Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Ptaku

Ptaku

Łódź

Jestem raperem z powołania, publicystą w Polsce Niepodległej, specjalistą ds bezpieczeństwa i narodowcem. Od trzech lat działam społecznie w Obozie Narodowo-Radykalnym i Narodowych Siłach Zbrojnych. Z zamiłowania zajmuje się realizacją telewizyjną. Staram się pracować dla dobrej strony mocy :)

Napisz wiadomość do Projektodawcy

25687 PLN z 12000 PLN

239 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

214%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 30.04.2015.

Kandydat Grzegorz Braun

Powstaje w pełni polskie czasopismo. Apelujemy o wsparcie!

Dodano 29.06.2016, godz. 15:06

Wspierając naszą kampanię, pomogliście stworzyć film o człowieku który jest jednym z bardziej światłych umysłów w Polsce. Jesteśmy Wam bardzo wdzięczni, czemu już niejednokrotnie dawaliśmy wyraz. Trzeba iść jednak za ciosem, a pozytywne inicjatywy powinny kiełkować cały czas.

Nasi przyjaciele utworzyli zbiórkę pieniędzy na 100% Polski magazyn, do którego już teraz zgodzili się pisać: Grzegorz Braun, Stanisław Michalkiewicz, prof. Jan Żaryn, prof. Bartyzel, Leszek Żebrowski, dr. Krajski, dr. Kawęcki i wielu innych. W końcu pojawiła się szansa zbudowania mediów całkowicie niezależnych od wpływów partyjnych. Pomóżcie proszę w tym dziele.

Więcej szczegółów, filmy promocyjne z udziałem wymienionych publicystów, możliwość wsparcia pod adresem:

https://polakpotrafi.pl/projekt/czasopismo-magna-polonia

Wspierajcie razem z nami, zbudujmy wolne Polskie media!

Dziękujemy!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 30.04.2015 10:10