Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Wojciech Tubaja

Wojciech Tubaja

Warszawa

Wojciech Tubaja
(1986, Warlubie) mieszka i pracuje w Warszawie. Studiował na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu i Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, którą ukończył w 2012 roku.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

6151 PLN z 6000 PLN

58 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

102%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 14.09.2013.

film 'PORTRET'

O projekcie

Portret w definicji słownikowej z historii sztuki to dzieło (obraz, rysunek, rzeźba, zdjęcie) przedstawiające osobę, jej wygląd zewnętrzny i czasem charakter, osobowość. Jak mógłby wyglądać portret skonstruowany za pomocą środków filmowych?

Film “Portret” to opis człowieka, próba ujęcia niepokoju egzystencjalnego "pokolenia sfrustrowanych". Bohater (w tej roli Bartłomiej Firlet) stawia sobie pytania o sens swojej egzystencji oraz miejsca, w którym żyje. Akcja całego filmu odbywa się w ciągu jednej nocy w pokoju hotelowym, w którym przebywa Bohater. Akcent postawiony jest na opis środowiska wewnętrznego i emocjonalnego bohaterów. 

 

 

Ekipa realizatorska 

Wojciech Tubaja - scenariusz i reżyseria - absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie Jarosław Dąbrowski - zdjęcia - student PWSFTViT w Łodzi Elwira Nowicka - montaż - muzyk, fotograf Jakub Fiebig - kierownik produkcji Dariusz Przybylski - muzyka - prodziekan wydziału Kompozycji na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie Sylwia Smuniewska- charakteryzacja - Hair Stylist, wizerunkownia ReBellious 

 

 

W "Portrecie" występują m. in. 

Bartłomiej Firlet Aleksandra Bożek Maciej Nawrocki Marcin Tyrol Justyna Wasilewska Klara Bielawka Mischa Kozłowski

 

 

Do zakończenia zdjęć niezbędne są kolejne trzy dni pracy na planie. Zebrane środki zostaną przeznaczone na wrześniowe zdjęcia (wynajem przestrzeni oraz kamery), postprodukcję obrazu i dźwięku oraz nagranie muzyki do filmu. 

zdjęcia z planu filmowego: Agata Kubis

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 14.09.2013 18:06