Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

GetAwayTo

GetAwayTo

Poznań

Kim jesteśmy?
-Studentami Łódzkiej Szkoły Filmowej
-Podróżnikami amatorami
-Znawcami Organizacji Sztuki Filmowej, ekonomii i trochę artystami
-Gośćmi którzy dokładnie wiedzą, czego chcą od życia
-Pełnoetatowymi marzycielami którzy już dawno opuścili magiczną krainę, kiedyś będę. My już jesteśmy

Napisz wiadomość do Projektodawcy

4114 PLN z 4000 PLN

16 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

102%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 04.09.2012.

Get Away To Pitcairn

O projekcie

Uciec na Pitcairn będzie filmem dokumentalno-podróżniczym opisującym naszą 4 miesięczną podróż katamaranem na wyspę Pitcairn. Brzmi banalnie? Owszem, zatem zapraszam do czytania dalej.

O Pitcairn
Pitcairn jest najmniejszą demokracją świata, krajem należącym do korony Brytyjskiej. Obecnie z 42 mieszkańcami. Wyspiarze są potomkami żeglarzy ze słynnego buntu na Bounty. To że chcemy zrobić pierwszy film dokumentalny o wyspie i jej mieszkańcach to jedno. Ale jako młodzi filmowcy wyruszamy na nasz metaforyczny koniec świata, dowiedzieć się czy ucieczka może dać ukojenie, uwolnić od doczesnych rozterek. Chcemy zapytać mieszkańców co jest ich istotą szczęścia, jakie mają problemy, jak się bawią, jakiej muzyki słuchają.

O Projekcie
Pytań jest wiele, ale najważniejsze że chcemy spiąć to w oryginalnej formie. Czym jest ta forma? Młodzi, bezkompromisowi goście, którzy z energią spróbują zabrać was w podróż na Pitcairn, pozwolą sobie na zadanie widzowi paru pytań, uwolnienie mechanizmu marzeń, mogą naprawdę wiele. Potrzebują tylko trochę pieniędzy aby pokazać światu jak młodzi filmowcy z Polski podbijają świat! 

Film będzie kręcony w języku angielskim, zamierzamy podarować Brytyjskiej rodzinie królewskiej kopie filmu, bo mimo przeszło 250 letniej historii wyspy, mieszkańcy nigdy królowej nie gościli! Nie zabraknie dobrej muzyki, prawdziwej refleksji, humoru i wszystkiego czego będzie trzeba abyście i wy uciekli z nami na Pitcairn!

Jak często słyszysz, że nie możesz czegoś zrobić, że nie dasz rady, że nie warto? Często prawda? A jak często ktoś podpina ci parę śnieżno białych skrzydeł i każe lecieć? My jesteśmy już trochę od tego chorzy więc Uciekamy na Pitcairn! Znaleźliśmy koniec świata i dowiemy się czy trzeba się na niego wybrać żeby znaleźć szczęście. A skoro już tam będziemy opiszemy go dla was, poznamy ludzi żyjących w 40 osobowej społeczności, na wyspie oddalonej od Polski o 20 tys km. Liczy się wyzwanie, ważna jest podróż. Bóg nam świadkiem, jeśli zbierzemy pieniądze, zrobimy wszystko żeby pomóc uciec i wam. Powiemy wam to na co nikt nie ma czasu między stertami rachunków, komisji śledczych i dziur w drogach. Będziemy kruszyć kamienie i mordować skały, będą umierać przy nas choroby. 

Cel projektu
Całość otrzymanych środków mamy zamiar przeznaczyć w pierwszej kolejności na opłacenie podróży do Pitcairn, a następnie powrotu. Następnie opłacić firmy postprodukcyjne, które dokonają profesjonalnej obróbki naszego materiału (koloryzacja I udźwiękowienie). W budżecie filmu nie uwzględniamy, żadnego rodzaju pensji dla siebie.

Pomóżcie nam Uciec na Pitcairn!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 04.09.2012 00:12