Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Pamela Dzióbek

Pamela Dzióbek

Gdynia

Jestem studentką Wiedzy o Filmie i Kulturze Audiowizualnej na Uniwersytecie Gdańskim. Właśnie produkuję swój pierwszy film, którym to będę kończyła studia. W przyszłości chciałabym pracować przy dużych produkcjach filmowych.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

1811 PLN z 3500 PLN

26 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

51%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 26.04.2019.

Film dyplomowy „Przyjedź po mnie”

O projekcie

Jak pewnie część z Was wie, miesiąc temu skończyły się zdjęcia do filmu dyplomowego studentów Wiedzy o Filmie i Kulturze Audiowizualnej na Uniwersytecie Gdańskim.

Nie wiedziałaś/eś? To cieszymy się, że trafiłaś/eś na naszą zbiórkę! :)

 

 

O CZYM JEST NASZ FILM?

 

Przyjedź po mnie to historia szesnastoletniej dziewczyny. Przyjeżdża ona do babci i wujka, którzy od wielu lat żyją w konflikcie. Jest to opowieść o rozpadzie relacji, ale jednocześnie o miłości i pragnieniu jej realizowania.

 

 

 

KIM JESTEŚMY?

 

Adam Marczyk - student Wiedzy o Filmie i Kulturze Audiowizualnej na Uniwersytecie Gdańskim, kiedyś operator telewizyjny, obecnie twórca autorskich filmów krótkometrażowych (dwa z nich wyróżnione w ogólnopolskich konkursach filmowych), współtwórca kronik filmowych festiwali tj.: Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, New Earth International Film Festival, Netia Off Camera, Dieciminuti Film Festival.

 

Pamela Dzióbek - studentka Wiedzy o Filmie i Kulturze Audiowizualnej na Uniwersytecie Gdańskim, asystentka koordynatorki wolontariuszy na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, asystentka Oliviera Janiaka na Festiwalu Netia Off Camera, obecnie pracuje przy wielu produkcjach w roli kierownika produkcji/producentki/asystentki producenta.

 

 

ZESPÓŁ:

Nikodem Leszczuk - zdjęcia/operator kamery

Natalia Ratajczyk - asystent operatora kamery

Nikola Andrykiewicz - asystent kierownika produkcji

Agata Gigilewicz - scenograf/kostiumograf II

Aleksandra Dzióbek - kostiumograf/charakteryzatorka

Grzegorz Luedtke - dźwięk

Mateusz Gierc - oświetlenie

Robert Krzak - udźwiękowienie filmu

Jagoda Steczeń - klapser

 

OBSADA:

Julia Witulska - Ewa

Ewa Gierlińska - Bożena

Piotr Witkowski - Karol

Rafał Ostrowski - Ojciec

 

 

 

OD CZEGO SIĘ ZACZĘŁO?

 

Pomysł narodził się w głowie scenarzysty już rok temu. Działania podjęliśmy na początku semestru zimowego 2018/2019, zaczynając od wstępnego ustalenia planu działania. Od tamtej pory krok po kroku tworzymy ważny dla nas projekt.

Ale od początku... Adam Marczyk napisał scenariusz i zaprosił mnie, czyli producentkę do współpracy. Kiedy już zadecydowaliśmy, że chcemy i damy radę to zrobić, zaczęliśmy szukać źródeł dofinansowania. Wtedy nastąpił ten moment - czas zebrać ekipę i obsadę. Nie było łatwo, ale ostatecznie udało nam się stworzyć zespół, jaki nawet nam się nie śnił... NAJLEPSZY!

Lokacja znaleziona, zespół jest, każdy pion gotowydo pracy... działamy? No pewnie!

Od 23 do 27 lutego 2019 roku odbył się plan zdjęciowy. Ciężka praca, za krótkie dni i noce, ale jakie wspomnienia! To były piękne chwile, których pewnie większość z nas nie zapomni do końca życia.

 

 

NA CO ZBIERAMY?

 

Po zakończonym planie zdjęciowym następuje etap postprodukcji. Potrzebujemy od Was wsparcia na dokończenie naszego filmu. Środki ze zbiórki przeznaczymy przede wszystkim na:

  • montaż filmu
  • przygotowanie kopii festiwalowych filmu
  • koszty zgłoszeń i udziału w festiwalach filmowych

Zostało nam już tak niewiele kroków, aby nasz film dyplomowy był gotowy. Potrzebujemy zaledwie 3 500 zł. Pomożecie?

Przygotowaliśmy dla Was nagrody tj.: plakat z podpisami, kopia scenariusza czy film na płycie 😊

 

 

KIEDY?

 

Zależy nam, aby film był gotowy do końca maja, ponieważ w czerwcu/lipcu chcemy się bronić. O postępach będziemy Was informować na bieżąco (wpierw na zbiórce, następnie na Facebooku, który założymy, gdy film będzie już zmontowany). Nagrody będziemy wręczać/rozsyłać pod koniec maja.

 

 

WSPARCIE:

  • Uniwersytet Gdański
  • Akademickie Centrum Kultury
  • Parlament Studentów UG
  • Studio Filmowe Czarna Zebra
  • Gospodarstwo Ekologiczne Koziołeczek
  • Gdyńska Szkoła Filmowa

 

KONTAKT

 

W razie pytań zapraszam do kontaktu pameladziobek@gmail.com

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 26.04.2019 22:10