Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Janusz Wiewiór

Janusz Wiewiór

Warszawa

Nie próbuję zmieniać świata, bo wiem, ze mi się to nie uda. Zmieniam i ulepszam siebie, a wtedy i świat wokół mnie się zmienia. Jestem podróżnikiem, miłośnikiem natury, samopoznania siebie, sportowcem, pasjonatem uprawy warzyw, ziół i kwiatów, 11 lat wegetarianin. Przez ostatnich 8 lat dosyć często brałem udział i pomagałem jako wolontariusz w rożnych projektach humanitarnych oraz imprezach sportowych w kilku krajach Europy i USA.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

530 PLN z 130000 PLN

11 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 16.07.2013.

Instytut Biodynamiki i Permakultury - Samoochrona

Swiadomie zdecyduj, czy chcesz zmian na lepsze w swoim zyciu.

Dodano 10.06.2013, godz. 13:28


Moi drodzy widzimy wszyscy, ze zostaliśmy przyzwyczajeni i zaprogramowani do czekania, ze ktoś za nas cos zrobi. Ale prawda jest taka, ze czekając jest niemożliwe, aby cokolwiek sie wydarzyło. Nawet jeśli posiadasz duża wiedze w wybranej przez siebie dziedzinie i jeśli nie robisz z niej użytku w działaniu, to jest to samo, jak byś tej wiedzy nie posiadał. Tylko czyny sie liczą, nie to ile wiesz.

Stan oczekiwania jest największym błędem jaki popełniasz, ponieważ pozostajesz pasywny w stosunku do świadomości zbiorowej. Nikt za Ciebie nie wykona Twojego planu i nikt za Ciebie nie ruszy się do nowej rzeczywistości.
Swiadomie zdecyduj, czy chcesz zmian na lepsze w swoim zyciu, czy dalej byc pasywnym
uczestnikiem w codziennej rzeczywistosci.

Postanowiłem zacząć działać i uruchomiłem publicznie projekt spolecznosciowy do realizacji INSTYTUT BIODYNAMIKI I PERMAKULTURY – SAMOOCHRONA. Teraz apeluje do wszystkich, którzy uważają siebie za ludzi pomagajacymi innym, zapoznajcie się dokładnie z tym projektem. Jeśli stwierdzisz, ze ta inicjatywa jest z korzyścią dla społeczeństwa, przyłącz się do realizacji tego projektu, dając wsparcie finansowe i zacznij rozsyłać ten link, aby jak najwięcej osób się o tym dowiedziało i wsparło projekt.

Dzięki temu zaczniemy manifestacje, dobrych zmian i stworzymy własne miejsce obfitości i dobrobytu.

Sami ochronimy stare, zdrowe odmiany nasion, warzyw i owoców przed całkowitym wyginięciem, zakładając Bank Nasion.

Link http://polakpotrafi.pl/projekt/instytut-biodynamiki-i-permakultury-samoochrona

I zapraszam do wspólnego działania. Zróbmy razem cos dobrego, dla siebie, dla rodziny i znajomych, a przede wszystkim dla samej Matki Ziemi, a wtedy i oczekiwane zmiany zaczną sie manifestować na planie fizycznym, czego tak wiele ludzi oczekuje.

Projekt jest sprawdzianem swiadomosci spolecznej, co razem dla dobra spolecznego,
mozemy wspolnie zrobic, czy tylko czekac co inni na nas wymusza.

Pozdrawiam serdecznie.
Janusz WiewiórModel finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 16.07.2013 00:12