Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

GameSpace

GameSpace

Białystok

GameSpace - magazyn gier komputerowych.

GameSpace to nowy program telewizyjny skupiający się na prezentowaniu recenzji i nowinek ze świata gier komputerowych i konsolowych. Prezentowane gry na takie platformy jak PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch czy komputery PC przedstawiane i opisywane są przez zespół recenzentów i profesjonalistów od lat zajmujących się branżą gier elektronicznych. Każdy odcinek programu trwa 25 minuty. Audycja ma mieć regularny, cotygodniowy harmonogram emisji.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

3345 PLN z 31167 PLN

7 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

10%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 22.10.2019.

GameSpace - program telewizyjny o grach

O projekcie

 

Game Space - Magazyn gier komputerowych.

Zbieramy na sfinansowanie produkcji nowego programu telewizyjnego pod tytułem GameSpace.


GameSpace
to nowy, cotygodniowy program telewizyjny prezentujący recenzje i nowości ze świata gier komputerowych i konsolowych. Na łamach programu gry na takie platformy jak PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch czy komputery PC przedstawiane i opisywane są przez zespół recenzentów i profesjonalistów od lat zajmujących się branżą gier elektronicznych. Współpracujemy z redaktorami tworzącymi dawniej m.in. czasopisma Secret Service, PlayStation Magazyn, NEO, PSX Fan czy PSX Extreme. Nasz zespół liczy 7 osób.

 


Staramy się aby recenzje w naszym programie charakteryzowały się fachowym i profesjonalnym wydźwiękiem, nie umniejszając przy tym szczypty humoru i komizmu. Głosem i jednocześnie spikerem programu jest Tomasz Knapik – znany lektor filmowy, radiowy i telewizyjny. Przez wiele lat aktywny lektor znany z anteny Telewizji Polsat. Aktualnie pojawiający się na antenie TVN Turbo w programie Uwaga! Pirat, na antenie Telewizji Polsat w serialu paradokumentalnym Zdrady czy też w programie STOP Drogówka na antenie TV4. Dawniej Tomasz Knapik również czytał recenzje gier komputerowych w magazynie Escape na antenie stacji Polonia 1.


Każdy odcinek programu trwa około 25 minut. Audycja ma mieć regularny, cotygodniowy harmonogram emisji. Audycja skierowana jest do młodzieżowej widowni w wieku 14-25 lat, jak również do dojrzałych odbiorców 25-35 lat. 


Recenzje i flesz

Każdy odcinek naszego programu rozpoczynać będzie Flesz – krótki przegląd newsów ze świata gier w postaci ekspresowego streszczenia informacji. Po tymże przychodzi czas na Recenzje – w każdym odcinku od 4 do 5 recenzji (w zależności od ram czasowych i ilości wydanych gier).
 

Relacje z imprez i wywiady

Nieregularnym elementem programu będą relacje z imprez gamingowych, konwentów anime, fantasy i sci-fi a także wywiady z twórcami i producentami gier.

 

Muzyka
Za oprawę muzyczną i dźwiękową naszego programu odpowiada grupa muzyczna .xrm, znana z tworzenia muzyki elektronicznej. Z jej twórczością niektórzy z Was mogli zapoznać się przy grze Earth X dostępnej na platformie Steam. Utwory z gry można także odsłuchać tutaj. Jedną z nagród w naszej zbiórce jest płyta demo z 10 utworami grupy .xrm.

 

Inspiracja
Jeśli inspirować się – to tylko od tych najlepszych. GameSpace czerpie wzorcami od takich programów jak niegdyś emitowany Escape (stacja: Polonia 1), Multimedialny Odlot (Polsat) czy Cyberia (Canal+). Wprowadziliśmy własne rozwiązania i wizje, ale także podpatrzyliśmy sprawdzone i lubiane przez widzów elementy ze wspomnianych wcześniej programów. Łącząc je w całość pragniemy wypełnić niszę i brak tego typu programu w obecnej telewizji w Polsce.

 

Oprócz zaprezentowanego wyżej przez nas pierwszego odcinka programu, aby uwiarygodnić nasze możliwości oraz styl naszego programu - dodatkowo udostępniamy możliwość obejrzenia odcinka pilotażowego - czyli materiału przeznaczonego do wewnętrznej prezentacji w stacjach telewizyjnych. Po udostępnieniu odcinka pilotażowego w 2018 roku - emisją programu zainteresowane były m.in. takie stacje jak Polsat Games, Tele 5, Polonia 1, WP TV, TVR, Adventure HD oraz kilka innych mniejszych.

 

Nagrody i współtworzenie programu.
Przy organizowanej zbiórce oprócz regularnej produkcji i emisji programu - wspierającym przygotowaliśmy nagrody w formie materialnej np. koszulki, czapki czy kubki z logo programu oraz facebookowej grupy POLSKA SCENA RETRO czy zestaw płyt DVD z kompletem programu oraz płyta CD z soundtrackiem elektronicznej grupy muzycznej .xrm, jak też i nagrody w formie wirtualnej - np. współtworzenie odcinków naszego programu czy Twój wybór gry do zrecenzowania na łamach naszego programu.

 

Budżet.
W naszej zbiórce minimalny próg jaki ustanowiliśmy to 31.167zł, dzięki któremu powstanie 10 odcinków programu. Przy nieco wyższej kwocie - 40.517zł - zrealizujemy pełen sezon telewizyjny, czyli 13 odcinków programu. W przypadku osiągięcia kwoty 49.867zł - powstanie kompletny sezon liczący 16 odcinków programu. W podanych kwotach wliczone są już koszty nagród oraz ich wysyłki a także prowizja od zbiórki organizowanej na polakpotrafi.pl.

 

Kontakt
Zachęcamy również do kontaktu z nami wydawców i dystrybutorów gier:
e-mail: gamespacemagazyn@gmail.com
lub na facebooku: https://www.facebook.com/gamespacemagazyn

Media o Twoim projekcie:

Powstaje program o grach wideo „GameSpace”, ma trafić do telewizji i internetu (wideo)

wirtualnemedia.pl | 2019-10-21

Ruszyła internetowa zbiórka na pierwszy sezon magazynu „GameSpace” poświęconego grom komputerowym i konsolowym. Twórcy zapewniają, że po pilotażowym odcinku ich projektem zainteresowało się kilka stacji telewizyjnych. Magazyn ma również być dostępny w internecie

Trwa zbiórka na program o grach wideo nawiązujący do Escape

www.press.pl | 2019-10-21

Zespół złożony m.in. z byłych dziennikarzy czasopism \"PSX Extreme\", \"Playstation Magazyn\" i popularnej w latach 90. audycji \"Escape\" zbiera pieniądze na program telewizyjny poświęcony grom wideo - \"Gamespace\".

GameSpace, czyli kolejna próba stworzenia telewizyjnego programu o grach wideo

polygamia.pl | 2019-10-18

Gdy startowała inicjatywa Polsat Games, pierwszego w Polsce kanału poświęconego wyłącznie grom wideo, nikt chyba nie spodziewał się, że będzie się ona cieszyć aż takim zainteresowaniem. Transmisja rozgrywek esportowych, stworzenie i promocja Ultraligi (turnieju League of Legends) czy wreszcie autors

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 22.10.2019 14:02