Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

denisiukpiotr

denisiukpiotr

Lublin

Nazywam się Piotr Denisiuk, jestem iluzjonistą i artystą ulicznym. Od kilku lat podróżuję po Polsce ze swoim ulicznym show, a w te wakacje udało mi się występować nawet poza granicami kraju. Oprócz tego studiuję animację kultury i występuję w bardzo różnych miejscach :)

Napisz wiadomość do Projektodawcy

112 PLN z 100 PLN

17 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

112%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 13.12.2013.

Iluzjonista w Afryce

O projekcie

Jak pewnie wiecie, 2 grudnia lecę do Kenii i spędzę tam prawie 3 tygodnie. Dziękuję wszystkim, dzieki którym wygrałem bilet i mogę zrealizować swoje marzenie. Jako że moje zdjęcie polubiło 11,5 tys. osób, a udostępniło 1,5 tysiąca, nie mam możliwości podziękowania każdemu z osobna. Chciałbym każdemu z Was wysłać pocztówkę, ale jest to dla mnie niemożliwe, bo podróżuję najtańszymi metodami (zobaczycie na blogu).

Więc jeśli chcecie dostać kartkę z Kenii, wystarczy że wpłacicie 2 zł, a pod koniec grudnia przyjdzie do Waszego domu pocztówka z krainy Króla Lwa!
Możecie też wpłacić więcej, a ja za te pieniądze kupię Wam pamiątkę- co dokładnie nie wiem, bo nie mam pojęcia co będzie, musicie się zdać na mnie :)

Jeśli macie jakieś inne sugestie, piszcie :)

Żeby projekt się powiódł, muszę dostać na konto min. 100 zł, czyli 50 osób chętnych na kartkę:)

http://denisiukpiotr.blogspot.com/
https://www.facebook.com/denisiukpiotr

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 13.12.2013 18:06