Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

vonchrupek

vonchrupek

Warszawa, Poland

Napisz wiadomość do Projektodawcy

4806 PLN z 3000 PLN

78 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

160%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 23.03.2017.

Gablotka i mini DinoBambino

RSS

Nagrody część II Dodano 07.04.2017, godz. 19:20

Cześć!

Część z Was, którzy oczekują pocztówek, zestawów pocztówkowych, plakatów powinna powoli dostawać swoje przesyłki. Zostały one wysłane w poniedziałek (3.04).

Dino w ramkach jutro rozpocznie swoją podróż do tych z Was, którzy zapragnęli go mieć u siebie w domu. Dajcie tym przesyłkom 3-4 dni robocze.

Co się tyczy małego gablotkowego bohatera mini DinoBambino będzie on gotowy pod koniec miesiąca. Zatem proszę o cierpliwość :)

Tak więc wkrótce wszystkie nagrody powinny trafić do Waszych rąk. Jakby coś było nie tak proszę o kontakt: vonchrupek@gmail.com.

Chciałabym również przypomnieć 5 zapominalskim, że jeszcze nie mam Waszych adresów pocztowych i nie mogę Wam wysłać przesyłek. Poszły już 4 maile. Puk, puk!

Pozdrawiam Was serdecznie!
Mirella

Wysyłka Waszych nagród Dodano 31.03.2017, godz. 12:59

Moi Mili!

Na Fb Gablotki (https://www.facebook.com/GablotkaMirelli/?ref=bookmarks) staram się zamieszczać informacje dotyczące projektu, ale wiem, że część z Was nie ma FB więc utworzyłam specjalnie katalog, w którym znajdziecie foto aktualizację dotyczącą mojego projektu- zdjęcia oraz informacje o Waszych nagrodach. Nie leniuchuję. Weekend spędzę niczym ten świstak pakując Wasze nagrody i adresując koperty :)

Oto link dla Was: https://www.flickr.com/photos/vonchrupek/albums/72157678746806423

Wysyłka pocztówek, pocztówek z naklejkami, plakatów i zestawów pocztówkowych nastąpi 3,4 kwietnia. Co się tyczy ramek najpewniej nastąpi to około piątku 7 kwietnia. Figurki samego mini DinoBambino najpewniej trafią do Was w drugiej połowie kwietnia.

To tyle na dziś. Macham Wam i przesyłam pozdrowienia od wszystkich gablotkowych bohaterów!

Hurra! Dodano 24.03.2017, godz. 13:14

Moi Mili!

Wczoraj zakończyła się zbiórka na rzecz mojej małej galerii i produkcji jej jubileuszowego mini bohatera- DinoBambino.

Chciałabym Wam wszystkim serdecznie podziękować za zainteresowanie, uwagę i wsparcie!

Co do nagród, dajcie mi proszę kilka dni na ogarnięcie formalności związanych ze zbiórką.
W następnym tygodniu przystępuję do produkcji, drukowania i pakowania Waszych nagród.
Plan jest taki: około 4 kwietnia najprawdopodobniej będę gotowa wysłać Wam pocztówki i plakaty. Ramki ze zdjęciami najprawdopodobniej będą gotowe do wysyłki ok 7-10 kwietnia.
Co się tyczy figurki DinoBambino mała dinozaurka pojechała właśnie do Pana Magika, który zrobi formę, a następnie odlewy. Mam nadzieję, że przed Wielkanocą będę mogła ją Wam przedstawić. Co się tyczy wysyłki naszej małej bohaterki najbliższy przewidziany termin to koniec kwietnia. Trzymajcie kciuki!

O wszelkich postępach w produkcji i wysyłce Waszych nagród będziecie informowani na bieżąco.

Dziękujemy raz jeszcze!

Mirella i dotychczasowi bohaterowie Gablotki.

Hurrra! Mamy to! Dodano 02.03.2017, godz. 14:31


Bardzo Wam dziękuję za wpłaty! Mamma mia! Nie spodziewałam się takiego odzewu! Nawet nie wiecie co tu się dzieje- pisk i gwar. Bohaterowie Gablotki są mega wzruszeni. Ja też! Dziękuję, że uwierzyliście w Gablotkę i lubicie jej bohaterów. To bardzo dużo dla nas znaczy.
Zbiórka osiągnęła minimalną kwotę. Nie oznacza to jednak, że poprzestajemy. W gablotkowym gronie naradziliśmy się i postanowiliśmy, że wciąż będziemy zbierać pieniądze na dalszy rozwój Gablotki i być może uda nam się jeszcze zebrać $ na dodatkowego bohatera.

Dzię-ku-je-my!
i lecimy dalej!

Jesteśmy na półmetku! Dodano 25.02.2017, godz. 9:14

"No i patrz Dino, człowiek tak sobie siedzi i je swoją poranną zdrową papkę gdy WTEM! ....." Obejrzyjcie poranny filmik!

https://www.youtube.com/edit?video_id=awxzk5YsngQ

Okazuje się, że mamy już ponad połowę kwoty na naszej zbiórce! Hurra! Dziękujęmy! Zapraszamy i zachęcamy wciąż tych, którzy otrzymali swoje wypłaty, wygrali w totka lub sypnęło im po prostu trochę grosza! Dołóżcie coś do naszej świnki skarbonki!
Dodano: 25.02.2017, 9:17
vonchrupek
vonchrupek
https://www.youtube.com/watch?v=awxzk5YsngQ

Hurra! Dodano 22.02.2017, godz. 20:31

Pierwszy dzień zbiórki za nami! Dziękuję Wam za wszystkie dotychczasowe wpłaty! 1/3 funduszy na gablotkowego bohatera- mini Dino Bambino i Gablotkę już jest! Dziękuję Wam! Hip, hip hurra!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 23.03.2017 16:04