Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Michał Tylka

Michał Tylka

Kraków, Polska

Filmowiec z Krakowa - obecnie pracuję nad filmem \"Fanatyk\"

Napisz wiadomość do Projektodawcy

59962 PLN z 40000 PLN

924 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

149%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 15.12.2016.

Fanatyk - ekranizujemy copypastę!

DYSTRYBUCJA FILMU

Dodano 12.12.2016, godz. 15:58


„Gdzie będzie można zobaczyć film”, „Ej, a wrzucicie film na YouTuba”, „Będziecie wyświetlać film w kinach” – podobne pytania pojawiają się na naszym fanpejdżu codziennie. Przedstawiamy zatem oficjalne stanowisko w tej sprawie.

Liczymy na to, że „Fanatyk” pojawi się na Festiwalu Filmowym w Gdyni i Warszawskim Festiwalu Filmowym w 2017 roku. Chcemy go także wysłać za granicę na kilka dużych festiwali, bo dzięki temu może się okazać, że "Fanatyk" zgarnie Oscara za najlepszy krótki metraż albo w przyszłości zrobimy z niego większy film. Głównym warunkiem kwalifikacji na te festiwale jest WYŁĄCZENIE FILMU Z OFICJALNEJ DYSTRYBUCJI (czyli z Youtube, telewizji, VOD). Oznacza to, że poza specjalnymi pokazami zamkniętymi, które będziemy organizować w ramach podziękowania dla wspierających, oraz płyt DVD z nagród „Fanatyk” NIE BĘDZIE dystrybuowany NIGDZIE przez pierwsze miesiące od premiery.

Chcecie obejrzeć film jak najwcześniej? Zachęcamy do wspierania naszego projektu. Zrzućcie się ze znajomymi na Okonia i zgarniecie dla siebie płytkę DVD – wyjdzie taniej niż bilet do kinowych multipleksów. Większa kwota zagwarantuje Wam podwójny wstęp na zamknięte pokazy przedpremierowe. Satysfakcja z bycia kuratorem sztuki dołączona do każdej nagrody.

W tym momencie na Facebooku jest nas już 20 tysięcy, a do końca zbiórki zostało tylko 3 dni. Wierzymy, że nasi fani, którzy jeszcze nie wsparli projektu postanowią jednak dorzucić symboliczną złotówkę.

Widzimy Waszą radość, kiedy ogłaszamy kolejnych aktorów zaangażowanych w projekt, mamy nadzieję, że wiecie, że nie zagrają oni za darmo. Każdy z nas poświęca mnóstwo czasu, za który nie otrzymujemy wynagrodzenia, żeby film spełnił nasze i wasze oczekiwania.

Jeśli jesteś takim samym entuzjastą copy pasty o Starym jak my, to prosimy – pomóż!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 15.12.2016 11:11