Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Ptaku

Ptaku

Łódź

Jestem raperem z powołania, publicystą w Polsce Niepodległej, specjalistą ds bezpieczeństwa i narodowcem. Od trzech lat działam społecznie w Obozie Narodowo-Radykalnym i Narodowych Siłach Zbrojnych. Z zamiłowania zajmuje się realizacją telewizyjną. Staram się pracować dla dobrej strony mocy :)

Napisz wiadomość do Projektodawcy

25687 PLN z 12000 PLN

239 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

214%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 30.04.2015.

Kandydat Grzegorz Braun

Budujemy Wstęgę Pamięci, Pomnik Armii Krajowej

Dodano 18.02.2016, godz. 14:39

Wspierając naszą kampanię, wykazaliście się ogromnym zaufaniem oraz wiarą w nasze przedsięwzięcie. Bardzo Wam za to dziękujemy. Wasza pozytywna energia dała nam kopa i pozwoliła skutecznie dążyć do celu.
Teraz chcielibyśmy Was poprosić o zaangażowanie w niezwykle ważne przedsięwzięcie. Wystartował projekt budowy Wstęgi Pamięci. Jest to pomnik Armii Krajowej i Polskiego Państwa Podziemnego, który ma stanąć u stóp Wawelu w Ogrodzie Pamięci Narodowej w Krakowie. Projekt jest piękny, pomnik wyjątkowy, a miejsce niepowtarzalne. Jednak żeby wizja stała się rzeczywistością potrzeba Waszego wsparcia.
Wspierając Wstęgę Pamięci nawet na małą kwotę, pomożecie wybudować ten ważny pomnik i zapewnicie sobie uwiecznienie na specjalnej tablicy pamiątkowej, która stanie w otoczeniu Wstęgi Pamięci.
Tutaj możecie zapoznać się z projektem:https://polakpotrafi.pl/projekt/pomnik
Wspierajcie razem z nami!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 30.04.2015 10:10