Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Bożena Szroeder

Bożena Szroeder

Sejny

Animatoka kultury, reżyserka teatralna, pedagog, pracuje w Ośrodku „Pogranicze– sztuk, kultur, narodów”, w Sejnach. Współtwórczyni Fundacji Pogranicze. Od wielu lat prowadzi pracownię teatralną z dziećmi i jest liderem programu „Kroniki sejneńskie”. Z teatrem dziecięcym wyreżyserowała spektakle „Róża” i „Kroniki sejneńskie”. Jest autorką nowatorskiego programu edukacji interkulturowej dla dzieci, który jest realizowany w szkołach sejneńskich i stał się wzorem dla szkół z innych regionów Polski. prowadzi projekt filmowy pt: ”Filmowa Kolekcja Opowieści Pogranicza”, który miał już cztery edycje: „Bajki i Legendy Pogranicza”, „Pieśni Pogranicza”, „Opowieści dziadków”, „Opowieści krasnogrudzkie”

Napisz wiadomość do Projektodawcy

20801 PLN z 17000 PLN

130 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

122%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 16.11.2014.

"GUCIO ZACZAROWANY" - FILM ANIMOWANY

Kochani

Dodano 21.11.2014, godz. 12:43

Drodzy Przyjaciele, kochani Darczyńcy
Z całego serca dziękujemy za wsparcie naszego „Gucia Zaczarowanego”. Jak wiecie projekt już się skończył. Czekam teraz na wszelkie formalności i rozliczenia z polak potrafi, co potrwa do końca tygodnia. W przyszłym tygodniu chciałabym rozpocząć rozsyłanie prezentów. Niestety, lista z polakpotrafi nie podaje adresów wysyłkowych. Muszę więc poprosić wszystkich Państwa o przesłanie adresu do korespondencji pocztowej. Podaję maila mojej przyjaciólki Marioli Mitros, która zajmować sie będzie przysyłkami i ewentualną korespondencją.
Oczywiście film „Gucio zaczarowany” dojdzie do Państwa drugą przesyłką, film nie jest jeszcze gotowy. Myślę, że uda nam się go wydać w styczniu.
Małe gliniane dworki krasnogrudzkie już sie lepią i wypalają.
Mieszanka ziół pachnąca i zdrowa - już sie pakuje. Jednym słowem działamy!!!!!
Bardzo, bardzo cieszę się, ze tak wiele osób odpowiedziało na nasz apel!!!!! To daje duzo pięknej energii do pracy i na każdy dzień życia.Ściskam bardzo od całej pogranicznej ekipy
Bożena Szroeder

Dodano: 22.11.2014, 10:16
Bożena Szroeder
Bożena Szroeder
tu mail do mojej Marioli Mitros
mariola@pogranicze.sejny.pl

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 16.11.2014 18:06