Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Michał Tylka

Michał Tylka

Kraków, Polska

Filmowiec z Krakowa - obecnie pracuję nad filmem \"Fanatyk\"

Napisz wiadomość do Projektodawcy

59962 PLN z 40000 PLN

924 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

149%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 15.12.2016.

Fanatyk - ekranizujemy copypastę!

24 GODZINY DO ZAKOŃCZENIA ZBIÓRKI

Dodano 14.12.2016, godz. 12:13

Wiecie jak wygląda teraz nasz dzień? Siedzimy przed kompem i wciskamy F5. Każde odświeżenie strony to mały zawał.

Dzięki Wam osiągnęliśmy nasz cel, ale teraz mamy nadzieję, że zdjęcia podwodne staną się rzeczywistością. W momencie tworzenia tego wpisu brakuje nam niecałych 6 tysięcy. Nasi znajomi już mają dość i jeśli zaspamujemy ich jeszcze raz to wydłubią sobie oczy haczykami. Dlatego PROSIMY WAS O WSPARCIE. Jak możecie to zrobić:

- Pieniążkiem. Dokonanie wpłaty na Polak.Potrafi zajmuje 2,5 minuty. Nie trzeba tworzyć konta, podawać rozmiaru buta, nic się Wam nie opublikuje na fejsie, nie ma żadnych ukrytych kosztów. Uwierzcie, prościej się już nie da. Ubytek pięciu złotych polskich niewiele zmieni w Waszym życiu, a pomyślcie, że za nie przygotowujemy kostiumy, albo opłacimy osobę, która przyczesze wąs Pana Dziędziela. Możecie wtedy się chwalić na dzielni, że za Wasze pieniądze ta impreza!

- Szerowaniem. Po prostu przeklejcie link do naszej kampanii na swoich Facebookach, Twitterach, Instagramach, Snapczatach, czy czegokolwiek używa Wasz przedział wiekowy. Nie wszyscy Wasi znajomi znają tę copy pastę! Pomyślcie jak musi im być smutno z taką luką. Nie dość, że wniesiecie radość do ich życia, to jeszcze zostaniecie influencerami. A to takie modne ostatnio. Im więcej ludzi dowie się o naszej kampanii, tym większa szansa, że ktoś rzuci w nas drobniakiem.

- Agitacja w przestrzeni publicznej. „Przepraszam, czy ma Pan chwilę, żeby porozmawiać o ‘Fanatyku’?” Nie no dobra, przesadziliśmy…


Zostały 24 godziny, drodzy Państwo! Teraz, albo nigdy! Pokażcie, że porządni z Was ludzie! Jutro będzie już po wszystkim.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 15.12.2016 11:11