Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Katarzyna Mayer Bzowa

Katarzyna Mayer Bzowa

Zielona Góra

Katarzyna Mayer Bzowa - operator, montażysta. Aktualnie wspólpracuje z TVN 24 jako producent zewnętrzny. Współtwórca portali muzatv.com oraz dronzielonagóra.pl. W wolnych chwilach, których tak na prawdę brakuje, jeździ na rowerze, czyta i słucha Phila Collinsa.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

5148 PLN z 5000 PLN

82 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

102%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 01.11.2015.

GRZESZNICY SIĘ NIE RUMIENIĄ

O projekcie

Nasz projekt związany jest ze spełnieniem marzenia Moniki, autorki powieści kryminalnej pt. "Grzesznicy się nie rumienią". Monika pisze od czasów szkolnych, ale dopiero teraz, w wieku 37 lat uwierzyła w siebie i w to co tworzy. Parą, siłą, motorem jesteśmy my - jej wszyscy znajomi, wielbiciele jej pióra. 

Chcemy uzbierać kwotę potrzebną tylko do wydruku książki w tysiącu egzemplarzy. Wszystkie osoby, które pracowały przy powstawaniu książki nie biorą wynagrodzenia za swoja pracę. Grafikę stworzyła Ania, korektą zajęła się Sylwia, a produkcją filmików promocyjnych oraz samym wydaniem książki Kasia. Wierzymy w to, że jeżeli bardzo się czegoś pragnie, kocha to co robi, to można zmieniać świat na lepszy, dlatego chcemy spełnić jedno z naszych marzeń.

ZAPOWIEDŹ

Jest niedzielny zimowy poranek. Jadę do Zielonej Góry swoim rozklekotanym Seicento, w którym ogrzewanie jest ciepłe tylko z nazwy. Nagle obok mnie przejeżdża wolno samochód na poznańskich rejestracjach. Za kierownicą przystojniak około czterdziestki. Uśmiechamy się do siebie. Poznaniak zwalnia i teraz ja go wyprzedzam. Ewidentnie mnie podrywa. Czekam aż znów zaczniemy swoją grę, ale zamiast zobaczyć auto przystojniaka, słyszę huk. Później policja, zeznania i artykuł w lokalnej gazecie. O mało nie spadłam z krzesła, kiedy przeczytałam, że w wypadku zginęło dwóch mężczyzn, a nie jeden. Przecież autem jechała tylko jedna osoba. Jestem tego pewna! Skąd się wziął drugi trup?

W ten sposób główna bohaterka Monika postanawia rozpocząć śledztwo na własną rękę. Pomaga jej prawnik i przyjaciel o imieniu Rafał. Jak to się stało, że policja znalazła dwa ciała? Czy tajemniczy nieboszczyk został zamordowany przez przystojniaka? Prawda okazuje się dużo bardziej skomplikowana, a śnieżna tajemnica zmieni już na zawsze życie bohaterów...

EKIPA GRZESZNIKÓW

Monika - autorka "Grzeszników". Bez przerwy coś wymyśla i tworzy krwawe historie. Przeskakuje z jednego fikcyjnego świata w drugi.  Od lat pisze do szuflady i właśnie odważyła się zawalczyć o swoje marzenia. Była dziennikarką, rzecznikiem prasowym, a nawet  prowadziła szkolenia. Wolontariuszka i społecznica. Kocha ludzi i zwierzęta, zwłaszcza jedną kotkę o imieniu Pianka:)

Kasia - producentka, operator filmowy i telewizyjny. Prowadzi własną firmę i ma głowę pełną pomysłów i marzeń. Nie ma wyzwań, których by się bała podjąć. Pierwsza uwierzyła w "Grzeszników" i swoją energią pcha cały zespół do przodu. Terroryzuje i wymusza na autorce różnego typu szalone działania.

Ania - graficzka, tłumaczka i artystyczna dusza po ASP. Autorka okładki i logotypu "Monika Suder" . Ma mnóstwo wizji artystycznych, które realizuje po nocach. Ania próbuje przeforsowywać swoje artystyczne wizje, które Kasia sprowadza na ziemię, bardziej przyjazną normalnym ludziom. Anka to wulkan pomysłów i energii, a poczuciem humoru mogłaby obdarzyć całą naszą paczkę.

Sylwia - dziennikarka, dobra dusza i człowiek dla którego czas jest elastyczny. Czynny radiowiec, mama dwójki maluchów i trenerka "chustowania". Nie wiadomo kiedy śpi, bo zdążyła zrobić korektę książki w trzy dni  pracując na dwóch etatach, zajmując się dziećmi i jeszcze będąc fit - babką.

BUDŻET PROJEKTU

KOLEJNE CELE AKCJI

Jeżeli uda nam się zdobyć więcej pieniędzy niż zamierzałyśmy, to przeznaczymy je na kolejną książkę także kryminał, którego bohaterką jest pięćdziesięciosześcioletnia Krystyna Szumilas.

DLACZEGO CROWDFUNDING

Sprawy trzeba brać w swoje ręce! Chcemy pokazać, że jeśli ma się marzenia, to warto o nie walczyć. My mamy marzenia, wizję swojej przyszłości i kochamy to co robimy. Chcemy tu mieszkać, żyć i realizować się. Wierzymy, że Polak Potrafi!

KONTAKT

Jeżeli jesteście zainteresowani kontaktem z nami zapraszamy na blog Moniki http://monikasuder.blog.pl oraz na jej profil FB https://www.facebook.com/improwizatorka. Jeśli nasze marzenie się spełni, wydamy książkę, stworzymy również stronę internetową Moniki, na której poza aktualnymi informacjami dowiecie się o najbliższych spotkaniach z autorką, a także będziecie mogli kupic książke po cenie regularnej.

TERMIN REALIZACJI 

Liczymy, że książka będzie gotowa na poczatku grudnia 2015 roku, wtedy zaczniemy także wysyłkę wszystkich nagród.

Grudzień to idealny czas... czas Bożego Narodzenia... czas obdarowywania najbliższych prezentami i spełniania marzeń... marzeń nawet obcych sobie ludzi. Pomóż mi spełnić moje marzenie. Gwarantuję Ci dozgonną wdzięczność i mile spędzone chwile z moją powieścią w długie zimowe popołudnia.  To możli­wość spełnienia marzeń spra­wia, że życie jest tak fascynujące.

Na koniec, żeby nie było tak poważnie i błagająco mamy dla Was cos wesołego. Ścinki z produkcji zapowiedzi :)

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 01.11.2015 16:04