Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Lake Love Productions

Lake Love Productions

Warszawa

Co tu dużo pisać....Od 17 lat jesteśmy na rynku telewizyjnym i mimo wzlotów i upadków, jeszcze nie zginęliśmy. Umiemy produkować zarówno wysokobużetowe talk-showy, programy za średnią kasę oraz niskobudżetowe programy i reportaże. Umiemy robić dokumenty, filmy korporacyjne i szkoleniowe. Zrobiliśmy około 200 teledysków.Zdecydowanie zaczynamy poruszać się na rynku filmowym.
Mamy niezwykłych ludzi, dużo fantazji, sporo doświadczenia. W sam raz by istnieć niezależnie. Od zeszłego roku pracujemy wyłącznie w internecie. Bo to przyszłość :)

Napisz wiadomość do Projektodawcy

3250 PLN z 35000 PLN

93 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

9%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 30.03.2014.

Horda webserial

O projekcie

Pierwszy polski serial na światowym poziomie? I w dodatku za darmo w internecie?

Tak!

Wiktor Kiełczykowski, twórca projektu oraz studio produkcyjne Lake Love Productions zapraszają do wspierania jedynej takiej inicjatywy w naszym kraju!„Horda” - post-apokaliptyczna wizja rzeczywistości, w której przeżyją tylko najlepsi.

Fabuła:

Ponad dekadę po ataku śmiercionośnej pandemii, cywilizowany świat popadł w ruinę. Ostatnim ludziom ze zdziesiątkowanej populacji nie udało się jednak odbudować naszej cywilizacji. Chaos i anarchia na ulicach zamienił się w błogą ciszę. Nie ma już realnego zagrożenia chorobą ponieważ zarażeni, nie mając pożywienia, w olbrzymiej większości wymarli. Człowiek przestał być istotą stadną, grupowe więzi międzyludzkie zanikły. Walka o przetrwanie ludzi z zarażonymi zmieniła w walkę człowieka z człowiekiem. Serial „Horda” opowiada o ludziach, którzy stracili już nadzieje na powrót do normalności i skupili się głównie na swoim „tu i teraz”. Jednak przypadkowych bohaterów, którzy nie mają ze sobą za wiele wspólnego, powoli zaczyna łączyć przeznaczenie.

Treść/Przesłanie serialu

George A. Romero zapoczątkował jeden z najciekawszych podgatunków szeroko pojętej fantastyki. U podstaw tego gatunku leży mocno zakorzeniona krytyka naszego teraźniejszego społeczeństwa jak i ukryta satyra polityczna. W serialu wracamy do tej genezy. To nie zombie a ludzie są potworami i monstrami, których należy się obawiać. Gdzie jedyna „logiczna” możliwość dla społeczności to ustrój totalitarny. Nasi bohaterowie nie są krystalicznie czyści. Muszą walczyć nie tylko z zapomnianą dawno moralnością, ale również z typowo ludzkimi słabościami. Samotność jest dla nich na porządku dziennym, mimo że czasami ukojenie jest na wyciągnięcie ręki.

Bohaterowie naszego serialu będą musieli prędzej czy później odpowiedzieć sobie na pytanie, dlaczego właśnie oni pozostali przy życiu. Jaki jest cel ich niekończącej się wędrówki.

Dlaczego to robimy?

Od wielu lat jesteśmy przekonani o tym, że internet a szczególnie Youtube jest przyszłością. Dla nas artystów, filmowców jest on całkowicie inną formą dystrybucji i kompletnie inna platformą do przekazywania treści wam, widzom. Nie chcemy zrobić kolejnego filmu, który pojawi się na festiwalach, czy który zniknie w gąszczu internetowych informacji. Tworzymy projekt, który będzie żył w internecie, będzie jego integralną częścią. Widzimy, jak cały świat oszalał na punkcie seriali. Jak wiele produkcji, również internetowych, pojawiło się przez ostatnie lata. Czas już żeby Polacy dorzucili swoje trzy grosze!

Format serialu

8 odc po 15 minut każdy. Full HD.

Serial powstanie w dwóch wersjach językowych: po polsku i po angielsku. Będzie miał też napisy z tłumaczeniem rosyjskim i hiszpańskim.

Załoga:

Wiktor Kiełczykowski - Reżyser, operator, scenarzysta oraz satyryk. Absolwent Akademii Filmu i Telewizji na wydziale reżyserii filmowej i telewizyjnej. Autor krótkich form filmowych, scenariuszy, spotów reklamowych, oraz programów kabaretowych. Od 2012 roku również twórca kontentu na platformę Youtube. Jako reżyser spółpracował z takimi koncernami i organizacjami jak: UEFA, PKP, PGE, SUPER-PHARM, Fundacja TUS. Prowadzi warsztaty filmowe oraz aktorskie dla dzieci oraz dorosłych. Jako dyplom szkoły filmowej, wyreżyserował film „Wataha” - pierwszy polski horror o zombie. Pod okiem wykładowcy Andrzeja Kotkowskiego napisał scenariusz „Purgatorium”, pełnometrażowy horror metafizyczny, który w przyszłości będzie jego debiutem kinowym. Według Andrzeja Kotkowskiego, wielokrotnie nagradzanego reżysera, Wiktor był jednym ze zdolniejszych scenariopisarzy od wielu lat na jego zajęciach. W 2012 roku na festiwalu 48h project, film „Koncepcja” w którym brał udział jako aktor i scenarzysta, zdobył nagrodę publiczności.

Szymon Szymański - reżyser, scenarzysta i montażysta filmowy. W 2004 zupełnie niepotrzebnie ukończył politologię na olsztyńskim UWM. W międzyczasie dwukrotnie rozpoczynał i przerywał edukację filmową, za każdym razem przekonując się, że ma za dużo pracy. Uparcie wierzy, że wreszcie filmówkę skończy. Kiedyś. Jakąś. Na co dzień zajmuje się reklamą internetową. W 2008-09 montował seriale w Irlandii. Zniechęcony ciągłym deszczem wrócił do Polski i zajął się reżyserią animowanych serii dla dzieci („Skarby JP2”, „Aniludki”, „Przygody Kota Detektywa”). Tworzy sceniczne wizualizacje („Kolory Nadziei”, „Bajkowa symfonia”, „Szkło”, „Otwarte okno”), pracuje nad dokończeniem serialu internetowego „Drużyna”.

Paweł Kwaśniewski - producent tv i filmowy, artysta. Autor ponad 30 formatów telewizyjnych i producent ponad 2000 odcinków programów tv. Swoje programy i filmy realiozował także w Rosji, Bialorusi, Izraelu, USA, Holandii i ... Bollywood. Dawniej wieloletni dziennikarz Gazety Wyborczej (Reportaż), felietonista miesięcznika CKM, SHE, Cosmopolitan, Dziecko. Rok temu przeszedł na ciemną stronę mocy - zdradził telewizję i uprawia wyłącznie internet :) Artysta sztuki performance - zrealizował ponad 300 premierowych spektakli w muzeach, centrach sztuki i galeriach w ponad 60 krajach świata. Nałogowiec kolarstwa i rowerów.

Aktorzy:

Gabriela Całun (Narzeczona) – Aktorka, absolwentka Wydziału Aktorskiego WSKiMS im. J. Giedroycia w Warszawie (2012). Zagrała m.in. w spektaklu dyplomowym „Moskiewskie Córy Koryntu” (reż. E. Linde-Lubaszenko), spektaklu „Tercet” (reż. V. Suska i W. Wróblewski), filmie fabularnym „Kosmos” (reż. Marcin Kamiński), filmie krótkometrażowym „OCD” (reż. L. Predan-Kowarski i M. Trela), filmie fabularnym „Sztos 2 „ (reż. O. Lubaszenko) oraz w wielu innych produkcjach filmowych, serialowych, a także projektach dubbingowych.

Robert Wrzosek (Waltz) – Aktor filmowy i teatralny. W latach 2001-2005 występował w Teatrze Pantomimy we Wrocławiu. Obecnie współpracuje w wrocławskim Teatrem Współczesnym. Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu. Brał udział w takich produkcjach jak „Tajemnice Twierdzy szyfrów”, „Dom nad rozlewiskiem”,„Paradoks”, „Dzień Kobiet”, „Jedenaste: Nie uciekaj”, „Tanczerze” „Pre-mortem” czy „Imperator”.

Jacek Brzeszczyński (Robert Haas) – Aktor scen muzycznych, instrumentalista, kompozytor, aranżer, autor tekstów. Współpracował z Teatrem Rozrywki w Chorzowie. Absolwent Kompozycji, Interpretacji, Edukacji i Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach o specjalności Wokalistyka Jazzowa. Brał udział w takich spektaklach jak "West Side Story", "Jesus Christ Superstar", "Skrzypek na dachu", "Dyzma Musical", "SPIN-Musical", "Rent-Musical".

Elżbieta Jędrzejewska (Matka zakonu) – Polska aktorka dubbingowa, filmowa i teatralna. W 1994 ukończyła Wydział Aktorski warszawskiej Akademii Teatralnej. Jej spektaklem dyplomowym była sztuka"O! Beri Beri". Występowała w warszawskich teatrach Małym (1993) i Powszechnym (1995-1997). Brała udziała w takich produkcjach jak „Glina”, „Oficer”, „Prawo Agaty”. Dubbignowała takie produkcje jak „Mass Effect 2”, „Wiedźmin 2: Zabójcy królów”, „God of war III”, „Dragon Age: Początek”, „Infamous” czy “League of Legends”.

Jacek Dewódzki (Pułkownik) – Muzyk, gitarzysta, wokalista, kompozytor, autor tekstów znanych przebojów zespołów Dżem, Big Cyc, Patchwork, Revolucja. Jeden z najlepszych głosów rockowych. W swoim dorobku ma kilkanaście płyt solowych z różnymi grupami. Aktualnie jest liderem znanej krakowskiej undergroundowej formacji Jacek Dewódzki&REVOLUCJA, oraz jest liderem grupy Jacek Dewódzki&Kontrabanda. Brał także udział w wielu innych przedsięwzięciach muzycznych, takich jak: Dzień Kotana, Przystanek Woodstock, WOŚP, Inwazja Mocy, Pomarańczowa Rewolucja, festiwalach: Tyski, w Węgorzewie, Opolu, Sopocie, Rock Autostrada oraz nagrał soundtrack do filmu Jacka Bromskiego „To ja złodziej”.

Anna Jażdżyk(Marina) – aktorka młodego pokolenia. Ukończyła L’art studio w Krakowie oraz uczęszczała na warsztaty techniki Meisnera i Warsztaty Doroty Zięciowskiej i Zbigniewa Kalety. Uczęszczała do WSKIMS im. Giedroycia. Brałą udział w takich produkcjach jak „Hotel 52”, „Reguły gry”, „Ojciec Mateusz”, „Inverse”, „Wataha”, „Gość” czy, „Ptak nakręcasz czyli wtorek”. Gra główną rolę w filmie fabularnym „Lokatorka” w reżyserii Wojciecha Andrzejuka.

Piotr Mocarski (Roch) – Artysta kabaretowy i Standuper. Zadebiutował na scenie w październiku 1999 w Kabarecie Widelec. Po kilku latach postanowił założyć własną formację. Najpierw powstał Kabaret PePe, a kilka lat później można było oglądać go jako solistę pod nazwą Kabaret Pietromozi. Jako Pietromozi wygrał Ogólnopolski Festiwal Kabaretowy w Gdańsku Wyjście z Cienia. Z większym doświadczeniem scenicznym powrócił do Kabaretu Widelec i z nimi w 2008 roku wygrał krakowską PaKĘ. W listopadzie 2008, oprócz grania w Widelcu, powrócił na scenę również jako solista - Kabaret Piotr Mozart Mocarski. Aktualnie występuje w Kabarecie Znane Ryje.

Piotr Bała (Jerzy, Brat) – polski aktor teatralny, filmowy i telewizyjny, także reżyser i muzyk. Absolwent Policealnego Studium Aktorskiego im. Aleksandra Sewruka przy Teatrze im. Stefana Jaracza w Olsztynie (1999). Jest twórcą filmu "Wydział teatralny" o przemianie teatru z walącej się ruiny w nowoczesną instytucję kulturalną. Współpracował z Teatrem Dramatcznym w Wałbrzychu. Teatrem im. S. Jaracza w Olszcztynie. Obecnie występuje na deskach Teatru Dramatycznego w Płocku.

W filmie występują również: Ewa Olbrychska, Paweł Ptaszkiewicz, Diana Kwiecień, Piotr Mankiewicz, Zuzanna Pawlak i inni.

Zrobiliśmy już zdjęcia próbne i pierwsze przymiarki, żeby sprawdzić, jak to wszystko ze sobą współgra.

Zobaczcie króciutki making of:

A tu wysłuchacie audycji radiowej Haasa, jednego z bohaterów "Hordy":

Przymiarka do sceny pościgu:

I piękna wpadka na planie :)

Na co wydamy fundusze zebrane na PolakPotrafi.pl?

Oczywiście budżet filmu jest wielokrotnie większy niż zebrane pieniądze na PolakPotrafi.pl

Ale każdy grosz się przyda przy tak wymagającej produkcji. Będzie nam nie tylko miło, że się włączacie w naszą pracę, dofinansowujecie ją, ale wasz gest będzie naprawdę ważny i celowy

Zatem, gdy zbierzemy 100 - 120 proc poszukiwanej sumy przeznaczymy ją na charakteryzacje. Jak dobrze wszyscy wiemy, technika poszła do przodu, szczególnie ta komputerowa. Jednak nic nie zastąpi sprawdzonych lecz kosztownych tradycyjnych efektów specjalnych na planie. Nie wszystko jesteśmy w stanie zrobić w komputerze.

Zobaczcie, co potrafi zrobić nasz charakteryzator ( tzw SFXmake up) Czarek Kostrzewski

Oto kilka jego prac:Jeśli osiągniemy 120 - 150 proc stworzymy lepsze scenografie i kostiumy, które w gatunku post-apokaliptycznym są rzeczą kluczową.

Jeśli osiągniemy ponad 150 procent to .... przeczytajcie:

- Kiedy myślimy o produkcjach post-apokaliptycznych, myślimy CGI. Jesteśmy maksymalnie przygotowani do obciążeń jakich niesie za sobą wybrany przez nas gatunek. Możemy w ciemno powiedzieć, że wiemy jak wykonać to dobrze i żeby nie było wstydu. Wiemy, że jeśli zrobi się to z pomysłem i taktem, świat który wykreujemy dzięki najróżniejszym technikom CGI, będzie unikalny i wiarygodny. Przy dalekich i drugich planach, przy większości scen, będzie posiłkować się techniką matte-paintingu.

Pomóż nam zrealizować tę produkcję, stań się częścią naszej Hordy!

Subskrybuj: http://youtube.com/hordaserial

Polub: http://facebook.com/hordaserial

ZALAJKUJ !

JUŻ ZA CHWILĘ BĘDZIESZ MIAŁ/A WPŁYW NA WIELE SZCZEGÓŁÓW "HORDY"!!!

Piszą o nas:

gazeta.pl, splay.pl, chip.pl, stopklatka.pl, strefawalkidead.pl, mmpoznan.pl, iminfected.pl, wykop.pl, 4thbastion.pl, stopklatka.pl, gikz.pl, wnas.pl, splay.pl, blog na rolkę, filmyfantastyczne.pl, bestiariusz.pl, mmsilesia.pl, portalfilmowy.pl

Media o Twoim projekcie:

newsfix.pl

www.newsfix.pl | 2014-03-17

Pierwszy, polski serial internetowy – „Horda”

Horda - polski serial internetowy

trzynasty-schron.net | 2014-03-13

Pierwszy polski serial na światowym poziomie? I w dodatku za darmo w internecie? Tak! Wiktor Kiełczykowski, twórca projektu oraz studio produkcyjne Lake Love Productions zapraszają do wspierania jedynej takiej inicjatywy w naszym kraju!„Horda” - post-apokaliptyczna wizja rzeczywistości, w której przeżyją tylko najlepsi.

Słowiańskie zombie

hatak.pl | 2014-03-03

O "Hordzie", polskim serialu osadzonym w świecie postapokaliptycznym, i oglądaniu wideo w sieci rozmawiamy z producentem Pawłem Kwaśniewskim.

Przypominamy o zbiórce na serial internetowy "Horda"

hatak.pl | 2014-02-26

Na serwisie PolakPotrafi.pl trwa akcja zbiórki funduszy na realizację polskiego serialu o zombie - "Hordy".

Serial Horda, czyli słowiańska opowieść o...zombie z Warszawą w tle [ZDJĘCIA]

warszawa.naszemiasto.pl | 2014-02-26

Serial Horda powstał, jak mówią twórcy, w odpowiedzi na potrzeby internetowych widzów. Post-apokaliptyczna wizja rzeczywistości, świetna jakość efektów specjalnych, intrygująca fabuła oraz niepowtarzalna sceneria. A to wszystko z Warszawą w tle. Słowiańskie zombie zrobi furorę także zagranicą.

"Horda": Polskie zombiaki wiedzą jak się promować!

gameplay.pl | 2014-02-26

Staram się na bieżąco śledzić poczynania niezależnych twórców operujących w bardzo trudnym gatunku jakim jest fantastyka. O kilku próbach pisałem szerzej TUTAJ, zaś teraz chciałbym Wam przybliżyć projekt zatytułowany "Horda". Fani zombiaków i "The Walking Dead" - to coś dla Was!

Horda, serial o zombie powstaje w Warszawie

www.mmwarszawa.pl | 2014-02-24

Pasjonaci kręcą serial o post-apokaliptycznej rzeczywistości. Obraz będzie dostępny w Internecie za darmo.

[wideo] Nadciąga "Horda" - polski serial o zombie!

www.filmyfantastyczne.pl | 2014-02-21

Polacy nie gęsi, swoje zombie mają! Powstaje polski serial internetowy zatytułowany "Horda" związany z tematyką żywych trupów. Zapraszamy do obejrzenia efektownego zwiastuna oraz materiału z planu produkcji.

W WARSZAWIE KRĘCĄ SERIAL O ZOMBIE! [WIDEO]

wawalove.pl | 2014-02-18

Post-apokaliptyczna stolica i żywe trupy. Zdjęcia będą kręcone m.in na Pradze Północ i Mokotowie

Chcesz oglądać żądne mózgu zombie? Sypnij groszem dla serialu Horda na PolakPotrafi.pl

splay.pl | 2014-02-17

Rodzimy webserial „Horda” szuka wsparcia na platformie crowdfundingowej Polak Potrafi. Twórcy chcą zebrać za jej pośrednictwem 35000 złotych, dzięki którym jakość produkcji ma stać na najwyższym poziomie.

Polski serial internetowy o zombie

hatak.pl | 2014-02-14

Na serwisie PolakPotrafi.pl ruszyła akcja zbierania funduszy na produkcję serialu "Horda" - post-apokaliptycznej historii z żywymi trupami w tle. Serwis Hatak.pl patronuje temu przedsięwzięciu.

Powstaje pierwszy polski webserial

bestiariusz.pl | 2014-02-14

Wiktor Kiełczykowski, twórca projektu oraz studio produkcyjne Lake Love Productions zapraszają do wspierania jedynej takiej inicjatywy w naszym kraju! „Horda” to post-apokaliptyczna wizja rzeczywistości, w której przeżyją tylko najlepsi.

Wesprzyj "Hordę" - polski postapokaliptyczny serial internetowy

docs.google.com | 2014-02-14

Podoba Wam się pomysł nakręcenia „Hordy" - pierwszego polskiego internetowego serialu postapokaliptycznego? Jeśli tak, możecie pomóc twórcom w realizacji ich projektu wspierając go na portalu Polakpotrafi.pl

Apokalipsa zombie po polsku

film.wp.pl | 2014-02-08

Trwają prace nad postapokaliptycznym serialem internetowym "Horda".

Polska postapokalipsa w internecie

www.portalfilmowy.pl | 2014-02-05

Jesienią 2014 roku roku odbędzie się premiera pierwszego sezonu serialu internetowego zatytułowanego „Horda”.

"Horda" - nowy polski serial internetowy i pierwszy w świecie zombie. Odpowiedź na "The Walking Dead"? "Nie będzie wstydu"

kultura.gazeta.pl | 2014-01-31

- Porównania do "The Walking Dead" są nieuniknione, ale najważniejsze, żeby naszą historię dobrze się oglądało - deklaruje w rozmowie z portalem Gazeta.pl Szymon Szymański, jeden z reżyserów "Hordy". Serial zapowiadany jest jako pierwsza polska produkcja internetowa osadzona w postapokaliptycznym świecie. Premiera we wrześniu.

We wrześniu zombie przybędą do Polski

www.chip.pl | 2014-01-29

Polskie kino science fiction nie istnieje. Postapokalipsa to temat trudny i wymagający nie małego zaangażowania - efektów specjalnych, odpowiedniej muzyki, niebanalnych dialogów... Czy grupa pasjonatów odpowiedzialna za realizację "Hordy" sprosta temu wyzwaniu?

Słowiańskie WALKING DEAD. Pierwszy polski serial o Zombie. ZOBACZ jak powstaje HORDA

wnas.pl | 2014-01-27

Na wrzesień 2014 roku planowana jest premiera pierwszego profesjonalnego serialu internetowego powstającego „w kraju nad Wisłą”. Horda, taki tytuł nosić będzie produkcja, to post-apokaliptyczna wizja niedalekiej przyszłości, w której niedobitki ludzkości muszą przetrwać w świecie opanowanym przez zombie.

Zobacz, jak powstaje "Horda" - pierwszy polski internetowy serial postapokaliptyczny

stopklatka.pl | 2014-01-27

Jeżeli jesteście ciekawi, jak powstaje pierwszy polski internetowy serial postapokaliptyczny, poniżej znajdziecie film z planu „Hordy".

Internet szuka nowych form – wywiad z Wiktorem Kiełczykowskim, reżyserem web serialu „Horda”

splay.pl | 2014-01-23

Jakiś czas temu pisałem na łamach sPlay o „Hordzie” – powstającym właśnie polskim web serialu utrzymanym w konwencji postapokaliptycznej. Postanowiłem trochę podpytać jego pomysłodawcę i reżysera, Wiktora Kiełczykowskiego o szczegóły tej produkcji.

[wideo] Nadciąga "Horda" - polski serial o zombie!

www.filmyfantastyczne.pl | 2014-01-21

Polacy nie gęsi, swoje zombie mają! Powstaje polski serial internetowy zatytułowany "Horda" związany z tematyką żywych trupów. Zapraszamy do obejrzenia efektownego zwiastuna oraz materiału z planu produkcji.

HORDA – pierwszy polski postapokaliptyczny web serial

www.gikz.pl | 2014-01-21

Cywilizowany świat legł w gruzach od nieznanej, bardzo niebezpiecznej choroby, która zdziesiątkowała ludzkość. Większość populacji zmieniła się w krwiożercze bestie, które potrafią działać w grupie, lecz ich zdolności opierają się na zwierzęcym instynkcie przetrwania, a nie na rozumie.

Serial internetowy "Horda" w klimatach post-apokaliptycznych

www.mmsilesia.pl | 2014-01-19

W marcu mają ruszyć zdjęcia do pierwszego w Polsce internetowego serialu post-apokaliptycznego.

“Horda” – polski serial internetowy o zombie

www.strefawalkingdead.pl | 2014-01-18

Na wrzesień 2014 roku planowana jest premiera pierwszego profesjonalnego serialu internetowego powstającego „w kraju nad Wisłą”. Horda, taki tytuł nosić będzie produkcja, to post-apokaliptyczna wizja niedalekiej przyszłości, w której niedobitki ludzkości muszą przetrwać w świecie opanowanym przez zombie.

Polacy kręcą

www.mmpoznan.pl | 2014-01-18

W marcu mają ruszyć zdjęcia do pierwszego post-apokaliptycznego serialu internetowego. Witaj w świecie bez dobrodziejstw cywilizacji.

"Horda" - polski serial postapo

bestiariusz.pl | 2014-01-17

„Horda” będzie pierwszym polskim serialem internetowy utrzymany w konwencji postapokaliptycznej z zombie w tle. Jego premiera zapowiedziana jest na wrzesień 2014 roku.

Powstaje „Horda” – pierwszy polski web serial postapokaliptyczny

splay.pl | 2014-01-16

„Horda” ma być pierwszym rodzimym serialem internetowy utrzymany w konwencji postapokaliptycznej z zombie w tle. Jego premiera zapowiedziana jest na wrzesień bieżącego roku. Jest na co czekać?

"Horda" - pierwszy polski internetowy serial postapokaliptyczny

stopklatka.pl | 2014-01-14

Projekt produkowany jest przez Lake Love Productions. Będzie to pierwszy gatunkowy, w pełni profesjonalny serial internetowy w Polsce. Akcja dzieje się w niedalekiej przyszłości post-apokaliptycznej, w której ludzkość jest praktycznie na wymarciu.

Horda – Serial Internetowy

narolke.wordpress.com | 2013-12-16

Nie lada gratkę dla miłośników kina z gatunku post-apo zaprezentuje niebawem Lake Love Productions. Tworzą serial internetowy, nad którego stworzeniem pracuje między innymi Wiktor Kiełczykowski – reżyser i scenarzysta takich filmów jak Wataha i Juma. Dobrze znany w środowisku kina offowego. Horda lada moment trafi do sieci!

Horda – webserial osadzony w postapokaliptyczej Polsce

4thbastion.com.pl | 2013-12-11

W sieci udostępniono trailer koncepcyjny webserialu HORDA, prawdopodobnie pierwszego polskiego serialu internetowego, dziejącego się w klimatach postapokaliptycznych. Jak oświadczają twórcy, pierwsze zdjęcia przewidziane są na wiosnę 2014, a premiera pierwszego odcinka we wrześniu 2014.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 30.03.2014 18:06