 

12. Jak właściwie i dobrze kierować swoimi finansami w życiu?
 
13. Jak przejść na emeryturę 20 lat wcześniej niż inni ludzie i mieć więcej pieniędzy?

 

14. Jak zorganizować krótki wyjazd wakacyjny aby uniknąć brania pożyczki albo zdobyć pieniądze na przyjemności?
 
15. Jak zarobić i odłożyć naprawdę pokaźną kwotę pieniędzy?

 

16. Jak dbać o zdrowie aby nie wymieniać go w pracy na gotówkę?
 
17. Jak opanować podstawy negocjacji aby móc ich używać w życiu codziennym np przy wynajmowaniu/proszeniu o podwyżkę?

 

18. Jak zrzucić swoją nadwagę i zbudować zdrową sylwetkę u kobiet i mężczyzn bez efektu jojo która przyda nam się w pracy?
 
19. Jak zdobyć pieniądze na rozwój własnej firmy?

 

20. Jaka kwota widnieje na miniaturze projektu i czy Ty też jesteś w stanie zarobić taką tygodniówkę?
 
21. I wiele innych pytań o których powiemy sobie w książce.

 

 

 

Jeżeli się nad tym nie zastanawiałeś to pytanie brzmi: Czy zdajesz sobie już sprawę jaką poważną przewagę zyskają osoby które zapoznają się z treścią poradnika? Są nawet w stanie wyprzedzić ludzi, którzy żyją w innym kraju od dłuższego czasu!

 

Zupełnie tak jakby uzyskali tytuł magistra wyjazdów zagranicznych, niestety wielu ludziom się to niespodoba. Zagraniczny personel z innych rejonów europy po prostu będzie miał mniejsze szanse na znalezienie pracy przez swój brak profesjonalnej wiedzy którą reprezentować będą czytelnicy “Jak spełnić swoje marzenia za pieniądze zdobyte za granicą”

 

 

Niestety taka wiedza sporo kosztuje. Za granicą żyją nawet ludzie którzy zapłacili innym kilkaset funtów/euro za pomoc w organizacji życia i kilka rad. Aby zrozumieć i ocenić realną wartość tej wiedzy musimy wziąć pod uwagę iż minimalna pensja brutto na godzinę wynosi w Anglii 7.5£ czyli prawie 37 zł.

 

 

Przeciętny Polak spędza w pracy nawet 160 godzin miesięcznie. Biorąc to pod uwagę, nawet prosta osoba zauważy iż książka nie może być sprzedawana za pół darmo ponieważ ludzie niedoceniają tanich rzeczy i ich nie szanują, dlatego tylko sto pierwszych osób będzie mogło zdobyć poradnik za 28.99 następnie po wyczerpaniu limitu miejsc, cena zostanie podniesiona.

 

 

Poradnik stworzyłem głównie dla osób chcących wyjechać do Wielkiej Brytanii w której żyłem, jednak zawarte w nim rady sprawdzą się równie dobrze w Niemczech, Irlandii, Holandii, Włoszech, Norwegii, Francji, Belgii, Hiszpanii a nawet w USA lub w Chinach. Jak sam widzisz wiedzą którą przekazuje jest niezwykle uniwersalna dlatego jeżeli kiedykolwiek chciałbyś:

1 Wyjechać do innego kraju, nawet jedynie na jeden miesiąc.

2 Chciałbyś mieć swego rodzaju polisę bezpieczeństwa w postaci możliwości wyjazdu w trakcie kryzysu lub braku pracy.

3 Wolałbyś zarabiać kilka razy więcej pieniędzy od swoich znajomych a także innych ludzi.

 

To ten poradnik jest stworzony właśnie dla Ciebie dlatego wesprzyj kampanie swoją wpłatą już teraz.

 

 

 

 

Wielu ludzi chciałoby wyjechać za granicę jednak paraliżuje ich strach i niewiedza jak poradzić sobie na obcej ziemi. Na domiar złego większość naszych obywateli nie chce w żaden sposób pomagać i podpowiadać ponieważ w nowo przybyłych osobach widzą tylko konkurentów na rynku pracy. Jestem Przemysław Oborowski i postanowiłem to w końcu zmienić. Chciałbym pokazać Tobie(a także wielu innym ludziom) że każdy jest w stanie sobie poradzić za granicą. Dzięki poradnikowi rozwiejesz wszelkie niejasności dotyczące wyjazdu.

 

 

 

Będąc za granicą dochodziły do mnie różne informacje od przyjaciół którzy nadal przebywali w moim rodzinnym mieście, niestety nie były one pozytywne. Parę osób które kojarzyłem z czasów szkolnych spodziewało się nieplanowanego dziecka, inna osoba wpadła w potworne długi bo korzystała z usług firm pożyczkowych. Znalazły się też osoby którez zrezygnowały z marzeń o założeniu własnej działalności z powodu braku pieniędzy na sfinansowanie.

 

 

Dawniej myślałem że takie dramaty to typowe opowieści z programów paradokumentalnych, jednak teraz wiem że skoro te historie są spotykane w dosyć małym miasteczku, na pewno w dużych miejscowościach sytuacja nie prezentuje się bardziej kolorowo. Pokusiłbym się o stwierdzenie iż w całej Polsce są dziesiątki tysięcy osób których problemy w mniejszym lub w większym stopniu można rozwiązać bądź złagodzić gotówką, jednak byłoby to zbyt optymistyczne.

 

 

W całej Polsce takich osób może być nawet kilkaset tysięcy lub parę milionów. Nie wszyscy rzecz jasna znajdują się w ciężkiej sytuacji życiowej przez własne błędy. Poza wymienionymi sytuacjami należy też pamiętać o osobach które walczą z chorobami lub opiekują się chorymi rodzicami, dziadkami, rodzeństwem. Leczenie potrafi pochłonąć naprawdę dużą część domowego budżetu.

 

 

Poza nimi są też ofiary kataklizmów takich jak pożary, powodzie, wichury. Dla wszystkich tych ludzi wiedza jak w tydzień za granicą zarobić tyle pieniędzy ile w Polsce otrzymują za cały miesiąc, byłaby bezcenna.

 

 

Na własnej skórzę przekonałem się że wyjazd za granicę to nie jest prosta sprawa, ja nie miałem gotowego poradnika który krok po kroku wszystko wyjaśniał. W wielu obszarach działałem po omacku, stopniowo nabierając wprawy i doświadczenia którym teraz pragnę się podzielić.

 

 

 

 

 

 

 

Jestem zwykłym młodym chłopakiem który niedługo kończy dwadzieścia lat. Wyjechałem do Anglii aby spełnić swoje marzenia jak to sugeruje tytuł książki. Niestety nie minął rok a w czasie mojego wyjazdu odezwały się komplikacje zdrowotne w postaci poważnej skoliozy, która coraz bardziej utrudniała mi codzienne życie a także pracę. Poza skrzywieniem kręgosłupa zaczęła mi dokuczać ograniczona ruchliwość lewego nadgarstka którą z kolei wywołała torbiel galaretowata potocznie zwana ganglionem, wymagająca interwencji chirurgicznej.

 

 

Szczerze mówiąc nie przejąłem się swoimi dolegliwościami, owszem musiałem zrobić sobie dłuższą przerwę od pracy a także zrezygnować z dźwigania cięzkich rzeczy, jednak wolny czas który dzięki temu zyskałem postanowiłem w całości poświęcić na dzieło swojego życia jakim jest właśnie ta książka. Pomysł na nią narodził się już za granicą, jednak miała mieć ona nieco inną formę.

 

 

Rozmyślałem o stworzeniu książeczki formatu słownika kieszonkowego który nosiłem ze sobą prawie wszędzie w czasie wyjazdu, ostatecznie wyszło mi na to zbyt dużo materiału. Od zawszę miałem swego rodzaju łatwość w posługiwaniu się słowem pisanym a stworzenie własnej książki to właśnie spełnienie moich najskrytszych marzeń.

 

 

Głównym motywem przewodnim w czasie pisania mojego poradnika było i będzie niesienie pomocy innym ludziom. Tak jak już wspomniałem, w Polsce mamy setki tysięcy lub nawet parę milionów ludzi których problemy można by rozwiązać lub przynajmniej złagodzić finansowo.

 

 

Polacy to zaradni ludzie, historia to wiele razy udowodniła nam a także reszcie świata, jednak nawet zaradny człowiek potrzebuje odpowiedniego kierunku. To tak jak w przykładzie z biedakiem i rybą. Możesz dać drugiemu człowiekowi rybę, patrzeć jak ją zjada, następnie na drugi dzień znów chodzi głodny.

 

 

Możesz także pokazać mu jak zrobić wędkę, czyli wyposażyć w odpowiednią wiedzę i umiejętności a następnie patrzeć jak łowi ryby dla siebie, swojej rodziny a także pomaga innym ludziom znajdującym się w podobnej sytuacji w której dawniej on.

 

 

To jest właśnie głównym motywem mojej książki, niesienie pomocy innym poprzez przekazanie całej swojej wiedzy dzięki której sami będą mogli wziąć swoje życie we własne ręce i wyjść z każdej sytuacji.

 

 

Najlepsze w tym wszystkim jest to że raz dane dobro wraca wielokrotnie. Jeden udany wyjazd za granicę to jedna dobrze zarabiająca osoba która może pomagać swojej rodzinie wysyłając do nich gotówkę(wiele osób tak robi) ma też więcej pieniędzy którymi może się dzielić z różnymi organizacjami charytatywnymi takimi jak WOŚP.

 

 

Jeden udany wyjazd to również co najmniej kilka spełnionych marzeń, w tym takie marzenia jak uzbieranie środków na założenie własnej firmy w ojczyźnie, co oznacza więcej miejsc pracy dla osób które zdecydowały się zostać. Nawet jeżeli ktoś nie ma ambicji do prowadzenia własnej działalności i swoje zawodowe życie będzie pracować zagranicą to w końcu powróci do kraju z całym zebranym kapitałem aby odpocząć na godnej i wysokiej emeryturze którą sobie sam zapewni, tym samym wspierając Polską gospodarkę pokaźną zagraniczną gotówka której nigdy by nie posiadł gdyby nie wyjazd.

 

 

Udany wyjazd to także lepsza przyszłość dziecka którą zapewnią mu bardziej majętni rodzice. Sam dorastałem w domu w którym się nie przelewało, dzięki temu wiem jak to w życiu może być ciężko oraz znam prawdziwą wartość pieniędzy. Postanowiłem że zapewne własnym dzieciom (a także wielu innym na terenie całego kraju) lepsze warunki dorastania oraz nie pozwolę aby poznały smak biedy.

 

 

Właśnie dlatego uważam swoją książkę za największe dzieło swojego życia na którego realizację poświęciłem nieświadomie prawie trzy lata. Najpierw przygotowując się do własnego wyjazdu i przetarcia nieznanego szlaku dla siebie i wielu innych, później żyjąc i na własnej skórze doświadczając trudów Angielskiego życia, następnie już w Polsce spisując wszystko to co mógłbym zrobić lepiej i łatwiej, gdybym cofnął się w czasie i ponownie po raz pierwszy pojechał do Anglii z aktualną wiedzą.

 

 

Pomóż mi w realizacji życiowej misji i wesprzyj finansowanie książki swoją wpłatą a także udostępnij tą zbiórkę znajomym tam gdzie tylko możesz i polub profil akcji na facebooku. Możemy uczynić ten świat lepszym miejscem ale tylko razem, ponieważ w jedności siła. Dosyć odkładania decyzji o zmianie swojego życia na później, już teraz zmień swój świat na lepszy oraz pokażmy wszystkim że Polak potrafi!

 

 

 

 

Dałem z siebie wszystko aby ukończyć poradnik jak najszybciej, niestety już na samym początku wiedziałem że stworzenie książki będzie kosztowne i nie łatwe. Nie chciałem się zamartwiać i podcinać sobie skrzydeł myśleniem na temat finansowania. Powtarzałem iż najważniejsze jest abym napisał tą książkę najlepiej jak tylko potrafię aby mogła naprawdę komuś pomóc i odmienić życie na lepsze, kiedy już to zrobię wtedy pomyślę o finansowaniu.

 

 

Wstępnie myślałem o tym aby po prostu wyjechać znów za granice gdy tylko skończę pisać i wydobrzeje, aby zarobić na wszystkie wydatki własnymi rękoma. Mając już większość rozdziałów zakończonych, poszedłem z ciekawości na spotkanie motywacyjno rozwojowe, organizowane przez urząd mojego miasta.

 

 

W zasadzie poszedłem tam aby dowiedzieć się po prostu czegoś ciekawego, nie miałem konkretnego celu. Na spotkaniu przemawiał  Bartosz Filip Malinowski współautor książki “Crowdfunding Zrealizuj swój pomysł ze wsparciem cyfrowego tłumu” Po godzinie, zajęcia na temat pracy zespołowej w biznesie dobiegły końca i uczestnicy zaczęli się zbierać do domu.

 

 

Ostatecznie tak się złożyło że wyszedłem z sali jako ostatnia osoba ponieważ zajęło mi chwile dopicie herbaty i zjedzenie ciastek z talerzyka(Nie mogły się przecież zmarnować) Właśnie wtedy, mając już jedną nogę poza salą usłyszałem “Kurczę! Zapomniałem rozdać książek” Wróciłem się i po krótkiej rozmowie dostałem egzemplarz.

 

 

Na pewno każdy z nas wie jak traktuje się coś co otrzymaliśmy za darmo. Nie doceniamy tego. Nawet ja pomyślałem że ta książka napisana jest typowym dialektem urzędników Unijnych i mówi o tym jak dostać dotacje na firmę(w końcu dostałem ją za darmo na spotkaniu które też finansował urząd)

 

 

Ostatecznie chyba położyłbym ją obok reszty moich książek, gdzie leżałaby w kolejce za bardziej priorytetowymi pozycjami, jednak dostałem ją od samego autora a następne spotkanie organizowane przez urząd mojego miasta wypadało za dwa tygodnie.

 

 

Spodziewałem się że pisarz będzie chciał usłyszeć moją opinię i nie wypada mi po prostu tego zignorować. Wygospodarowałem sobie chwile czasu i zacząłem czytać. Na czytanie przeznaczyłem tylko 30 minut ponieważ myślałem że zasnę od przeglądania typowych urzędniczych procedur jak wypełnić wniosek, co trzeba spełniać itp,  jednak się pomyliłem.

 

 

Z każdą czytaną stroną byłem wręcz zdziwiony że to czego dokładnie potrzebowałem po prostu przypadkiem trafiło do moich rąk. Książkę przerobiłem w dwóch podejściach w dwa dni. Nie wierzyłem że spotkał mnie taki przypadek, a może to było przeznaczenie? Uświadomiłem sobie dwie rzeczy.

 

 

Chciałbym aby każdy czytelnik “Jak spełnić marzenia za pieniądze zdobyte za granicą” czuł się tak cudownie jak ja się czułem po przeczytaniu książki którą otrzymałem. Wiedziałem też że istnieje inna droga finansowania, znacznie lepsza i szybsza ponieważ nie muszę czekać aż rehabilitacja przyniesie efekty i mój kręgosłup pozwoli mi na powrót do pracy w Anglii.

 

 

Dodatkowo mogę też nadzorować pracę nad książką osobiście, nie z odległości która dzieli Anglie od Polski. Przemyślałem to i stwierdziłem że skoro dzięki crowdfundingowi jestem w stanie szybciej Tobie pomóc(a także innym ludziom którzy z różnych przyczyn potrzebują wiedzy dzięki której mogą zarabiać większą gotówkę) to nie mogę z tego zrezygnować.

 

 

Właśnie dlatego potrzebuje Twojej pomocy. Razem możemy przekazać światu wiele dobra i dosłownie uratować komuś życie. Wystarczy że dodasz od siebie cegiełkę kupując poradnik oraz udostępniając całą tą akcję swoim znajomym tam gdzie tylko możesz. Niektórzy pewnie będą zabiegani i nie będą mieli czasu się zapoznać z naszym projektem, możesz im powiedzieć o nim wszystko w skrócie.

 

 

Dlaczego powiedziałem "naszym projektem"? Bo właśnie na tym według mnie polega crowdfunding, wspólnie możemy zrobić coś dobrego nie tylko dla siebie, ale również dla innych ludzi.  

 

 

 

 

Książka zawiera siedemnaście rozdziałów w których mieści się sto siedemdziesiąt sześć poruszanych przeze mnie obszernych tematów, powiązanych z życiem za granicą. Każdy dział zakończony jest praktycznym podsumowaniem najważniejszych informacji, dzięki temu będzie Tobie łatwiej wszystko zapamiętać i powtórzyć.

 

 

Cały tekst książki składa się z 91.200 słów. Dla porównania i lepszego kontrastu dodam że przeciętna książka zawiera 64.000 słów. Dokładna ilość stron będzie wiadoma dopiero gdy książka zostanie przygotowana i tym samym zakończy się jej skład z formatu A4 do tradycyjnych wymiarów książki, czyli formatu A5. Na dany moment przewiduje że jest to wynik wahający się między 350 a 400 stronami. Przeczytanie całej książki zajmie Tobie około ośmiu godzin jeżeli tak jak ja czytasz mniej więcej 190 słów na minutę. Jak widać gołym okiem nie jest to chuda książka tylko pełnowymiarowy poradnik warty swojej ceny, w którym znajdziecie wszystkie odpowiedzi których szukacie.

 

 

Ciężko było mi się zdecydować który fragment książki udostępnić, ponieważ uważam że nadaje się do tego większa jej część. Wyjątkiem są niektóre tematy których zrozumienie wymaga zapoznania się z wcześniejszym fragmentem tekstu. Postanowiłem więc wybrać i wstawić losową stronę.

 

 

 

Osoby(Przyjaciele) którym udostępniłem próbną wersję książki w celu zdobycia opinii, cenią ją sobie przede wszystkim za proste tłumaczenie nawet skomplikowanych rzeczy, autentyczne przykłady z życia wzięte oraz wielotematyczną treść. Wiele kluczowych i drugoplanowych kwestii które wpływają na sukces oraz stabilność za granicą nie przyszłaby im nawet do głowy bez tego poradnika. Czytanie przypomina im lekcje ze swoim ulubionym nauczycielem który uczy wartościowej wiedzy a także podpowiada jak jej najlepiej używać w codziennym życiu aby świat stawał się dla Ciebie i Twoich bliskich lepszym miejscem.

 

 

 

 

 

Czyli na co zostaną przeznaczone zebrane funduszę.

 

 • Korekta całego tekstu.
 • Redakcja całego tekstu.
 • Projekt layoutu książki. (Tzn nadanie publikacji czytelnej i przystępnej formy wizualnej)
 • Skład książki.
 • Konwersja książki do formy elektronicznej.
 • Projekt okładki książki.
 • Wydrukowanie 50 egzemplarzy.
 • Koszty dostawy.
 • Koszty nagród.
 • Prowizja dla strony Polak Potrafi oraz pośrednika płatności.
 • Podatek dochodowy który należy odprowadzić od zbiórki.
 • Koszty promocji książki i innych działań marketingowych.
 • Budżet awaryjny, czyli kwota która pokryje niezapowiedziane wydatki.

Pozostała kwota zostanie przeznaczona na rozwinięcie sklepu internetowego w którym to już po zbiórce będzie można nabyć książkę.  

 

Ważna informacja!

Mam dobrą wiadomość dla osób zainteresowanych książką w tradycyjnej formie, nie elektroczniej. Gdy zbiórka osiągnię 7.000zł wpłat, zostanie dodana opcja zamówienia książki w formie fizycznej! Teraz również istnieje taka możliwość, jednak tylko dla osób które zdecydowały się na rozbudowany pakiet wsparcia projektu. Książka w wydaniu papierowym oraz w bardziej korzystnej cenie, pojawi się dla wszystkich po osiągnięciu 100% celu zbiórki a w cenę będzie już wliczony koszt wysyłki na terenie całej Polski oraz koszt wydruku. Rzecz jasna przez to poradnik w formie elektroczniej będzie dużo tańszy niż tradycyjny.

 

Kiedy już potrzebna kwota zostanie uzbierana lub przekroczona, zbiórka będzie dalej przebiegała aż do terminu ostatecznej daty zakończenia. Po tym czasie przedsprzedaż zostanie zamknięta i wszystkie osoby zainteresowane zakupem poradnika będą musiały poczekać kilka-kilkanaście tygodni na możliwość zakupu książki w sklepie internetowym.

 

Należy jednak pamiętać o tym że w pierwszej kolejności przed otworzeniem sklepu zostaną obsłużeni wszyscy ludzie którzy zdecydowali się wesprzeć projekt poprzez zakup książki taniej i tutaj w przedsprzedaży. Im więcej osób udzieli swojego wsparcia tym więcej czasu może minąć zanim otworzę witrynę sklepu internetowego, dlatego jeżeli chciałbyś uzyskać przewagę konkurencyjną nad innymi ludźmi i zdobyć książkę jako jedna z pierwszych osób, kup dowolną wersję poradnika już teraz.

 

Książka jest już napisana jednak zanim będzie mogła trafić do Twoich rąk wymaga jeszcze pracy pokroju: Wprowadzenia korekt, redakcji, projektu okładki itp. Zrobię wszystko co w mojej mocy aby ten czas był skrócony do minimum jednak należy się spodziewać co najmniej dwóch-trzech miesięcy ciężkiej pracy. To wszystko w celu osiągnięcia jak najwyższej jakości którą chciałbym Tobie zagwarantować.

 

 

 

 

 

Strona akcji na Facebooku

https://www.facebook.com/jakspelnicmarzenia/

Zgodnie z obietnicą, po wejściu na stronę znajdziesz tam post w którym napisałem o tym jak otrzymać książkę za darmo.

 

E-Mail

spelnicmarzenia@poczta.fm