Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Fundacja Orzeł Kondor Koliber i przyjaciele

Fundacja Orzeł Kondor Koliber i przyjaciele

Polska

Od 4 lat tworzymy społeczność opartą na duchowych wartościach rdzennych tradycji. Szukaliśmy alternatywnych modeli życia, które umożliwiłyby rozwijanie naszego potencjału i sprawdzenia w praktyce zasad, w które wierzymy. W 2012 roku stworzyliśmy Fundacją Promocji Rdzennych Kultur Orzeł Kondor Koliber.
Chcemy odbudować idee współdziałania i życia we wspólnocie, która jest czymś naturalnym dla człowieka. Inspiracji szukamy podróżując i studiując rdzenne kultury. Otrzymujemy duże wsparcie od przedstawicieli starszyzn wielu tradycji, których od wielu lat przywozimy do Polski. W 2012 roku stworzyliśmy ideę Festiwalu Heart&Mind, który umożliwiłby kontakt z rdzennymi i alternatywnymi modelami życia.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

32563 PLN z 30000 PLN

170 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

108%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 11.06.2013.

FESTIWAL HEART & MIND 2013

RSS

Niespodziewany Zwot Akcji - NOWE CENY BILETÓW!!! Dodano 22.05.2013, godz. 10:24

Mamy kapitalną wiadomość!
Polski biznesman właśnie przelał dużą kwotę na rzecz Festiwalu z intencją by ufundować wszystkim tańsze bilety. W imieniu wszystkich organizatorów i uczestników dziękujemy za ten podarunek!!!
Aktualne ceny biletów to:
100 zł -jeden dzień
150 zł- bilet na cały Festiwal
250 zł- bilet na cały Festiwal dla dwóch osób

UWAGA! Wszyscy Ci, którzy zakupili już bilety, otrzymają dodatkowy bilet lub zwrot pieniędzy po zakończeniu akcji crowdfundingowej oraz specjany bonus!:) Dla Pani Kazet, Pana Szymona, Pani Sylwii, Pani Barbary, Pani Lulabum, Pani Agaty, Pani Renaty, Pani Aleksandry, Pani Marii, Pana Radka, którzy jako pierwsi zakupili bilety mamy dodatkowy prezent: indywidualną sesję Tarota oraz sesję masażu. Prosimy o kontakt mailowy pod adresem info[malpa]orzelkondorkoliber.pl aby uzgodnić termin:)

Dziękujemy też z całego serca naszym dotychczasowym darczyńcom. Jesteśmy wdzięczni wszystkim, bo każda kwota, którą zechcieliście nam przekazać z Waszych własnych funduszy jest dla nas bardzo cenna. Dzięki datkom, jakie otrzymaliśmy wiemy, że są osoby, które wierzą w naszą ideę i są skłonne ją wesprzeć. Bardzo cenimy każdą, nawet symboliczną kwotę, jaką od Was otrzymujemy!

Wojciech Jóźwiak wspiera Heart&Mind Dodano 14.05.2013, godz. 3:16

Zachęcamy do obejrzenia:
http://www.youtube.com/watch?v=viDTVpvEAvY

Trwają Przygotowania miejsca festiwalowego Dodano 10.05.2013, godz. 15:41

Festiwal nabiera już tempa i rozmachu. W tym roku mamy do dyspozycji Ośrodek buddyzmu Tybetańskiego CZIAMMA LING w Wildze pod Warszawą, który jedynie czeka na tłumy uczestników przybywających z pokładami pozytywnej energii! Nowe miejsce oferuje nam dużą przestrzeń, otoczoną pięknym lasem, domkami, buddyjską stupą, zapleczem gastronomicznym i wygodnymi salami. Zrobimy co w naszej mocy by aranżacja dekoracji stworzyła Wam niepowtarzalne, a wręcz magiczne wnętrza krajobrazowe. Spośród licznych niespodzianek możemy zdradzić jedynie, że otoczy Was święta geometria, mandale, kolory, liczne motywy szamańskie i roślinne! Zadbamy o Wasze dobre samopoczucie ciekawym rozplanowaniem miejsc odpoczynku, regeneracji, nauk, pracy z ciałem i duchem. Zresztą.. Przekonajcie się o tym już niebawem na miejscu! ALOHA!
Dodano: 10.05.2013, 16:10
  Rafael Zabanal
Rafael Zabanal
Gdzie mogą zgłaszać się osoby chętne pomóc przy festiwalu?

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 11.06.2013 00:12