Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Lukan Zakrzewski

Lukan Zakrzewski

Warszawa, Polska

Obecnie jestem absolwentem studiów MBA na SGH oraz reżyserii filmowej w Warszawskiej Szkole Filmowej. Jednocześnie pasjonatem filmu wojennego, epoki napoleońskiej oraz rekonstruktorem 3 Pułku Piechoty Księstwa Warszawskiego oraz 3 Pułku Piechoty Liniowej Armii Francuskiej.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

5500 PLN z 6000 PLN

75 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

91%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 15.01.2020.

Pomóż odzyskać film "Lecrois - Ligny 1815"

O projekcie

 

Lecrois Ligny 1815 - filmowa lekcja historii  

reż. Lukan Zakrzewski

 

CEL PROJEKTU: Odzyskać zmontowany film.

Piszę po raz drugi o pomoc na PolakPotrafi. Mój film, który jest kontynuacją Słońca Austerlitz o przygodach kaprala Martina Lecrois uległ zniszczeniu na komputerze i dysku zewnętrznym.

 

 

 

OPIS FILMU

Lecrois 1815 to film dziejący się 10 lat po wydarzeniach ze Słońca Austerlitz. Martinowi Lecrois rozpadła się rodzina i marzenia o wielkim Cesarstwie Francji. Napoleon jednak wrócił i w czasie stu dni, postanawia wyrównać rachunki. Kapral Martin jeszcze raz staje do ostaniej zwycięskiej bitwy pod Ligny w 1815 roku.

TRAILER

 

O Mnie

 

 

Ukończyłem Warszawską Szkołę Filmową na kierunku reżyserii filmowej. Moim filmem rocznym był dokument fabularyzowany Słońce Austerlitz. Specjalizuje się w filmach batalistycznych i chciałbym niczym Bondarczuk robić filmy epoki napoleońskiej.  Jestem absolwentem również studiów Master of Business and Administration w Szkole Głównej Handlowej. Wcześniej na tej samej uczelni skończyłem Nowoczesną Promocję. Moimi studiami podstawowymi jest politologia na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego. 

BUDŻET

Stąd prośba o pomoc w sfinansowaniu.
Potrzebuję:

  • 3500 zlotych na odzyskanie danych
  • 1500 złotych na udźwiękowienie 
  • 1000 złotych na nagrody.

 

 

HISTORIA OSTANIEJ ZBIÓRKI

Ostatnia zbiórka zakończyła się podwójnym sukcesem i film Słońce Austerlitz miał swoją premierę 24.03.2019 w Kinie Wisła gdzie zostali zaproszeni wszyscy i otrzymali swoje nagrody i napili się craftowego piwa Brutus z Browaru Pallatum  

SŁOŃCE AUSTERLITZ

 

W ramach jednej zbiórki na film Słońce Austerlitz udało mi się również wyprodukować i zaprezentować drugi film Via Tironis, którego akcja dzieje się w czasach starożytnego Rzymu, gdzieś na pograniczu Imperium i Germanii. 

VIA TIRONIS

 

Film został nakręcony podczas rekonstrukcji historycznej Bitwy pod Ligny. Była to ostatnia zwycięska Bitwa Napoleona Bonaparte. Jak widzicie został tylko trailer:( 

 

Nagrody:

 

 

  • 20 złotych – plakat Ligny 1815 + zaproszenie na premierę do Kina

 

  • 50 złotych – niezwykła zakładka do książki w kształcie pasa słuckiego wyprodukowany przez Persjarnię Zambrzyckich, plakat filmowy, zaproszenie na premierę. 

 

 

  • 80 złotych  – niezwykły portfel w kształcie pasa słuckiego  przez Persjarnie Zambrzyckich, plakat filmowy, zaproszenie na premierę

 

  • 200 złotych- notatnik z granatem grenadiera i imieniem oraz nazwiskiem wyprodukowany przez rymarza z Gut WORK , plakat filmowy, zaproszenie na premierę

 

 

 

  • 400 złotych – portfel z imieniem i nazwiskiem  wyprodukowany przez rymarza z Gut WORK, plakat filmowy, zaproszenie na premierę. 

 

 POTRZEBNE WSPARCIE

1. Możecie wspierać finansowo na polakpotrafi.pl,

2. Możecie jak macie ochotę wspierać medialnie,

3. Możecie wspierać udostepniając na swoich tablicach facebook,

4. możecie wspierać komentując, lajkując itp.

Dziękuję ci za życzliwość

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 15.01.2020 22:10