Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Bożena Szroeder

Bożena Szroeder

Sejny

Animatoka kultury, reżyserka teatralna, pedagog, pracuje w Ośrodku „Pogranicze– sztuk, kultur, narodów”, w Sejnach. Współtwórczyni Fundacji Pogranicze. Od wielu lat prowadzi pracownię teatralną z dziećmi i jest liderem programu „Kroniki sejneńskie”. Z teatrem dziecięcym wyreżyserowała spektakle „Róża” i „Kroniki sejneńskie”. Jest autorką nowatorskiego programu edukacji interkulturowej dla dzieci, który jest realizowany w szkołach sejneńskich i stał się wzorem dla szkół z innych regionów Polski. prowadzi projekt filmowy pt: ”Filmowa Kolekcja Opowieści Pogranicza”, który miał już cztery edycje: „Bajki i Legendy Pogranicza”, „Pieśni Pogranicza”, „Opowieści dziadków”, „Opowieści krasnogrudzkie”

Napisz wiadomość do Projektodawcy

20801 PLN z 17000 PLN

130 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

122%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 16.11.2014.

"GUCIO ZACZAROWANY" - FILM ANIMOWANY

wysyłka nagród

Dodano 11.12.2014, godz. 12:23

Kochani, zakończyłam wysyłkę prezentów Guciowych. Pare osób nie podało jeszcze swojego adresu domowego. bardzo proszę. Tak jak pisałam Wam, 4 dniowe warsztaty animacyjne zakonczyły pracę nad ujęciami. Mamy ich 200!!!! To bardzo dużo. teraz montaż potem scenariusz, dalej udźwiękowienie i muzyka. Myślę że nasz Gucio będzie gotowy w lutym, i wtedy kolejne przesyłki. Ściskam Was bardzo, bardzo i życzę pięknych, rodzinnych Świąt. Z miłością
Bożena Szroeder

Dodano: 11.12.2014, 12:28
Bożena Szroeder
Bożena Szroeder
przesyłki musiałam wysłać poleconym, pewnie będziecie musieli chodzić na pocztę. proszę o wybaczenie, ale to jedyny sposób aby mieć dowód w razie zaginiecia paczki (wysłać musielismy ich 130)

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 16.11.2014 18:06