Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Magdalena Ganowska

Magdalena Ganowska

Leszno

Magdalena Ganowska, skrajna optymistka ze słowotokiem z Wielkopolski, na co dzień pracuje w biurze rachunkowym. Jako zagorzała czytelniczka, od zawsze marzyła o napisaniu książki. Magdalena dzieli swoje życie z mężem, Michałem, zagorzałym fanem Klubu Sportowego Juventus i dwuletnią córka, Nadią, hyperaktywną miłośniczką kotów. Kanarkowa Panda, wystająca dumnie pod ich blokiem, lubi myśleć o sobie jako o nieodzownej części tej niezwykłej rodziny.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

1618 PLN z 7500 PLN

30 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

21%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 27.01.2014.

Imperfect - promocja książki anglojęzycznej

O projekcie


Niedoskonała, to oparta na prawdziwych wydarzeniach historia która prowadzi czytelnika poprzez niecodzienne i pełne wyzwań związki. Magdalena, główna bohaterka, narratorka opowieści, mogłaby być każdą z was. Pospolita na pierwszy rzut oka, a w rzeczywistości niezwykła i unikalna. Przedstawiona w tej historii młoda kobieta jest dowodem na to, iż dotknięcie dna, nie oznacza końca. Samotność, ta śmiertelna współczesna choroba, to właśnie przypadłość na która Magdalena cierpiała od rozwodu swoich rodziców. Jako piętnastolatka wdała się romans który miał uleczyć jej dusze i ukoić smutki a stał się ich głównym powodem. Wiele lat później, ta młoda, zatracona kobieta dostaje drugą szansę od życia, jednakże, bagaż doświadczeń który dźwiga na swoich plecach to coś, co ją przeraża i z czym nie umie sobie poradzić. Zaczynając od szokującego prologu, poprzez boleśnie szczere i zaskakujące retrospekcje, czytelnik ma szansę zanurzyć się w tej osadzonej we współczesnym Gdańsku opowieści. Ta niezwykła powieść, napisana po angielsku przez debiutantkę, jest dowodem na to, że w życiu wszystko jest możliwe. 

 

Powyżej do obejrzenia jest filmik do książki .

 

 

Cześć! Nazywam się Magdalena Ganowska i jestem autorką książki napisanej po angielsku pt. "Imperfect".

Proces pisania i szukania agenta literackiego (którego nie znalazłam), potem samego złożenia książki i wydania zajął mi bardzo dużo czasu. Ale napisanie i wydanie książki było zawsze moim marzeniem. Ta książka znaczy dla mnie bardzo dużo gdyż jest oparta na prawdziwych wydarzeniach i wypełniona po brzegi prawdziwymi, szczerymi emocjami - głównie moimi.

Jako samo-wydawca mam ogromny problem z promocją ksiązki. Brak mi funduszy... Uczę się tego biznesu od podstaw, ale by cokolwiek zdziałać, zamieścić jakąkolwiek reklamę, zrobić akcję promocyjną, potrzeba funduszy, zazwyczaj nie małych. Niedawno zakończył się mój projekt na wspieramkulture.pl, fundusze z tego projektu w wysokości 1310,00 złotych przeznaczę na reklamę w czasopiśmie English Matters i Business English Matters. Moim marzeniem jest zaistnieć jakoś za zagranicą, jednak reklama w prasie np. brytyjskiej kosztuje min. 300-500 funtów. Dlatego postanowiłam spróbować raz jeszcze uzbierać fundusze na promocję tym razem za granicą.

Moja propozycja brzmi tak. Proszę Was o minimalne wsparcie w wysokości 2 zł i gorąco proszę o podanie dalej/ udostępnienie  tej informacji, by trafiła do jak najszerszego grona odbiorców. W zamian oferuję Wam pisemne podziękowanie imienne w specjalnym wydaniu książki dla wszystkich tych, którzy zdecydują się mi pomóc. Specjalna edycja wyjdzie pod koniec lutego przyszłego roku jeżeli projekt zakończy się sukcesem.

Za wsparcie w wyższych kwotach oferuję również inne prezenty.

Uważam, że Polacy to zdolne bestie tylko mamy narodowy kompleks i często wstydzimy się własnej narodowości. Ja jestem dumna z bycia Polką i chcę udowodnić, że Polak też potrafi. Zapytacie pewnie: to dlaczego książka jest po angielsku? Otóż w trakcie studiów w Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych nauczyciele zachęcali nas to ćwiczenia języka, do pisania i doskonalenia się. Ja zawsze coś tam sobie skrobałam do szuflady, ale od tamtego czasu zaczęłam pisać i czytać po angielsku. I tak już zostało. Polskich autorów czytam po polsku, zagranicznych po angielsku.

Bardzo na was liczę. By projekt się udał potrzebuję 3750 osób chętnych wesprzeć mnie kwotą 2 polskich złotych. Pomóżcie mi spełnić marzenia.

 

Z góry dziękuje,  pozdrawiam ciepło

Magdalena Ganowska

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 27.01.2014 18:06