Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Huzar Bike Academy

Huzar Bike Academy

Sobótka, Polska

Akademia działa na terenie gminy Sobótka. Mierząc siły na zamiary powoli poszerzamy nasze pole działania. Aktualnie w programie pilotażowym prowadzanym z czynnym udziałem i dużym zainteresowaniem szkół udział wzięły dwie najmniejsze placówki w gminie czyli czterdzieścioro dzieci z klas 4-6. Z tej grupy na pozalekcyjne regularne treningi do Akademii która działa w ścisłej współpracy z klubem KS Ślęża MAT Sobótka chodzi obecnie dwunastka młodych adeptów kolarskich.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

62397 PLN z 45000 PLN

430 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

138%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 22.02.2016.

Rozwój projektu Akademii Kolarskiej Bartka Huzarskiego

RSS

Projekt busa nabiera rumieńców Dodano 19.05.2016, godz. 10:40

Taki /jak na zdjęciach w załączonym linku/ będzie prawdopodobnie ostateczny projekt oklejenia busa który sfinansowaliście. Jednocześnie proszę o zapoznanie się z wpisem na naszej stronie internetowej, link --> http://hba.huzarski.pl/projekt-busa-nabiera-rumiencow/ póki jeszcze można coś zmienić w sekcji "ufundowali busa".

pozdrawiam serdecznie
Bartek Huzarski

Wasza pomoc w projekcie zakupu busa na polakpotrafi.pl – finał. Dodano 17.04.2016, godz. 20:08


Finał projektu jest taki jak na zdjęciach w załączonym artykule --> http://hba.huzarski.pl/polakpotrafi-pl-taki-final/. Ponieważ udało nam się uzbierać dużo więcej niż początkowo planowaliśmy, decyzją zarządu klubu zdecydowaliśmy, że jeśli projekt ma się rozwijać, jeśli mamy iść w przód to kupimy coś większego i lepszego niż początkowo zakładaliśmy.

Nie było łatwo znaleźć coś co by nam odpowiadało, wiadomo, jak to jest z samochodami sprowadzonymi z zagranicy, kuszą ceną ale ukrywają kosztowne wady, to wie każdy. Obawiając się kupna kury w worku, szukaliśmy wśród znajomych i zaprzyjaźnionych firm auta z pewna historią.

I mamy, roczny, z przebiegiem 14 tyś km, po pokazowy Fiat Ducato Maxi 35 XL. Jesteśmy pewni że obecne żaczki będą z niego korzystać jeszcze w juniorach. Samochód aktualnie jest w firmie która robi zabudowę osobową. Z tyłu będzie garaż na rowery i zabudowa warsztatowa, czyli wszystko to co będziemy potrzebowali na wyścigach etapowych dla juniorów i j.młodszych oraz podczas zgrupowań.

Planujemy w przód, inaczej się nie da. Mamy rozwojowy projekt, ambitnych sponsorów z daleko idącymi planami, ambitną grupę młodzieży więc mamy motywację do działania.

Dzięki Waszej pomocy zrobiliśmy duży krok w przód. Teraz tylko projekt oklejenia i w połowie Maja ruszamy nowym busem na podbój wyścigów kolarskich.

Przekazanie nagród :) Dodano 23.02.2016, godz. 22:46

Witam wszystkich serdecznie

Zaczynamy proces przekazywania Waszych nagród za wsparcie naszego projektu na potralu polakpotrafi.pl

Jedna zmiana którą przeoczyłem przy opisie nagród. Imię i Nazwisko/ksywa/nazwa firmy każdej osoby która wsparła nas kwotą 80 zł lub więcej i ma taką ochotę będzie umieszczona w specjalnym panelu na naszym busie w sektorze „wsparli kupno busa na portalu polakpotrafi.pl”

Proszę abyś odszukał swoją kwotę wsparcia, przeczytał instrukcję dotyczące swojej nagrody i przesłał wymagane informacje na adres email: hba@huzarski.pl . Z adresu email jaki jest zarejestrowany na portalu polakpotrafi.pl lub podpisany loginem z portalu w celu sprawnej weryfikacji.

Proszę aby:
Każda osoba która wsparła nas kwotą 10zł – przesłała na podany adres email – swoje Imię/Nazwisko/nick – formę w jakiej mamy Ci podziękować na facebooku.

Każda osoba która wsparła nas kwotą 20zł - przesłała na podany adres email – swoje Imię/Nazwisko/nick – formę w jakiej mamy Ci podziękować na facebooku oraz w przygotowanym liście z podziękowaniami który wyślemy na Twój adres email.

Każda osoba która wsparła nas kwotą 30zł - przesłała na podany adres email – swoje Imię/Nazwisko/nick – formę w jakiej mamy Ci podziękować na facebooku oraz w przygotowanym liście z podziękowaniami który wyślemy na Twój adres email. Oraz adres na jaki mamy wysłać pocztówkę z autografem.

Każda osoba która wsparła nas kwotą 40zł - przesłała na podany adres email – swoje Imię/Nazwisko/nick – formę w jakiej mamy Ci podziękować na facebooku oraz w przygotowanym liście z podziękowaniami który wyślemy na Twój adres email. Oraz adres na jaki mamy wysłać pocztówkę z autografem oraz smycz na klucze.

Każda osoba która wsparła nas kwotą 60zł - przesłała na podany adres email – swoje Imię/Nazwisko/nick – formę w jakiej mamy Ci podziękować na facebooku oraz w przygotowanym liście z podziękowaniami który wyślemy na adres Twój adres email. Oraz adres na jaki mamy wysłać kubek.

Każda osoba która wsparła nas kwotą 80zł - przesłała na podany adres email – swoje Imię/Nazwisko/nick – formę w jakiej mamy Ci podziękować na facebooku oraz w przygotowanym liście z podziękowaniami który wyślemy na Twój adres email. Oraz adres na jaki mamy wysłać pocztówkę z autografem oraz smycz na klucze. Proszę również o podanie co ma być wpisane na drzwiach w sekcji „ufundowali busa”.

Każda osoba która wsparła nas kwotą 100zł - przesłała na podany adres email – swoje Imię/Nazwisko/nick – formę w jakiej mamy Ci podziękować na facebooku oraz w przygotowanym liście z podziękowaniami który wyślemy na Twój adres email. Oraz adres na jaki mamy wysłać pocztówkę z autografem oraz smycz na klucze. Poradnik jak tylko będzie gotowy zostanie rozesłany drogą e-mail w formacie pdf. Proszę również o podanie co ma być wpisane na drzwiach w sekcji „ufundowali busa”.

Każda osoba która wsparła nas kwotą 120zł - przesłała na podany adres email – swoje Imię/Nazwisko/nick – formę w jakiej mamy Ci podziękować na facebooku oraz w przygotowanym liście z podziękowaniami który wyślemy na Twój adres email. Oraz adres na jaki mamy wysłać pocztówkę z autografem oraz smycz na klucze. Proszę również o podanie co ma być wpisane na drzwiach w sekcji „ufundowali busa”. W sprawie wyjścia na kawę lub piwo będę się kontaktował indywidualnie z każdym drogą e-mail.

Każda osoba która wsparła nas kwotą 140zł - przesłała na podany adres email – swoje Imię/Nazwisko/nick – formę w jakiej mamy Ci podziękować na facebooku oraz w przygotowanym liście z podziękowaniami który wyślemy na Twój adres email. Oraz adres na jaki mamy wysłać pocztówkę z autografem oraz smycz na klucze. Proszę również o podanie co ma być wpisane na drzwiach w sekcji „ufundowali busa”. W kwestii ustalenia terminu wspólnego treningu w Sobótce będę się z każdym osobiście drogą email. Chciałbym z każdym z Was spotkać się indywidualnie więc w czasie może się to przeciągnąć gdyż mamy tu 16 chętnych osób.

Każda osoba która wsparła nas kwotą 200zł - przesłała na podany adres email – swoje Imię/Nazwisko/nick – formę w jakiej mamy Ci podziękować na facebooku oraz w przygotowanym liście z podziękowaniami który wyślemy na Twój adres email. Oraz adres na jaki mamy wysłać pocztówkę z autografem oraz smycz na klucze. Proszę również o podanie co ma być wpisane na drzwiach w sekcji „ufundowali busa”. W kwestii wspólnej kolacji będę się z każdym kontaktował indywidualnie. Tu mamy 12 osób więc prawdopodobnie będzie kilka terminów w kilku miejscach.

Każda osoba która wsparła nas kwotą 300zł - przesłała na podany adres email – swoje Imię/Nazwisko/nick – formę w jakiej mamy Ci podziękować na facebooku oraz w przygotowanym liście z podziękowaniami który wyślemy na Twój adres email. Oraz adres na jaki mamy wysłać pocztówkę z autografem oraz smycz na klucze. Proszę również o podanie co ma być wpisane na drzwiach w sekcji „ufundowali busa”. W kwestii weekendu treningowego będę się z każdym kontaktował indywidualnie. Oczywiste jest, że muszę być w tym czasie w domu więc muszę przeanalizować mój plan startów. Tu mamy 14 osób więc też będzie kilka terminów wspólnych weekendów.

Każda osoba która wsparła nas kwotą 500zł - przesłała na podany adres email – swoje Imię/Nazwisko/nick – formę w jakiej mamy Ci podziękować na facebooku oraz w przygotowanym liście z podziękowaniami który wyślemy na Twój adres email. Oraz adres na jaki mamy wysłać pocztówkę z autografem oraz smycz na klucze i koszulkę HBA oraz o rozmiar i czy ma być z dedykacją (jeśli tak to dla kogo). Proszę również o podanie co ma być wpisane na drzwiach w sekcji „ufundowali busa”.

Każda osoba która wsparła nas kwotą 550zł - przesłała na podany adres email – swoje Imię/Nazwisko/nick – formę w jakiej mamy Ci podziękować na facebooku oraz w przygotowanym liście z podziękowaniami który wyślemy na Twój adres email. Oraz adres na jaki mamy wysłać pocztówkę z autografem oraz smycz na klucze. Proszę również o podanie co ma być wpisane na drzwiach w sekcji „ufundowali busa”. W sprawie planu treningowego będę się z każdym kontaktował indywidualnie.

Każda osoba która wsparła nas kwotą 600zł - przesłała na podany adres email – swoje Imię/Nazwisko/nick – formę w jakiej mamy Ci podziękować na facebooku oraz w przygotowanym liście z podziękowaniami który wyślemy na Twój adres email. Oraz adres na jaki mamy wysłać pocztówkę z autografem oraz smycz na klucze. Proszę również o podanie co ma być wpisane na drzwiach w sekcji „ufundowali busa”. W temacie prelekcji będę się z każdym kontaktował indywidualnie celem ustalenia terminu i miejsca.

Każda osoba która wsparła nas kwotą 800zł - przesłała na podany adres email – swoje Imię/Nazwisko/nick – formę w jakiej mamy Ci podziękować na facebooku oraz w przygotowanym liście z podziękowaniami który wyślemy na Twój adres email. Oraz adres na jaki mamy wysłać pocztówkę z autografem, smycz na klucze oraz komplet kolarski HBA. Proszę również o podanie rozmiaru stroju, tabela rozmiarów dostępna na sklep.huzarski.pl. Proszę również o podanie co ma być wpisane na drzwiach w sekcji „ufundowali busa”.

Każda osoba która wsparła nas kwotą 80zł - przesłała na podany adres email – swoje Imię/Nazwisko/nick – formę w jakiej mamy Ci podziękować na facebooku oraz w przygotowanym liście z podziękowaniami który wyślemy na Twój adres email. Oraz adres na jaki mamy wysłać pocztówkę z autografem oraz smycz na klucze. Proszę również o podanie co ma być wpisane na drzwiach w sekcji „ufundowali busa”.

Każda osoba która wsparła nas kwotą 1000zł - przesłała na podany adres email – swoje Imię/Nazwisko/nick – formę w jakiej mamy Ci podziękować na facebooku oraz w przygotowanym liście z podziękowaniami który wyślemy na adres Twój adres email. Oraz adres na jaki mamy wysłać pocztówkę z autografem oraz smycz na klucze. Proszę również o podanie co ma być wpisane na drzwiach w sekcji „ufundowali busa”. Zapraszam również na Ślężańskiego Mnicha – miejsce Vip czeka – szczegóły dogadamy.

GRATULACJE !!! Dodano 22.02.2016, godz. 21:38

Wielkie gratulacje. Zrobiliśmy to !!!
Dziękuję bardzo serdecznie za wsparcie mojego projektu. Dzieciaki z akademii będą korzystać z tego busa kilka dobrych lat i to dzięki Wam. 430 osób postanowiło nas wspomóc. Przekroczyło to moje najśmielsze oczekiwania, bo jak mam być szczery, to jeszcze tydzień temu szukałem planu B. Ale w dużej mierze dzięki reklamie jaką zrobiły nam udostępnienia postu Michała Kwiatkowskiego, udało się zrealizować projekt, oczywiście są to Wasze wpłaty za które jeszcze raz dziękuję.

Teraz musimy odczekać jeszcze 4 dni aż spłyną wszystkie przelewy i zaczniemy realizowanie przekazywania nagród. Ale w tym temacie wystosuję osobną wiadomość z dokładnymi instrukcjami jakie dane od każdego z Was muszę otrzymać.
Tymczasem życzę każdemu spokojnej nocy, kto ma niech wypije lampkę szampana za nasz wspólny sukces.
Do zobaczenia/przeczytania/usłyszenia
pozdrawiam
Bartosz Huzarski
Dodano: 24.02.2016, 19:45
  Michał Skoczylas
Michał Skoczylas
Tak trzymaj!Pozdrowienia dla wszystkich zaangażowanych!!
Dodano: 23.02.2016, 13:07
  Damien Foubert
Damien Foubert
Dajesz czadu !
Dodano: 22.02.2016, 22:38
  Łukasz Jałowicz
Łukasz Jałowicz
Brawo! Wzorowa inicjatywa! Teraz pozostaje tylko życzyć dzieciakom samych zwycięstw. Na zdrowie ;)

ostatnia prosta Dodano 21.02.2016, godz. 15:46

Witajcie.
Jest Was już 311 osób a liczba ta cały czas rośnie. Do końca akcji 29 godzin. To wciąż dużo. Ostatnie 3 dni były niesamowite. Dziękuję bardzo serdecznie wszystkim i każdemu z osobna za zaangażowanie i wsparcie projektu.
Chciałem tylko kilka słów podsumowania.
311 osób wspierających projekt kwotą 39716 zł
8774 udostępnienia postu na fanpageu Michała Kwiatkowskiego
Wiec jednym zdaniem --> MAMY TO !!!
Teraz nie trzeba się już zastanawiać czy się uda. Teraz trzeba się zastanawiać czy może coś jeszcze z nagród się przyda.

Zaspamujcie znajomych jeszcze troszkę. Teraz już każdy wygrywa.
3majcie się ciepło i do zobaczenia na szosach. Ale jeszcze ostatnia prosta przed nami.
Jesteśmy w kontakcie.
pozdrawiam
huzar
Dodano: 22.02.2016, 7:20
  pavpiotrak
pavpiotrak
46 tys, super
Dodano: 21.02.2016, 22:55
  Jakub Sobczak
Jakub Sobczak
Gratulacje! :)
Dodano: 21.02.2016, 22:46
  Tomasz Kieres
Tomasz Kieres
Cegiełka dodana :) Pozdrawiam

ostatnia prosta Dodano 19.02.2016, godz. 11:47

Witajcie.
projekt który wspieracie jest na ostatniej prostej. Myślę, że nam wszystkim zależy żeby się sfinansował.
Nie chcę Was prosić o większe wpłaty, ale pojawiła się inna fajna opcja. Dzięki mojemu koledze z peletonu, naszemu Mistrzowi Świata Michałowi Kwiatkowskiemu. Napisał fajny post na swoim fangageu i za jego udostępnienie 10 tyś razy obiecał 10 tyś zł dla projektu. Z takim wsparciem wygramy !!!
Dlatego proszę Was o ostatni wysiłek, o wysiłek na ostatniej prostej. Piszcie o tym gdzie się da i sami udostępniajcie bo gra jest warta świeczki.
Profil Michała --> https://www.facebook.com/OfficialMichalKwiatkowski - post o którym mowa jest przypięty na górze.
Dzięki za to co zrobiliście dla nas do tej pory.
pozdrawiam
B.Huzarski

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 22.02.2016 21:09