Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Huzar Bike Academy

Huzar Bike Academy

Sobótka, Polska

Akademia działa na terenie gminy Sobótka. Mierząc siły na zamiary powoli poszerzamy nasze pole działania. Aktualnie w programie pilotażowym prowadzanym z czynnym udziałem i dużym zainteresowaniem szkół udział wzięły dwie najmniejsze placówki w gminie czyli czterdzieścioro dzieci z klas 4-6. Z tej grupy na pozalekcyjne regularne treningi do Akademii która działa w ścisłej współpracy z klubem KS Ślęża MAT Sobótka chodzi obecnie dwunastka młodych adeptów kolarskich.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

62397 PLN z 45000 PLN

430 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

138%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 22.02.2016.

Rozwój projektu Akademii Kolarskiej Bartka Huzarskiego

O projekcie

 

Od kwietnia 2015 roku działa na terenie Miasta i Gminy Sobótka

Akademia Kolarska Bartka Huzarskiego.

 

 

Cześć, jestem Bartosz Huzarski, w środowisku znany jako huzar, jestem uczestnikiem wszystkich największych wyścigów na świecie, reprezentantem Polski na MŚ oraz najważniejszym reporterem z wnętrza 101 edycji Tour de France ;). Na co dzień jeżdżę w niemieckiej grupie zawodowej Team Bora-Argon18. W 2015r. postanowiłem założyć swoją Akademię Kolarską. Rozwój Akademii przeszedł moje najśmielsze oczekiwania dlatego zwracam się do Was z prośbą o zapoznanie się z naszym projektem i ewentualne go wsparcie.
Potrzebujemy również rozgłosu tej akcji, więc i o to Was bardzo proszę.

 

                                 

 

CEL PROJEKTU:

Celem projektu jest zakup busa dla zawodników Akademii Kolarskiej. Interesują nas tylko dwa modele małego kompaktowego busika:
- Opel Vivaro

- Renault Trafic

Oczywiście używany - 2-3 letni.

Bus jest niezbędny w naszej działalności, całą ideą trenowania kolarstwa jest uczestnictwo w wyścigach. Ponieważ te są rozsiane po całej Polsce, musimy dojechać niejednokrotnie w bardzo odległe miejsca. Wierzymy w to że nasza praca którą teraz chcemy jeszcze mocniej kontynuować przyniesie w przyszłości efekty. Pomóżcie więc nam znaleźć następców Rafała Majki czy Michała Kwiatkowskiego, niech Sobótka znów będzie widoczna na kolarskiej mapie polski. Taki zakup będzie nam służył kilka dobrych lat.

Liczymy, że pomoc jaką tutaj otrzymamy,pozwoli dzieciom realizować swoje kolarskie marzenia. Klub corocznie pozyskuje spore środki od sponsorów, jednak coraz większe zainteresowanie naszymi działaniami i moda na kolarstwo sprawiły, że musimy zakupić więcej strojów, rowerów oraz innego asortymentu. Ujednolicając potrzeby najłatwiej nam będzie określić cel na zakup samochodu dzięki któremu dzieci będą mogły dojechać na zawody i realizować swoje pasje i pierwsze małe życiowe cele.

 

Gdy uzbieramy więcej:

Miłą niespodzianką dla mnie oraz wszystkich zaangażowanych w pomoc przy Akademii będzie większa niż zaplanowana tutaj suma pieniędzy. Nadwyżkę przeznaczymy na zgrupowanie podczas ferii zimowych. Zgrupowanie na które moglibyśmy zabrać wszystkich naszych podopiecznych, choć na kilka dni.

 

Więcej o Akademii Kolarskiej:

Akademia działa na terenie gminy Sobótka. Mierząc siły na zamiary powoli poszerzamy nasze pole działania. Aktualnie w programie pilotażowym prowadzanym z czynnym udziałem i dużym zainteresowaniem szkół udział wzięły dwie najmniejsze placówki w gminie czyli czterdzieścioro dzieci z klas 4-6. Z tej grupy na pozalekcyjne regularne treningi do Akademii która działa w ścisłej współpracy z klubem KS Ślęża MAT Sobótka chodzi obecnie dwunastka młodych adeptów kolarskich.

 

 Akademia wraz z Klubem wyposaża dzieci we wszystko co jest im niezbędne do treningów kolarskich. Przy pomocy naszych partnerów i sponsorów zaspokajamy potrzeby treningowe w okresie zimowym korzystając z dużej hali sportowej oraz siłowni. Zapewniamy dzieciom stroje letnie oraz zimowe, kaski, buty kolarskie oraz rowery. Każdy kto przychodzi do Akademii dostaje nowy rower polskiego producenta marki Kross. Najważniejsze w tym wszystkim, że zgodnie z ponad 65-cio letnią tradycją klubu, za przynależność czy to do Akademii czy klubu KS Ślęża MAT Sobótka – nie pobieramy żadnych opłat ani składek członkowskich.

 Planując realnie rozwój projektu oraz coraz większe zainteresowanie kolarstwem, poparte wynikami sportowymi na arenie międzynarodowej. Mając w perspektywie najbliższych dwóch miesięcy wprowadzenie programu pilotażowego w największych szkołach Miasta Sobótka liczymy na nabór do Akademii Kolarskiej Bartka Huzarskiego na poziomie około 30 zawodników w kategorii żak i młodzik – zarówno chłopców jak i dziewczynki.

Akademia działa do tego roku, ale nasi podopieczni wzięli już udział w kilkunastu lokalnych wyścigach zarówno na szosie jak i na MTB, wystartowali również w dwóch edycjach Nutella Mini Tour de Pologne.

Nasz team szkoleniowy:

W Klubie i Akademii na stałe pracuje czterech trenerów. Dwóch odpowiada za starsze kategorie: juniora młodszego i juniora. Dwóch za dzieci z Akademii czyli kategorię żak i młodzik.

Osobą odpowiedzialną za spięcie tego w całość, prowadzącą rozmowy ze sponsorami, jest prezes Klubu Przemysław Bednarek  człowiek instytucja i organizator najlepszych imprez szosowych w Polsce. 

Ja zaś jestem partonem całego projektu Akademii, motywatorem i wzorem dla dzieci.

Nagrody w podziękowaniu za wsparcie naszego projektu:

 • oryginalne pocztówki z dedykacją i moim autografem przy wpłacie min 30 zł

 • smycz na klucze w kolorystyce Huzar Bike Academy – przy wpłacie min 40 zł

 • kubek z nadrukiem akademii specjalnie dedykowany projektowi pomocy w Polak Potrafi – przy wpłacie min 60 zł

 • Twoje imię i nazwisko lub ksywka na drzwiach naszego busa w sekcji - Ufundowali busa- przy płacie min 80 zł
 • poradnik początkującego kolarza który stworzę specjalnie na potrzeby projektu na portalu polakpotrafi.pl. Chcę tam ująć porady treningowe oraz żywieniowe dla początkujących, opisać wymagane standardy zachowania podczas jazdy w grupie, opisać kolarski żargon. Jednym słowem wszystko to co może się przydać początkującemu w tym pięknym sporcie - przy wpłacie 100 zł

 • Wspólne wyjście na kawę lub na piwo (piwo to po sezonie ;) )- przy wpłacie min 120 zł

 • Wspólny trening w Sobótce- przy wpłacie min 140 zł

 • Wspólna kolacja ze mną i fundatorami tej nagrody Sobótka/Wrocław/Świdnica.
  Opowieści o kolarstwie, wyścigach, anegdoty i mam nadzieję dobra zabawa - przy wpłacie min 200 zł

 • Treningowy weekend w Sobótce. Hotel z wyżywieniem. Dwa treningi ze mną i akademią - przy wpłacie min 300 zł

 • Indywidualny plan treningowy na okres trzech miesięcy- przy wpłacie min 550 zł

 • Prelekcje o trenowaniu i życiu sportowca dla grupy max 6 osób. Ty wybierasz uczestników prelekcji. Sobótka-Wrocław-Świdnica - przy wpłacie min 450 zł
 • koszulka kolarska Huzar Bike Academy (możliwość otrzymania autografu i dedykacji) dowolny romiar – przy wpłacie min 500 zł

 • prelekcje o trenowaniu i życiu sportowca dla grupy max 10 osób. Ty wybierasz uczestników prelekcji. Sobótka-Wrocław-Świdnica - przy wpłacie min 600 zł

 • komplet kolarski dowolnego rozmiaru w kolorystyce Huzar Bike Academy – przy wpłacie min 800 zł
 • Miejsce w samochodzie VIP jadącego w kolumnie wyścigu podczas wyścigu "Ślężański Mnich Rozpoczęcie Sezonu Kolarskiego" - Sobótka 03.04.2016 - przy wpłacie min 1 000zł

 • Miejsce w samochodzie VIP jadącego w kolumnie wyścigu podczas walki o tytuł Mistrza Polski Elity - przy wpłacie min1 500zł
 • pobyt dla jednej osoby podczas szkolenia dla kolarzy amatorów z zakresu techniki treningu, diety, treningu uzupełniającego organizowanego przez Huzar Bike Academy przy wpłacie min 2000 zł

 • logo na samochodzie, stronach internetowych, profilach facebookowych oraz koszulkach zawodników Akademii Kolarskiej Bartka Huzarskiego oraz KS Ślęża – przy wpłacie min 6000 zł

 • logo Twojej Firmy na samochodach, stronach internetowych, profilach facebookowych oraz koszulkach zawodników Akademii Kolarskiej Bartka Huzarskiego oraz KS Ślęża Sobótka - jako sponsor

  Pobyt dla jednej osoby podczas szkolenia dla kolarzy amatorów z zakresu techniki treningu, diety, treningu uzupełniającego organizowanego przez Huzar Bike Academy - przy wpłacie 10 000 zł
 • logo Twojej firmy stronach internetowych, profilach facebookowych oraz koszulkach zawodników Akademii Kolarskiej Bartka Huzarskiego oraz KS Ślęża Sobótka - jako sponsor.

  pobyt dla jednej osoby podczas szkolenia dla kolarzy amatorów z zakresu techniki treningu, diety, treningu uzupełniającego organizowanego przez Huzar Bike Academy.

  Duże logo Twojej firmy na samochodzie jako "Sponsor główny samochodu"
  przy wpłacie 15 000 zł

Nasze działania w pracy z  dziećmi, organizacje imprez, oraz wszelkie spontaniczne treningi grupowe na duża i małą skalę możecie śledzić na:

profil facebookowy Huzar Bike Academy --> Huzar Bike Academy

mój profil facebookowy  --> Bartosz Huzarski official

profil facebookowy KS Ślęża MAT Sobótka --> KS Ślęża MAT Sobótka

strona internetowa Huzar Bike Academy --> Huzar Bike Academy

moja strona internetowa  --> Bartosz Huzarski

strona internetowa KS Ślęża Sobótka --> KS Ślęża MAT Sobótka

Huzar Bike Academy na you toube --> HBA na You Tube

 

 

 

Media o Twoim projekcie:

Bartosz Huzarski zbiera na busa dla młodych kolarzy

eurosport.onet.pl | 2016-02-16

Bartosz Huzarski, reprezentant Polski w kolarstwie szosowy i zawodnik Bora-Argon18, za pomocą platformy PolakPotrafi.pl, zbiera środki na busa dla zawodników Huzar Bike Academy.

Bartosz Huzarski zbiera pieniądze na samochód dla Akademii Kolarskiej

wroclaw.doba.pl | 2016-02-15

Bartosz Huzarski, kolarz szosowy, zbiera pieniądze poprzez platrofmę PolakPotrafi.pl na zakup busa dla zawodników Akademii Kolarskiej. Podopiecznym "Huzara" ptrzebny jest 2-3 letni bus marki Opel Vivaro lub Renault Trafic.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 22.02.2016 21:09