Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

polab

polab

Kraków, Polska

Festiwal Kobieca Transsmisja to ladyfest tworzony w Małopolsce przez kobiety dla wszystkich. Naszym głównym celem jest promocja twórczości kobiet oraz integracja twórczych środowisk kobiecych. W ramach Festiwalu organizujemy koncerty, warsztaty i pokazy filmów.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

6070 PLN z 6000 PLN

113 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

101%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 14.11.2015.

Festiwal Kobieca Transsmisja

RSS

Takie buty zaprojektowane przez Izę Krzysiek! Dodano 12.11.2015, godz. 13:50

Zostało jeszcze dwa dni aukcji, a my mamy dla Was przepiękne buty zaprojektowane przez Izę Krzysiek (rozmiar i kolor do wyboru ze strony). Promocyjna cena 300 zł :-)

Iza Krzysiek - młoda i bardzo utalentowana projektantka ubioru, absolwentka Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru w Krakowie. Odzież, obuwie i akcesoria, projektowane przez Izę, zostały stworzone przy użyciu naturalnych produktów, są ręcznie haftowane i grawerowane, a kolekcje zostały przygotowane w małej liczbie egzemplarzy

http://izabellakrzysiek.pl/pl/collection/buty,3.html

Mamy dla Was nową nagrodę - przepiękną grafikę Aminy Dargham! Dodano 11.11.2015, godz. 22:20

Mamy dla Was nową nagrodę -przepiękną grafikę Aminy Dargham. Zapraszamy na nasz profil.

Książka Sylwii Chutnik z dedykacją! Dodano 06.11.2015, godz. 18:10

Nowa nagroda! „Jolanta”, czyli najnowsza książka Sylwii Chutnik, z dedykacją dla szczęśliwego nabywcy :-)

Kolejne nagrody! Tym razem od Anki Cyganki :-) Dodano 06.11.2015, godz. 9:54

Trzy duże filcowe torby z wygrawerowanym logo Kobiecej Transsmisji uszyje dla Was AnkaCyganka.
Wymiary torby: 45x22 cm i 35 cm wys. + wygodne rączki.

Mamy dla Was nową nagrodę - grafikę Aminy Dargham Dodano 05.11.2015, godz. 14:58

Amina Dargham – malarka i tatuażystka. Jej mroczne grafiki z dozą alchemicznej symboliki, inspirowane są starymi rycinami. W tym szaleństwie jest metoda. Wernisaż prac Aminy, w trakcie którego będzie można kupić inne jej prace, odbędzie się 27 listopada w Kawiarni Naukowej, podczas Festiwalu Kobieca Transsmisja. Zapraszamy!

Wspiera nas Sylwia Chutnik! Dodano 04.11.2015, godz. 15:17

Kobiece wymyślanie i wspólne realizowanie pomysłów jest zawsze pełne energii i tego specyficznego klimatu sekretów z podwórka. Hej, mamy pomysł, ale cicho sza: powiem ci na ucho, że wymyśliłam super festiwal dla kobiet. A ty się dołączysz, dołączą się też inne dziewczyny. Zrobimy coś RAZEM, to będzie tajemnica. A potem spotykają się, kombinują i naradzają. Jest wiele śmiechu i najbardziej dziwnych pomysłów. Aż w końcu przychodzi czas na realizację idei. I nagle włącza się tryb profesjonalizmu i koncentracji. Z emocji rodzi się siła, która zatacza coraz szersze kręgi i zagarnia nowe osoby. To taka Transmisja Dziewczyńskich Danych, najlepsza na świecie terapia dla kobiet nie wierzących w swoje możliwości. Warsztaty, koncerty, spotkania i knucie – po kilku dniach wszystko jest wiadome: jeśli rewolucja nadejdzie, to zrobią ją dziewczyny!
– Sylwia Chutnik –

Wspiera nas Rykarda Parasol! Dodano 04.11.2015, godz. 14:23

Mentoring is essential in the arts. What better way to introduce you women to music, than lady fest where they can show their talent and collaborate with other like-minded women?!
– Rykarda Parasol –

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 14.11.2015 16:04