Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Stowarzyszenie KARPATKA

Stowarzyszenie KARPATKA

Zawadka Rymanowska

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Karpackiej \"Karpatka\" powstało w 2008 roku. Założone zostało przez sołtyski dwóch małych wsi Beskidu Niskiego: Mszany i Zawadki Rymanowskiej. Od tego momentu zajmujemy się realizowaniem różnych projektów na rzecz społeczności lokalnej, ze szczególnym uwzględnieniem dzieci i młodzieży. Zrzeszamy osoby, którym leży na sercu szeroko pojęty zrównoważony rozwój wsi karpackich, dbanie o dziedzictwo kulturowe i przyrodę. Powstaliśmy po to żeby animować, prowokować, ratować, rozwijać i chronić… Współpracujemy z wolontariuszami z całej Polski.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

8466 PLN z 8000 PLN

81 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

105%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 19.06.2015.

Festiwal Tradycji Podkarpacia

Nowa nagroda - ostatnie trzy dni mobilizacji

Dodano 15.06.2015, godz. 21:39

Nasz projekt festiwalowy dobiega końca, mamy nadzieję, że przy maksymalnej mobilizacji damy radę i budżet się domknie. Dziś dokładam fajne drobne nagrody: frywolitkowe bransoletki i pierścionki a jutro ostatnia super nagroda - niespodzianka :) Dzięki wszystkim wielkie za zaangażowanie. Promujcie nas dalej :)

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 19.06.2015 18:06