Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

jspandel

jspandel

Rybnik, Polska

Przede wszystkim jestem studentką na drugim roku filologi angielskiej. Studiuję dziennie, a oprócz tego trochę dorabiam, czytam książki, spaceruję z psem i przede wszystkim piszę. Piszę dużo i to od kilku lat. Moje książki nie raz otrzymywały pochwały i szanse na wydanie, jednak za każdym razem potrzebowałam do tego swojego wkładu finansowego, a oczywiście takowego nie miałam. To sprawiło, że przestałam pisać, jednak po jakimś czasie zaczęłam wrzucać swoje opowiadania tutaj: https://www.wattpad.com/user/nadiadusza i nabrałam nowej nadziei. Skoro komuś się to podoba, to dlaczego by tego nie wydać? Dlaczego nie spróbować? :)

Napisz wiadomość do Projektodawcy

1365 PLN z 6820 PLN

22 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

20%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 01.11.2016.

Herosi - debiut młodej autorki

O projekcie

Celem mojego projektu jest uzbieranie brakującej sumy potrzebnej do wydania mojej książki. Wydawnictwo Novae Res zaproponowało mi wydanie ,,Herosów'', jednak muszę zapłacić połowę kosztów. Nie stać mnie na to, żeby sfinansować to z własnej kieszeni, dlatego zwracam się do Was i liczę na Waszą pomoc.

Pamiętajcie, dobro powraca, dlatego jeśli budżet przewyższy ten planowany, a w późniejszym czasie książka zarobi więcej pieniędzy, niż kilka złotych, uroczyście przysięgam oddać wszystko na cele charytatywne. 

Z chęcią wesprzę hospicja dla dzieci, domy dziecka, schroniska dla zwierząt. Dlatego jeśli chcecie jednocześnie wesprzeć mnie i pomóc potrzebującym, zachęcam do przekazania jakiejkolwiek kwoty. Każda złotówka ma olbrzymie znaczenie.

O czym jest wyżej wspomniana książka? 

Często wydaje nam się, że mamy mnóstwo czasu przed sobą. W rzeczywistości nigdy nie wiemy, ile nam go zostało. To może być rok, miesiąc, tydzień, dzień, godzina, a nawet jedna chwila. Życie głównej bohaterki przewróciło się do góry nogami po zdiagnozowaniu powrotu choroby. Został jej jeden moment. Czy dobrze go wykorzysta?

Jeśli macie pytania lub po prostu chcecie mnie poznać, zapraszam do kontaktu:

e-mail: justynaspandel@onet.pl

twitter: https://twitter.com/nadiadusza

wattpad: https://www.wattpad.com/user/nadiadusza

instagram: https://www.instagram.com/rohalie/

Nagrody będą zrealizowane po wydaniu książki.

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 01.11.2016 18:06