Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Praktyczna Pani

Praktyczna Pani

Warszawa, Polska

PRODUCENTKA MUZYCZNA I PODOBNO JEDYNA SKRECZUJĄCA PANI DJ W KRAJU.
W BRANŻY OD 2006. KOLEKCJONERKA GRAMOFONÓW - POSIADA SZEŚĆ :)
Miłośniczka hip hopu, soulu i rnb lat 90tych zwinnie łączy ulubiony klimat z nowoczesną sceną future, nie stroniąc od niesztampowych party bangerów każdego niemal gatunku.
Nie ustaje w poszukiwaniu wciąż nowych sztosów.
Prócz setek imprez w kraju odwiedziła z konsolą Danię, Niemcy, Francję oraz Hiszpanię.
Obecnie przy współpracy z czołową polską perkusistką (Agnieszka Trzeszczak) tworzy WHATTAGIRLZ, czyli live actowy skład damski (bębny +dj)
Na koncie support legendarnej amerykańskiej grupy Slum Village (WHATTAGIRLZ), support Masta Ace, występ na Orange Warsaw Festiwal, VIVA Summer Party, MTV Party, Madonna After Party and many more.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

3320 PLN z 13500 PLN

40 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

24%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 24.04.2017.

Ironiczny klip o uzależnieniu od SOCIAL MEDIÓW

O projekcie

Cześć, mam na imię Marta. Jedni mają w rękawach asy, ja mam sarkazm J. Posłuchaj numeru, w którym śmiało komentuję zjawisko uzależnienia od social mediów oraz ślepego podążania za idealnymi i zawsze pięknymi ludźmi z Instagrama. Posłuchaj o świecie blogerek i spróbuj się nie zaśmiać.

 

Do mojego w pełni autorskiego utworu postanowiłam stworzyć szalony klip, aby zwizualizować zjawisko pogoni za perfekcyjnym światem mediów społecznościowych.

Zapraszam Cię do przesłuchania (i do włączenia się w uruchomienie tej zabawnej, ale też ważnej inicjatywy.

DJ Praktyczna Pani - producentka muzyczna i podobno jedyna tak skreczująca pani DJ w kraju. w branży od 2006. kolekcjonerka gramofonów - posiadam sześć. Miłośniczka hip hopu i r&b lat 90tych. Zwinnie łączę ulubiony klimat z nowoczesną sceną future, nie stroniąc od niesztampowych bangerów każdego niemal gatunku. Obecnie przy współpracy z czołową polską perkusistką (Agnieszka Trzeszczak) tworzę WHATTAGIRLZ, czyli live actowy skład damski (bębny +dj). Robię muzę, gram imprezy. Mam to wielkie szczęście, że praca jest też moją życiową pasją.

znajdziesz mnie tufacebook oraz tuinstagram zabukujesz tuwww.praktycznapani.com

Jak zwykle delektowałam się swoją zajawką produkując muzę w zasadzie tylko dla siebie. Pojawił się utwór. Po około roku, zainspirowana zjawiskiem instagramowej pogoni za pięknem, postanowiłam to skomentować lirycznie, acz dosadnie. Napisałam kilka rymów o blogerkach. Rozwinęłam to do formy pełnego utworu i nagrałam u kumpla w studiu. Tak oto powstał "Taki Pooost!" Nie zamierzałam nic z tym dalej robić, ale sugestie przyjaciół dały mi do myślenia. Why not? Szkoda byłoby nie podzielić się humorem ze światem. Oto zatem wychodzę ze strefy komfortu, wchodzę w rolę raperki i decyduję się z przyjaciółmi zrealizować teledysk dzięki Waszemu wsparciu.

Może uda mi się przekonać choć kilka osób do dystansu i wreszcie do tego, że wszyscy jesteście wystarczająco piękni, wystarczająco mądrzy, wystarczająco fajni i wystarczająco wartościowi. SERIO! Nie ma co się porównywać z przefiltrowaną rzeczywistością! 

Zbieram środki i razem z niezależnymi utalentowanymi filmowcami,  jednocześnie moimi przyjaciółmi - Tomkiem i Eweliną (PIX PRODUCTIONS) realizujemy klip na możliwie najwyższym poziomie. 

Tomasz Chrapusta (reżyser, producent)    Ewelina Chrapusta (producent kreatywny, motywator)

                                           

Nie wszystko jednak można zdobyć bezpłatnie. Chcemy wspólnie stworzyć nietuzinkowy, intrygujący, streetart'owy smaczny obrazek do tego utworu. Potrzebujemy na to 13.500 – takie bowiem będą koszty wynajęcia sprzętu, stworzenia scenografii, kostiumów, logistyki oraz niezbędnych wydatków na studio i postprodukcję. Z realizacją chcemy wystartować w połowie kwietnia 2017. Czasu mało, ale damy radę, bo jako ekipa jesteśmy zajawieni i zdeterminowani.

Co zrobimy z nadwyżką pieniężną?

Po pierwsze - część kwoty przeznaczymy na wsparcie wybranego przez nas projektu. Po drugie - dzięki większej sumie pieniędzy będziemy mogli zaszaleć bardziej i wykonać projekt na jeszcze lepszym poziomie J.

Poniżej materiały, które przybliżą formę do jakiej chcielibyśmy się maksymalnie zbliżyć w ramach tej kwoty, a Tobie pomogą się zorientować, czy choć trochę się z tym identyfikujesz.

      

Każdy wspierający dostane mp3 z utworem oraz wjazd na moje imprezy za free. To na dobry początek. 

·  5 zł okazuję wdzięczność puszczając Ci oko z fejsa ;)

· 35 zł wysyłam Ci mojego mixtape'a wypalonego na CD niedostępnego do legalnego ściągnięcia z internetu

· 50 zł dostajesz dwa moje mixtape'y wypalone na CD, a niedostępne do legalnego ściągnięcia z internetu - możesz wybrać :)

· 75 zł dostajesz dwa moje mixtape'y: CD oraz rarytas - mój limitowany mixtape (nakład 35 szt.) wydany na kasecie z lat 80tych! 

·  100 zł dostajesz wydany na CD mixtape oraz DVD gotowego klipu

·  150 zł dostajesz wydany na CD mixtape oraz DVD gotowego klipu + tiszert "Taki Pooost!"

· 500 zł idziemy na obiad + masz tydzień lekcji dj-ingu w Warszawie i dostajesz DVD gotowego klipu wraz z tiszertem "Taki Pooost!"

·  1000 zł gram  jako DJ na Twojej imprezie/evencie i dorzucam DVD gotowego klipu

·  2000 zł gram na Twojej imprezie/evencie + masz tydzień lekcji Dj-ingu ze mną. Dorzucam również DVD gotowego klipu

·  5000 bierzesz aktywny udział w klipie, ja wraz z najlepszą polską perkusistką   gram na Twojej imprezie/evencie, masz masaż z dojazdem do domu od profesjonalnej masażowej firmy BODY BAR (teren Warszawy)dostajesz również voucher na lekcje gry na perkusji w najlepszej szkole perkusyjnej w kraju -DrumAcademy.pl  lub miesiąc lekcji Dj-skich ze mną. + DVD gotowego klipu. Jeśli jesteś firmą, product placement masz jak w banku.

· 10.000 zł bierzesz aktywny udział w klipie, ja wraz z najlepszą polską perkusistką gram na Twojej imprezie/evencie, masz masaż z dojazdem do domu od profesjonalnej masażowej firmy BODY BAR (teren Warszawy), dostajesz również voucher na lekcje gry na perkusji w najlepszej szkole perkusyjnej w kraju – DrumAcademy.pl, dostajesz miesiąc lekcji Dj-skich ze mną, jeśli jesteś firmą, product placement masz jak w banku.

PAMIĘTAJ, że jeśli NIE zbiorę potrzebnej kwoty portal ZWRÓCI Ci pieniądze!

Zróbmy to razem! :)

Z góry wielkie dzięki!

Marta

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 24.04.2017 22:10