Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

jagodzinskaalicja

jagodzinskaalicja

Warszawa, Poland

Kierowniczka produkcji, absolwentka PWSFTvIT oraz Media Business School. Pracowała jako producent wykonawczy, kierownik produkcji czy II reżyser biurowy przy teledyskach, reklamach i krótkometrażowych fabułach. Doświadczenie zdobywała w telewizji, radiu, londyńskim HanWay Films oraz na planach m.in.. “Obcego Nieba”, “Czarnowidzki”, czy”Lokatorkach” – tegorocznego zdobywcy studenckiego Oskara.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

10093 PLN z 10000 PLN

100 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

100%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 15.12.2016.

Film JERRY

SCENA 38 / PL. ZAROŚLA NAD RZEKĄ. WIECZÓR.

Dodano 28.11.2016, godz. 9:28

"Jerry schodzi nad wodę i siada na brzegu" - niepozornie zaczyna się w scenariuszu opis sceny, która była najtrudniejszym wyzwaniem na planie Jerryego w Tykocinie. Nie było to wyzwanie z jakimi spotkali się filmowcy na planie przygód Jasona Bourne'a albo Simona Templara (oczywiśćie tego z Rogerem Moore'em), ale też się działo.
Główny bohater wchodzi w niej do wody, idąc w kierunku stojącego na drugim brzegu psa (o nim też tu więcej napiszemy, bo Laser był niesamowity!). Narew, ze swoim silnym prądem, był tylko jednym z wyzwań. Reżyser Roman Przylipiak wspomina tę niebezpieczną scenę: "Nie licząc około 30 statystów, samej ekipy było kilkadziesiąt osób. Sebastian Łach (Jerry) był zabezpieczony specjalnymi linami biegnącymi pod powierzchnią wody, na brzegu ubezpieczał go dodatkowo kaskader, a w samej rzece - na środku pod wodą - nurek. Do tego wystarczy dodać steadicam, kilkunastometrowy kran z kamerą wiszący nad rzeką - i zabawa gotowa. Jakby tego bylo mało w tej samej scenie grał jeszcze pies - Laser".
Oczywiście tak trudne ujęcie zostało dodatkowo podkręcone... deszczem.
Więcej informacji i ciekawostek o filmie na naszej stronie: https://www.facebook.com/jerrythemovieofficial/

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 15.12.2016 18:06