Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

vonchrupek

vonchrupek

Warszawa, Poland

Napisz wiadomość do Projektodawcy

4806 PLN z 3000 PLN

78 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

160%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 23.03.2017.

Gablotka i mini DinoBambino

O projekcie

 Hejka! Jestem Mirella von Chrupek- fotografka i kolekcjonerka. Zajmuję się także dekoracją wystaw sklepowych, scenografią i małymi formami rzeźbiarskimi. Wyczarowuję mikro światy doprawione szczyptą tajemnicy, w których życie toczy się jak u nas. Na swoich zdjęciach pragnę przedstawić miniaturowe krainy tak, by widz miał wrażenie, że znajduje się świecie podobnym do naszego. Moje zdjęcia i prace znajdziecie na stonie vonchrupek.com.

  

 

Niektórzy z Was mogą mnie również kojarzyć z działalności Gablotki (Marszałkowska 41, Warszawa), galerii którą prowadzę samodzielnie od 2 lat. Jest to niezależna, finansowana z mojej własnej świnki skarbonki inicjatywa czynna 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Ta mała galeria (60 cm x 50 cm x 20 cm) mieści się w wynajętej ulicznej gablocie usługowej należącej kiedyś do szewca. Kamienica, przy której znajduje się Gablotka jest smutnym i nieciekawym miejscem. Chciałam stworzyć tu coś niezobowiązującego, kolorowego, przyciągającego wzrok przechodniów. Coś na kształt akwarium, teatrzyku lub znanych nam z dzieciństwa nieb i sekretów. Jak dotąd Gablotka doczekała się 10 odsłon i na trwale już chyba wpisała się w świadomość mieszkańców stolicy. Świadczyć o tym mogą Wasze zdjęcia i uśmiechnięte twarze, które oglądam na stronie Gablotki i Instagramie. Sami zobaczcie ilu Was jest! 

 

 

Z okazji 2 urodzin Gablotki, chciałabym powołać do życia bohaterkę, którą znacie z IV odsłony gablotkowejDino Bambino. Dino liczyła sobie wtedy 35 cm, ważyła aż 3 kg i prażyła się na piasku przywiezionym znad morza. Gablotkowy jubileusz to okazja do upamiętniania tej uroczej bohaterki i stworzenia jej mini wersji o wymiarach 10 cm x 10 cm x 5 cm. Mini Dino Bambino zmieściłaby się Wam w kieszeni, moglibyście wziąć ją na spacer lub zabrać na wakacje nad morze. Tak przedstawiała się duża wersja Dino Bambino.


 

 

By ruszyć z produkcją urodzinowego mini Dino Bambino potrzebuję trochę Waszej pomocy. Jeżeli Gablotka wywołuje u Ciebie choć cień uśmiechu, lubisz obok niej przechodzić, śledzisz ją w internecie, jesteś ciekawy jej kolejnych odsłon wspomóż jej działalność i dorzuć parę złotówek. Zebraną kwotę przeznaczę na produkcję mini Dino Bambino (formy, odlewy, materiały do potrzebne do producji- żywica, silikon, farby, aerograf, akcesoria), finansowanie dalszej działalności Gablotki, jej miesięcznych opłat, wymiany szyby, zakupu ładowarki i 6 akumulatorków do oświetlania i materiałów potrzebnych do produkcji kolejnych odsłon.

Czekają na Was fajne nagrody i każdy z Was może zostać wujkiem i ciocią mini Dino Bambino i przyczynić się do dalszej działalności Gablotki!

Zapraszam! Zachęcam! Dziękuję! 

 

O mnie, mojej pracy i Gablotce dowiecie się więcej pod następującymi linkami:

http://www.vonchrupek.com 

http://www.facebook.com/GablotkaMirelli

http://www.bulinkadoll.wordpress.com/bulinka

oraz na Facebooku:

Mirella von Chrupek https://www.facebook.com/MirellavonChrupek/

Gablotka 
 
http://www.facebook.com/GablotkaMirelli

 Zwykłe Rzeczy (2015)

  Culture.pl (2015)


Nagrody (pocztówki, naklejki, broszki) zostaną wysłane po zakończeniu zbórki. Nagrody, które będą wymagać produkcji jak figurka Dino Bambino, ręcznie malowane ramki, sesja będą zrealizowane później. Orientacyjny termin- do miesiąca po zakończeniu trwania zbórki.

 

Kontakt: vonchrupek@gmail.com

 .........

.:AKTUALIZACJA:. Filmiki nagrywane w trakcie trwania zbiórki.

Jak byliśmy na półmetku i się cieszyliśmy...

...i jak Dino Bambino postanowiła pójść pod Gablotkę zbierać pieniądze......i o tym jak do zakónczenia zbiórki zostało mniej niż 2 tygodnie a więcej niż tydzień...

.........................................................

.: WYWIADY w RADIO :. 

TOK FM 

CZWÓRKA Polskie Radio--------------------------------------------

NAGRODY (część)

Limitowany plakat do II Księgi Pana Tadeusza mojego autorstwa wykonany na zlecenie Muzeum Pana Tadeusza we Wrocławiu. Format B1.

 

Broszki Amomirella, których produkcja została zakończona rok temu i jest to jedyna okazja by znów móc je mieć wspierając Gablotkę. Broszka z wypukłym szkiełkiem. Wymiary: 5 x 4 cm, bąbelek 4 x 3 cm. Broszka może służyć również jako wisiorek gdyż z tyłu ma dodatkowo haczyk, przez który można przewlec tasiemkę lub łańcuszek.

 

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 23.03.2017 16:04