Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

maciej.winiarek

maciej.winiarek

Gdańsk, Polska

Napisz wiadomość do Projektodawcy

13227 PLN z 18000 PLN

65 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

73%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 29.12.2017.

Gra O...- Rozwój i edukacja od młodzieży dla młodzieży!

O projekcie

 

 "GRA O...", CZYLI KAMPANIA POKAZUJĄCA, ŻE EDUKACJA JEST DLA KAŻDEGO I MOŻE WYGLĄDAĆ INACZEJ! 

 

 

 

 

Młodzi ludzie mają często dużo energii i chęci ale nie wiedzą jak je wykorzystać. Dzięki naszemu projektowi chcemy pokazać im, że poprzez zabawę, mogą sami odkrywać nowe pasje, talenty i rozwijać się na wybranych kursach, które mogą w przyjemny sposób wygrać. Możecie wspomóc uczestników naszej gry i pozwolić im znaleźć swoją ścieżkę rozwoju!

 

 

 

 

Stań się częścią naszego edukacyjnego projektu i pomóż innym odkrywać swoje pasje. Chcemy pokazać, że każdy może pomóc rozwijać się młodym talentom. Twoja cegiełka będzie inspiracją do pokazania, że młode pokolenie może tworzyć duże, innowacyjne projekty. Współpraca w teraźniejszym świecie to jeden z kluczy do sukcesu.

 

 

Wesprzyj młode osoby w doskonaleniu tej umiejętności. Umożliw nastolatkom poznać Gdańsk poprzez zabawę. Jesteś artystą, naukowcem, sportowcem albo chcesz stworzyć własne pytanie do gry lub aby Twoja tabliczka pojawiła się w którejś z dzielnic? Jest to możliwe dzięki cegiełce w naszej grze! 

 

 

 

 

 

 

 

Inspiruj, integruj ludzi i współdziałaj w tworzeniu „Gry o…”. Dzięki Tobie każdy będzie mógł wybrać o co gra. Ania, Wiki i Staś już poszli na kursy, aby realizować swoje pasje.

 

 


Nasza akcja crowdfundingowa ma trzy podstawowe cele:

 

 

1) pokazać, że edukacja może wyglądać inaczej, może być praktyczna i ciekawa,

 

2) umożliwić dostęp do alternatywnych form edukacji (warsztatów, kursów i szkoleń) młodzieży, która z różnych względów nie może sobie na to pozwolić,

 

3) pokazać, że nie ma rzeczy niemożliwych i grupa gimnazjalistów jest w stanie stworzyć przemyślany, kompletny i ciekawy projekt. 

 

 

 

Nasz fanpage:

 

Gra O... 

 

Konto Wiki, jednej z uczetniczek naszej akcji :) : 

 

Wiki Wiki

 

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się o najświeższych aktualnościach śledź nas na Facebooku i Instagramie! 

 

 

 

 


NASZA GRA MIEJSKA PO KAMPANII.

BAW SIĘ I DZIAŁAJ RAZEM Z NAMI!

 

 

To właśnie dzięki tej grze miejskiej, zainteresowane osoby, nastolatkowie z całego Trójmiasta i okolic, będą mogły się rozwinąć!

Przyjemne z pożytecznym - aktywność fizyczna i intelektualna w trakcie kilku godzin zabawy na świeżym powietrzu, a dla zwycięzców - kilka miesięcy wybranego kursu!

 

 

 

 

Przez miesiąc pragniemy uzbierać 18 000 zł i wymienić je na 30 (lub więcej!) pełnych szkoleń z zakresu Autoprezentacji, Psychologii Internetu, Języka japońskiego, Warsztatów Rysunku, Sprawnej i skutecznej komunikacji i kilku innych. Dla kogo będą te szkolenia? Dla osób, które uzbierają najwięcej punktów w naszej grze miejskiej tuż po zakończeniu kampanii crowdfundingowej. Stworzyliśmy mapę z 6-cioma dzielnicami Gdańska z łączną ilością 72 pytań i zadań za które uczestnicy gry będą zbierać punkty. Na koniec utworzymy listę osób, które uzyskały największą ilość punktów. Będą one mogły wymienić te punkty na kursy, szkolenia i warsztaty w ramach  Center of Thinking .

 

Kilka godzin zabawy w drugą niedzielę stycznia = 3-miesięczny kurs z wybranego, interesującego Cię tematu! Do gry zapraszamy wszystkich zainteresowanych - dzieci, młodzież i całe rodziny!

 

 

 

 


„Gra o…” jest edukacyjną grą miejską, opierającą się na odnajdywaniu danych punktów w mieście i odpowiadaniu na pytania poszczególnych dziedzin, zależnych od terenu na którym się znajdują. Za dobrze wykonane zadania można zdobyć określoną ilość punktów, a po zakończeniu gry wymienić je na różne nagrody, między innymi kursy o wybranej tematyce. W czasie trwania gry na naszym fanpage’u na facebooku co jakiś czas będzie umieszczany aktualizowany ranking z punktami zawodników. Cała zabawa rozgrywać się będzie na terenie Gdańska. Punkty porozmieszczane będą na Starówce, parku Oliwskim, parku Reagana oraz innych ciekawych lokacjach. Oprócz nowo zdobytej wiedzy, spędzisz czas na świeżym powietrzu razem z przyjaciółmi czy rodziną. Zdobędziesz możliwość uczestnictwa w interesujących kursach. U nas dzieje się bardzo dużo. Jeśli jesteś ciekawy, tego jak działa Internet, będziesz mieć szansę wzięcia udziału w zajęciach z Psychologii Internetu. Dzięki warsztatom artystycznym rozwiniesz swoje umiejętności plastyczne, a Autoprezentacja i Sztuka Wystąpień Publicznych wpłynie na Twoją pewność siebie i umiejętność oczarowywania tłumów!

 

 

Co jeśli zbierzemy więcej niż zakładane 18 000zł?

 

Przeznaczymy całość na jeszcze większą ilość kursów, szkoleń i warsztatów dla uczestników naszej gry miejskiej! Im więcej osób skorzysta z alternatywnych dóbr edukacji, będzie miało możliwość rozwinąć swoje pasje i w produkty sposób spędzić czas wolny, tym lepiej! Mocno, mocno trzymamy kciuki, aby tak właśnie było! :)

 

DZIĘKUJEMY!

 

 

 

Media o Twoim projekcie:

Gimnazjaliści wymyślają grę miejską i fundują rówieśnikom niezwykłe nagrody

www.juniorowo.pl | 2017-12-06

Uczniowie gdańskiego Thinking Zone postanowili pokazać, że edukacja może być fascynująca i że jej alternatywne nowoczesne formy są dla każdego. Bo jeśli komuś brakuje możliwości, by rozwijać zainteresowania korzystając z ciekawych form edukacyjnych, to ThinkingZonowa młodzież ma dla niego propozycję

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 29.12.2017 22:10