Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony
Michał Tylka

Michał Tylka

Kraków, Polska

Filmowiec z Krakowa - obecnie pracuję nad filmem \"Fanatyk\"

0

Wsparł

1

Własne projekty

Własne projekty

Fanatyk - ekranizujemy copypastę!

Aktywność

Fanatyk - ekranizujemy copypastę!

Fanatyk - ekranizujemy copypastę!

Michał Tylka

aktualizacja projektu

Cześć!

Wysłaliśmy już ponad 400 paczek, wysyłkę kolejnych spowolnił mój zarobkowy wyjazd za granicę - będą one wysyłane jednak już od tego tygodnia. 

Śledzimy również wszelkie sytuacje, w których przesyłki dotarły uszkodzone.
W każdej takiej sytuacji proszę o kontakt pod adresem: 

fanatyk.film@gmail.com

Wyślemy uszkodzone rzeczy.

Wele osób odczytało nasz mail po czasie lub w ogóle, więc jeszcze raz napiszę tu, że dla kurierów potrzebujemy następujących danych: 

- Imię i nazwisko 

- Adres wysyłki 

- Nr telefonu i adres mailowy (z portalu Polak Potrafi dla sprawdzenia rangi)

Osoby, które nie napisały tych danych proszone są o mail z nimi również na adres fanatyk.film@gmail.com

 

Pozdrawiam serdecznie,

Michał Tylka - reżyser filmu "Fanatyk"

23.07.2018
Fanatyk - ekranizujemy copypastę!

Fanatyk - ekranizujemy copypastę!

Michał Tylka

aktualizacja projektu

Niemal tysiąc porządnych ludzi wspierając nasz projekt zagwarantowało sobie miejsce w wędkarskim niebie. Jesteście absolutnie wspaniali! Widzieliśmy, że internety nigdy nie zawiodą. Teraz my postaramy się nie zawieść Was!

Jeszcze jesteśmy w szoku, że udało się ubierać tak wiele. Chcielibyśmy podziękować każdemu z osobna - nie tylko osobom, które przesłały nam monetę, ale także tym, które aktywnie szerowały, komentowały i lajkowały treści na naszym fanpejdżu. Mamy po ludzku nadzieję, że podoba Wam się to co robimy. Teraz czeka nas wytężona, ale jakże cudowna praca przy filmie!


Niedługo opublikujemy podsumowanie kampanii!

15.12.2016
Fanatyk - ekranizujemy copypastę!

Fanatyk - ekranizujemy copypastę!

Michał Tylka

aktualizacja projektu

Wiecie jak wygląda teraz nasz dzień? Siedzimy przed kompem i wciskamy F5. Każde odświeżenie strony to mały zawał.

Dzięki Wam osiągnęliśmy nasz cel, ale teraz mamy nadzieję, że zdjęcia podwodne staną się rzeczywistością. W momencie tworzenia tego wpisu brakuje nam niecałych 6 tysięcy. Nasi znajomi już mają dość i jeśli zaspamujemy ich jeszcze raz to wydłubią sobie oczy haczykami. Dlatego PROSIMY WAS O WSPARCIE. Jak możecie to zrobić:

- Pieniążkiem. Dokonanie wpłaty na Polak.Potrafi zajmuje 2,5 minuty. Nie trzeba tworzyć konta, podawać rozmiaru buta, nic się Wam nie opublikuje na fejsie, nie ma żadnych ukrytych kosztów. Uwierzcie, prościej się już nie da. Ubytek pięciu złotych polskich niewiele zmieni w Waszym życiu, a pomyślcie, że za nie przygotowujemy kostiumy, albo opłacimy osobę, która przyczesze wąs Pana Dziędziela. Możecie wtedy się chwalić na dzielni, że za Wasze pieniądze ta impreza!

- Szerowaniem. Po prostu przeklejcie link do naszej kampanii na swoich Facebookach, Twitterach, Instagramach, Snapczatach, czy czegokolwiek używa Wasz przedział wiekowy. Nie wszyscy Wasi znajomi znają tę copy pastę! Pomyślcie jak musi im być smutno z taką luką. Nie dość, że wniesiecie radość do ich życia, to jeszcze zostaniecie influencerami. A to takie modne ostatnio. Im więcej ludzi dowie się o naszej kampanii, tym większa szansa, że ktoś rzuci w nas drobniakiem.

- Agitacja w przestrzeni publicznej. „Przepraszam, czy ma Pan chwilę, żeby porozmawiać o ‘Fanatyku’?” Nie no dobra, przesadziliśmy…


Zostały 24 godziny, drodzy Państwo! Teraz, albo nigdy! Pokażcie, że porządni z Was ludzie! Jutro będzie już po wszystkim.

14.12.2016
Fanatyk - ekranizujemy copypastę!

Fanatyk - ekranizujemy copypastę!

Michał Tylka

aktualizacja projektu


„Gdzie będzie można zobaczyć film”, „Ej, a wrzucicie film na YouTuba”, „Będziecie wyświetlać film w kinach” – podobne pytania pojawiają się na naszym fanpejdżu codziennie. Przedstawiamy zatem oficjalne stanowisko w tej sprawie.

Liczymy na to, że „Fanatyk” pojawi się na Festiwalu Filmowym w Gdyni i Warszawskim Festiwalu Filmowym w 2017 roku. Chcemy go także wysłać za granicę na kilka dużych festiwali, bo dzięki temu może się okazać, że "Fanatyk" zgarnie Oscara za najlepszy krótki metraż albo w przyszłości zrobimy z niego większy film. Głównym warunkiem kwalifikacji na te festiwale jest WYŁĄCZENIE FILMU Z OFICJALNEJ DYSTRYBUCJI (czyli z Youtube, telewizji, VOD). Oznacza to, że poza specjalnymi pokazami zamkniętymi, które będziemy organizować w ramach podziękowania dla wspierających, oraz płyt DVD z nagród „Fanatyk” NIE BĘDZIE dystrybuowany NIGDZIE przez pierwsze miesiące od premiery.

Chcecie obejrzeć film jak najwcześniej? Zachęcamy do wspierania naszego projektu. Zrzućcie się ze znajomymi na Okonia i zgarniecie dla siebie płytkę DVD – wyjdzie taniej niż bilet do kinowych multipleksów. Większa kwota zagwarantuje Wam podwójny wstęp na zamknięte pokazy przedpremierowe. Satysfakcja z bycia kuratorem sztuki dołączona do każdej nagrody.

W tym momencie na Facebooku jest nas już 20 tysięcy, a do końca zbiórki zostało tylko 3 dni. Wierzymy, że nasi fani, którzy jeszcze nie wsparli projektu postanowią jednak dorzucić symboliczną złotówkę.

Widzimy Waszą radość, kiedy ogłaszamy kolejnych aktorów zaangażowanych w projekt, mamy nadzieję, że wiecie, że nie zagrają oni za darmo. Każdy z nas poświęca mnóstwo czasu, za który nie otrzymujemy wynagrodzenia, żeby film spełnił nasze i wasze oczekiwania.

Jeśli jesteś takim samym entuzjastą copy pasty o Starym jak my, to prosimy – pomóż!

12.12.2016
Fanatyk - ekranizujemy copypastę!

Fanatyk - ekranizujemy copypastę!

Michał Tylka

aktualizacja projektu

100 (słownie: STO) % (słownie: procent)! Otworzylibyśmy szampana, ale trochę nas nie stać :)

Już wiemy, że „Fanatyk” powstanie na pewno. Ale nie gaście wędkarskiego zapału! Pamiętajcie, ze wciąż marzą nam się zdjęcia podwodne i efekty specjalne.

Zostało jeszcze 6 dni do końca zbiórki. Jutro 10-ty, więc na pewno dostaliście wypłatę przed weekendem. Zamiast wypić bańki/shota/zwał jak zwał za nasze zdrowie, przerzućcie równowartość dla naszej kampanii.

Dziękujemy wszystkim i każdemu z osobna – doświadczeni z Was łowcy i porządni ludzie!

09.12.2016
Fanatyk - ekranizujemy copypastę!

Fanatyk - ekranizujemy copypastę!

Michał Tylka

aktualizacja projektu

Przyjaciele naszych przyjaciół są naszymi przyjaciółmi, dlatego postanowiliśmy nieco zmodyfikować nagrody za wsparcie „Fanatyka”

Teraz od rangi Leszcz wzwyż otrzymacie PODWÓJNE zaproszenie na zamknięty pokaz filmu dla darczyńców. Wasz ulubiony Mirek na pewno też się chętnie rozerwie.
Rangi od Dorsza w górę otrzymają DWA PODWÓJNE zaproszenia na premierę „Fanatyka”. Możecie razem z Januszami zrzucić się na ten ponton, tylko pamiętajcie: nie pozabijajcie się o błystkę!
Oczywiście dzielni łowcy, którzy już zgarnęli swoją nagrodę również dostaną podwójne zaproszenia!

Jaki widzicie, właśnie stuknęło nam ponad 400 wspierających i 30 tysięcy polskich złotych. Zbliżamy się do naszego celu! Ale nie spoczywamy na laurach i nadal liczymy na Wasze wsparcie. Szerujcie link do naszej kampanii na Facebooku, Instagramie, Twitterze, Tinderze, Snapchacie, Myspace, Gronie i NaszejKlasie. Im więcej osób dowie się o zbiórce, tym większe szanse na zebranie pełnej kwoty!
Damy Wam teraz chwilkę, żebyście mogli opublikować śmieszkowego posta…
Zrobione? My się dowiemy. Stary na trollkontach monitoruje cały internet.

Dzięki!

PS. No weźże szeruj!

18.11.2016
Fanatyk - ekranizujemy copypastę!

Fanatyk - ekranizujemy copypastę!

Michał Tylka

aktualizacja projektu

Od momentu startu kampanii jesteśmy zalewani falą komentarzy, pytań i sugestii, za które oczywiście jesteśmy Wam super wdzięczni. Nie wystarcza nam już płetw, żeby odpowiadać każdemu z osobna, więc wpadliśmy na pomysł krótkiego FAQ, które powinno rozwiać wstępne wątpliwości.

Jeśli chcielibyście poruszyć inne kwestie, walcie śmiało!


1. Dlaczego t-shirty są w tak drogiej randze?
Chcemy, byście mieli możliwość otrzymania t-shirtów w normalnych cenach i pracujemy nad tym, by można było je również otrzymać poza akcją - na razie ze względu na ograniczoną ilość funkcjonują jako jedna z nagród w randze AMUR i wyższych.

2. Hurr niech Dziędziel zagra Starego durr!
Pan Marian Dziędziel został obsadzony w roli Zbyszka. Na Ojca Anona wybraliśmy pana Piotra Cyrwusa i bardzo cieszymy się, że zgodził się go zagrać, bo lepszej osoby do tej roli nie moglibyśmy sobie wymarzyć.
Nic się w tej kwestii nie zmieni.

3. Jestem inwestorem/mam firmę, podoba mi się wasz projekt i chciałbym pomóc w stworzeniu filmu. Gdzie mogę się zgłosić?
Rozważamy stworzenie dodatkowych nagród dla przedsiębiorców, niedługo powinny pojawić się na stronie naszej kampanii na PolakPotrafi. Jeśli jednak chcieliby się Państwo skontaktować bezpośrednio z twórcami filmu, prosimy przesłać wiadomość na adres mailowy Marcina Barana, który prowadzi w naszym projekcie kontakt z markami: marcinmovie@gmail.com

4. Płyta DVD? Nie możecie po prostu wrzucić filmu do sieci?
Niestety nie. Planujemy zgłoszenie „Fanatyka” na kilka festiwali filmowych i gdyby film pojawił się w sieci zostalibyśmy z miejsca zdyskwalifikowani. Prosimy o wyrozumiałość, na pewno chcielibyście, żeby i tam nas doceniono!

5. Czy film będzie można zobaczyć w kinach?
Na początek będzie on wyświetlany wyłącznie na krakowskiej premierze oraz na specjalnych pokazach dla osób wspierających projekt. Zobaczymy co przyniesie przyszłość, bo im większe zainteresowanie, tym większe możliwości!

6. Czy pokazy filmu będą tylko w Krakowie? Mieszkam na Helu i trochę mi nie pod drodze.
W zależności od ilości wspierających postaramy się zorganizować pokazy również w innych miastach, żeby każdy darczyńca miał szansę zobaczyć „Fanatyka” w dogodnym dla niego miejscu. Aczkolwiek nikogo powstrzymywać nie będziemy i serdecznie zapraszamy do Krakowa.

7. Nie trzymajcie dłużej w niepewności! Kogo zagra Tomasz Schimscheiner?
Niestety jeszcze chwilę potrzymamy. Ale ogłoszenie już lada moment! Poświęćcie ten czas na przeglądnięcie „Atlasu ryb polskich”.

8. Jak długo będzie trwała oferta Early Fish?
Oferta Early Fish nie jest ograniczona czasowo, tylko ilościowo. Zostało już niewiele sztuk w niższych cenach, więc radzimy się spieszyć!

16.11.2016

Wskazówki

Rozpocznij swój własny projekt lub wesprzyj interesujące Ciebie projekty