Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Mobinet Games

Mobinet Games

Poznań

Mobinet Games: Tworzymy grę Młody Trump

Napisz wiadomość do Projektodawcy

2237 PLN z 25000 PLN

53 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

8%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 15.07.2019.

Karol Wojtyła: Totus Tuus – Gra o Papieżu-Polaku

RSS

Zakończnie zbiórki Dodano 16.07.2019, godz. 9:49

Dziękujemy wszystkim za udział w zbiórce - projekt nie zebrał wymaganej kwoty, więc nie będzie realizowany. Tym niemniej, planowana gra doczekała się bardzo dużego odzewu, także w mediach, a więc z pewnością interesuje wiele osób.

Z tego powodu zapewne wrócimy do tego projektu za jakiś czas, być może w innej formie. Dziękujemy raz jeszcze i pozdrawiamy wszystkich!

Dziękujemy za mega zainteresowanie! Dodano 04.06.2019, godz. 10:59

Choć zbiórkę rozpoczęliśmy ledwie parę dni temu, już w ciągu kilku dni zyskał ogromne zainteresowanie. Napisali o nas dosłownie wszyscy :). Otrzymaliśmy też setki komentarzy w mediach społecznościowych, a także dostaliśmy mnóstwo ciepłych słów od was.

 

Pisali o nas m.in.:

 

 

Osobne podziękowania należą się z pewnością Gazecie Wyborczej, która zdążyła już obrazić się na "prawicowy postmodernizm", recenzując m.in. że:

 

"W „Karola Wojtyłę. Totus tuus” będą mogli zagrać uchachany wcześniejszym rozpoczęciem wakacji premier Mateusz Morawiecki i wygłupiający się w internecie prezydent Andrzej Duda."

 

Dawka jadu i to pisanie pod tezę, jest tym bardziej zadziwiające, że gra jeszcze nie powstała. W każdym razie, to świetna reklama!

 

Dziękujemy wszystkim za entuzjazm i zapraszamy do zbiórki.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 15.07.2019 22:10