Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Bożena Szroeder

Bożena Szroeder

Sejny

Animatoka kultury, reżyserka teatralna, pedagog, pracuje w Ośrodku „Pogranicze– sztuk, kultur, narodów”, w Sejnach. Współtwórczyni Fundacji Pogranicze. Od wielu lat prowadzi pracownię teatralną z dziećmi i jest liderem programu „Kroniki sejneńskie”. Z teatrem dziecięcym wyreżyserowała spektakle „Róża” i „Kroniki sejneńskie”. Jest autorką nowatorskiego programu edukacji interkulturowej dla dzieci, który jest realizowany w szkołach sejneńskich i stał się wzorem dla szkół z innych regionów Polski. prowadzi projekt filmowy pt: ”Filmowa Kolekcja Opowieści Pogranicza”, który miał już cztery edycje: „Bajki i Legendy Pogranicza”, „Pieśni Pogranicza”, „Opowieści dziadków”, „Opowieści krasnogrudzkie”

Napisz wiadomość do Projektodawcy

20801 PLN z 17000 PLN

130 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

122%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 16.11.2014.

"GUCIO ZACZAROWANY" - FILM ANIMOWANY

Kochani

Dodano 18.12.2014, godz. 21:53

Bardzo dziękuję Wam za niezwykle ciepłe podziękowania za prezenty. Cieszyłam się bardzo każdym mailem od Was, każdą wiadomością, każdym telefonem!!!! Nad Guciem pracujemy, Daria miała już pierwsze spotkania montażowe. Wszystko idzie zgodnie z planem. Mamy piękny projekt okładki do płyty, który robiła nam Kasia Kubicka, ta sama, która przygotowała wszystkie 4 płyty Kolekcji Filmowej Opowieści Pogranicza.
Drodzy, to chyba tak już jest, że jeśli raz skorzystasz z polakpotrafi starasz się odwdzięczyć. Zaglądam więc co chwilkę na polakpotrafi i serdecznie polecam /waszej uwadze bardzo ciekawy projekt filmu pt "Pierwszy Dzień lata" https://polakpotrafi.pl/pierwszydzienlata
myślę, że to będzie coś ciekawego, wsparł ten projekt mój ukochay Tadeusz Konwicki. Poświęćcie temu chwilę, a uznacie, że warto ten projekt wesprzeć

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 16.11.2014 18:06