Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

GameSpace

GameSpace

Białystok

GameSpace - magazyn gier komputerowych.

GameSpace to nowy program telewizyjny skupiający się na prezentowaniu recenzji i nowinek ze świata gier komputerowych i konsolowych. Prezentowane gry na takie platformy jak PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch czy komputery PC przedstawiane i opisywane są przez zespół recenzentów i profesjonalistów od lat zajmujących się branżą gier elektronicznych. Każdy odcinek programu trwa 25 minuty. Audycja ma mieć regularny, cotygodniowy harmonogram emisji.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

3345 PLN z 31167 PLN

7 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

10%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 22.10.2019.

GameSpace - program telewizyjny o grach

Dodano: 20.10.2019, 23:21
Retro Łowca
Retro Łowca
Ten kanał miał być nowością już jakieś dwa lata temu, a na serio to ponad rok temu miał być jego wielki start, a teraz wrzucasz jeden odcinek i chcesz, by ktoś wyłożył niemałe pieniądze w ciemno, jak nie masz nic w zanadrzu? Zresztą wystarczy zrobić szybki re-search w necie, by dowiedzieć się, kto jest autorem tego "magazynu" - niejaki Axelio, chyba najbardziej znienawidzona persona w polskim Internecie, prowadząca m.in kanał "Retro Archiwizacja", którego filmiki mają nierzadko dwa razy więcej negatywnych niż pozytywnych reakcji 😉. Osobnik bezrobotny, niemający bladego pojęcia w temacie, w którym chce robić karierę, naciągający ludzi i widzów na pieniądze. Na swoich transmisjach na żywo nieraz otwiera paczki od widzów, które dostał za darmo i mówi wprost, bez żadnego skrępowania, że je sprzeda na Allegro, jakby się tym chełpił. Axelio też nierzadko podkreśla swój rzekomy profesjonalizm, chociaż patrząc na jego twórczość, wypowiedzi, wpisy w Internecie oraz stosunek do widzów, a także poziom realizacji jego filmów śmiało można stwierdzić, że "profesjonalizm" to słowo mu daleko obce.
Dodano: 20.10.2019, 18:43
Fan Gier
Fan Gier
Autor programu, Oskar Wądołowski, znany jako Axel, z wyrokiem sądowym za napaść na dziennikarza, oraz Marcin Sawicki, właściciel firmy TV Promo naciągającej starszych ludzi na zakupy przez telefon - dwa nazwiska które po wygooglowaniu od razu zniechęcają do jakiegokolwiek wsparcia. Jeden wielki przekręt - na kanale Axel Retro Archiwizacja prowadzący nieraz wypowiadał się o swojej niechęci i niewiedzy o grach nowszych niż PS2, co przy programie skupiającym się na nowościach mówi bardzo wiele - próżno będzie tam oczekiwać dobrze dobranej tematyki, skoro "naczelny" się na niej nie zna. Znany jest też z poniewierania widzami i otwartego mówienia o tym, że gracze to debile, ale można na nich robić pieniądze. Pan Knapik nie wie zapewne nic o swoim "pracodawcy", życzę mu żeby się szybko zorientował kto go zatrudnił. Jego głos jest jedyną kartą przetargową tego "programu", który ma za zadanie żerować na nostalgii starszych graczy, tęskniących za młodością i "Escape". Merytorycznie nie odbiega niczym od pierwszej lepszej recenzji na dowolnym portalu o grach - nic wyjątkowego. Do tego zmontowane i przeczytane tak usypiająco, że można to traktować tylko jako bardzo drogi ASMR. Polecam trzymać się z daleka, zgadało się dwóch korwinistów i chcą robić biznes na naiwnych graczach.
Dodano: 19.10.2019, 15:36
piotr.adamski86
piotr.adamski86
Mam dwa pytania:
1.W odcinku pilotażowym na samym końcu pojawia się tablica na której jest napisane produkcja i logo firmy TVPromo. Po wpisaniu nazwy tej firmy w wyszukiwarkę otrzymujemy masę wyników o niezbyt pochlebnej opinii a wiele osób czuje się wręcz oszukanych przez ww. firmę i jej właściciela. Czy zespół redakcyjny ma jakikolwiek związek z wyżej wymienioną firmą czy była to tylko jednorazowa współpraca?
2. Jak wygląda/będzie wyglądać prowadzenie waszej działalności. Spółka cywilna, spółka jawna itd?
Dodano: 18.10.2019, 19:37
Michał Wójcik
Michał Wójcik
Założyłeś kanał i chcesz aby ktoś płacił ci 30 tysięcy za to, że będziesz go prowadził? Przecież takich kanałów jak twój jest setki, wystarczy spojrzeć na TvGry... Dlaczego ktokolwiek miałby płacić ci za to, że robisz jakieś filmy. Tysiące twórców na YT zaciska pasa i nagrywa filmy, starając się to robić jak najlepiej aż w końcu udaje im się odnieść sukces. Ktoś tutaj na głowę upadł xD Tym bardziej, że te twoje filmy są szczerze mówiąc dość przeciętne. W zasadzie każdy coś takiego może napisać, wynająć lektora i zmontować... Jakiś absurd
Dodano: 18.10.2019, 9:59
seburb
seburb
Proszę ponownie o przedstawienie skróconego formatu/scenariusza na kolejne 12 odcinków. Taki format wymagany jest przez każdą stację telewizyjną. Są to informacje podstawowe.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 22.10.2019 14:02