Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Bożena Szroeder

Bożena Szroeder

Sejny

Animatoka kultury, reżyserka teatralna, pedagog, pracuje w Ośrodku „Pogranicze– sztuk, kultur, narodów”, w Sejnach. Współtwórczyni Fundacji Pogranicze. Od wielu lat prowadzi pracownię teatralną z dziećmi i jest liderem programu „Kroniki sejneńskie”. Z teatrem dziecięcym wyreżyserowała spektakle „Róża” i „Kroniki sejneńskie”. Jest autorką nowatorskiego programu edukacji interkulturowej dla dzieci, który jest realizowany w szkołach sejneńskich i stał się wzorem dla szkół z innych regionów Polski. prowadzi projekt filmowy pt: ”Filmowa Kolekcja Opowieści Pogranicza”, który miał już cztery edycje: „Bajki i Legendy Pogranicza”, „Pieśni Pogranicza”, „Opowieści dziadków”, „Opowieści krasnogrudzkie”

Napisz wiadomość do Projektodawcy

20801 PLN z 17000 PLN

130 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

122%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 16.11.2014.

"GUCIO ZACZAROWANY" - FILM ANIMOWANY

Kochani

Dodano 27.11.2014, godz. 15:43


18 741,70 zł - taka suma wpłynęła z polakpotrafi dziś (nareszcie) do nas. Natychmiast przelałam na konto Fundacji Pogranicze jako darowiznę na film Gucio zaczarowany. Bardzo dziękuję, to było ogromnie ważne, bo był to nasz wkład własny w projekcie finansowanym przez Ministra Kultury. Nad filmem pracujemy jeszcze. W ten wekend i następny Daria Kopiec pracować będzie z naszymi młodymi ludźmi od rana do nocy. W takim systemie działamy już od półtora roku. Tak więc za chwile montaż i udźwiękawianie, a wcześniej scenariusz i listy dialogowe, no i opracowanie muzyczne.
Przystępujemy lada chwila do przesyłania podziękowań. Muszę raz jeszcze poprosić tych z Państwa, którzy jeszcze tego nie uczynili o przesłanie adresu do korespondencji pocztowej.
Bardzo pięknie Was wszystkich pozdrawiam i cieszę się ogromnie, ze tak licznie nas wsparliście
Bożena Szroeder

Dodano: 27.11.2014, 15:45
Bożena Szroeder
Bożena Szroeder
tu mail do Marioli Mitros, która zajmuje sie korespondencją i wysyłką prezentów
mariola@pogranicze.sejny.pl

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 16.11.2014 18:06