Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Filip Kuźniar

Filip Kuźniar

Łańcut

Student, podróżnik, fan latania, piłki nożnej, dobrego makaronu i ciekawej książki. Mam 20 lat, jestem studentem i wolontariuszem. Lubię wiedzieć więcej.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

4031 PLN z 4000 PLN

74 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

100%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 10.05.2014.

Follow to Rio!

O projekcie

Witaj!

Nazywam się Filip i rozpoczynam „Follow to Rio” – projekt niezwykły, łączący wiele płaszczyzn, skupiający się w jednym celu – Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w Rio de Janeiro!

POMYSŁ

Co dokładnie planuję? To, że polska reprezentacja nie dała rady się zakwalifikować na mundial, nie znaczy że Polaków nie będzie w Brazylii! ;) Wyjeżdżam do niezwykłego miejsca, gdzie przez dwa miesiące będę pracować jako wolontariusz FIFA podczas Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej.CEL

Przez bycie tam - w centrum wydarzeń – chcę Wam pokazać Mistrzostwa od środka, a także odkryć przed Wami na nowo Rio de Janeiro. Będzie to na pewno inaczej niż w przekazie wielkich stacji telewizyjnych czy biur podróży, ale na pewno szczerze.

Praca, którą wykonują wolontariusze, jest niezwykle ważną częścią realizowanych dzień po dniu kolejnych eventów i to właśnie dzięki nim tworzy się radosna atmosfera święta piłki nożnej. Będziecie z wszystkim na bieżąco dzięki masie treści, które prawie codziennie będą się pojawiać na stronie. 

Blog, zdjęcia, vlog, reportaż – tworzyć będę na pewno sporo, a materiału przez 2 miesiące pobytu w Rio nie zabraknie! Już teraz zachęcam Cię do polubienia mojej strony gdzie znajdą się poradniki, opisy miejsc i relacje.

www.followtorio.com


 

PROJEKT FOLLOW TO RIO!


Mój projekt z pewnością można zakwalifikować do wielu dziedzin: podróże, dziennikarstwo, wydarzenia, sport, publicystyka, fotografia.. Sam też trochę taki jestem – moje zainteresowania są szerokie, dzięki czemu łatwo znajduję z innymi ludźmi wspólny temat do rozmowy i działania.

Wolontariat to tak naprawdę 30 procent tego, na czym chcę się skupić. ;) Dla fanów lotnictwa – z którymi jestem bliżej związany – przygotowuję relację z podróży lotniczej. Dla kibiców – pokażę, jak mistrzostwa wyglądają od kuchni. Ciekawi Ameryki Południowej zobaczą Rio de Janeiro z innej perspektywy, a jeżeli planujecie odwiedzić Rio, to z pewnością przyda się Wam przewodnik po mieście: zwiedzanie, transport, mieszkanie, plaże, jedzenie, samba i wiele innych. Dowiecie się co trzeba zobaczyć, a gdzie nie warto się zapuszczać :D

W końcu – zainteresowani wolontariatem odkryją, jak ogromną radość i ile dobrego daje bycie wolontariuszem! 


Na koniec powstanie podsumowujący wszystko reportaż, a dzięki doświadczeniom z mojego zeszłorocznego pobytu w Brazylii, zorganizowanie się na miejscu będzie dla mnie o wiele prostsze, a relacja będzie konkretnie postępować od pierwszych chwil pobytu! 

Jestem studentem zaangażowanym w wolontariat już od kilku lat. Tym razem na swój cel obrałem Rio i chociaż nie będzie to zadanie łatwe - wierzę że z waszą pomocą się uda! 

Cel, na który przeznaczę pieniądze, to zakup biletu do Rio oraz fragment kosztów pobytu. Wiem, że dzięki Waszej pomocy zrealizuję swoje marzenia! 

Oficjalna strona projektu - tu będziesz mógł śledzić relację z wyjazdu :)

www.followtorio.com

Zapraszam Cię do polubienia mojej strony na Facebooku

facebook.com/FollowtoRio

Oglądania vloga na YouTube

youtube.com/FollowtoRio

Pozdrawiam! Filip

Follow to Rio w audycji 4 do 4 w Czwórce Polskim Radiu - posłuchajcie! ;)

Media o Twoim projekcie:

Filip zbiera na Mundial. Pomożecie?

www.mmrzeszow.pl | 2014-05-05

Filip Kuźniar, student prawa z Łańcuta, zakwalifikował się się do grona wolontariuszy, którzy będą pracowali podczas Mistrzostw Świata w piłce nożnej w Brazylii. Za swoją pracę nie otrzyma wynagrodzenia, ba część wydatków musi pokryć z własnej kieszeni.

Polak zbiera na mundial do Brazylii - pomóżmy!

www.przegladsportowy.pl | 2014-05-02

Polscy piłkarze nie pojada na MŚ 2014 do Brazylii, ale nie oznacza to, że nie będzie tam Polaków. Jednym z nich będzie Filip Kuźniar.

Zamiast kredytu pieniądze z internetu? Tak radzą sobie młodzi ludzie

www.mmrzeszow.pl | 2014-04-22

Do spełnienia marzenia Filipowi potrzeba trochę pieniędzy. Wsparcia szuka w Internecie. Nie on jeden. Do pracy przy brazylijskich Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej zgłosiło się ponad 150 tys. chętnych z całego świata. Sito selekcji wyłoniło grupę 15 tys. wolontariuszy, którzy będą pomagać organizatorom podczas imprezy. Wśród nich jest Filip Kuźniar, student prawa z Łańcuta.

Polak pojedzie na mundial do Brazylii

www.polskieradio.pl | 2014-04-15

Co prawda polskich piłkarzy na Mistrzostwach Świata w 2014 roku w Brazylii nie będziemy oglądać, ale to nie znaczy, że w ogóle zabraknie tam Polaków. O ile nie przydarzy się nic nieoczekiwanego, jednym z nich będzie wolontariusz Filip Kuźniar.

Będę wolontariuszem na Mundialu w Brazylii!

www.mmrzeszow.pl | 2014-03-29

Osób chętnych do pracy podczas brazylijskiego mundialu było ponad 150 tysięcy. Udało się nielicznym. Wśród nich jest Filip Kuźniar, student prawa z Rzeszowa.

Będę wolontariuszem na Mundialu w Brazylii!

europa.eu | 2014-03-04

Osób chętnych do pracy podczas brazylijskiego mundialu było ponad 150 tysięcy. Udało się nielicznym. Wśród nich jest Filip Kuźniar, student prawa z Rzeszowa.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 10.05.2014 18:06