Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Michał Tylka

Michał Tylka

Kraków, Polska

Filmowiec z Krakowa - obecnie pracuję nad filmem \"Fanatyk\"

Napisz wiadomość do Projektodawcy

59962 PLN z 40000 PLN

924 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

149%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 15.12.2016.

Fanatyk - ekranizujemy copypastę!

FAnatyQ, czyli odpowiadamy na Wasze pytania

Dodano 16.11.2016, godz. 12:52

Od momentu startu kampanii jesteśmy zalewani falą komentarzy, pytań i sugestii, za które oczywiście jesteśmy Wam super wdzięczni. Nie wystarcza nam już płetw, żeby odpowiadać każdemu z osobna, więc wpadliśmy na pomysł krótkiego FAQ, które powinno rozwiać wstępne wątpliwości.

Jeśli chcielibyście poruszyć inne kwestie, walcie śmiało!


1. Dlaczego t-shirty są w tak drogiej randze?
Chcemy, byście mieli możliwość otrzymania t-shirtów w normalnych cenach i pracujemy nad tym, by można było je również otrzymać poza akcją - na razie ze względu na ograniczoną ilość funkcjonują jako jedna z nagród w randze AMUR i wyższych.

2. Hurr niech Dziędziel zagra Starego durr!
Pan Marian Dziędziel został obsadzony w roli Zbyszka. Na Ojca Anona wybraliśmy pana Piotra Cyrwusa i bardzo cieszymy się, że zgodził się go zagrać, bo lepszej osoby do tej roli nie moglibyśmy sobie wymarzyć.
Nic się w tej kwestii nie zmieni.

3. Jestem inwestorem/mam firmę, podoba mi się wasz projekt i chciałbym pomóc w stworzeniu filmu. Gdzie mogę się zgłosić?
Rozważamy stworzenie dodatkowych nagród dla przedsiębiorców, niedługo powinny pojawić się na stronie naszej kampanii na PolakPotrafi. Jeśli jednak chcieliby się Państwo skontaktować bezpośrednio z twórcami filmu, prosimy przesłać wiadomość na adres mailowy Marcina Barana, który prowadzi w naszym projekcie kontakt z markami: marcinmovie@gmail.com

4. Płyta DVD? Nie możecie po prostu wrzucić filmu do sieci?
Niestety nie. Planujemy zgłoszenie „Fanatyka” na kilka festiwali filmowych i gdyby film pojawił się w sieci zostalibyśmy z miejsca zdyskwalifikowani. Prosimy o wyrozumiałość, na pewno chcielibyście, żeby i tam nas doceniono!

5. Czy film będzie można zobaczyć w kinach?
Na początek będzie on wyświetlany wyłącznie na krakowskiej premierze oraz na specjalnych pokazach dla osób wspierających projekt. Zobaczymy co przyniesie przyszłość, bo im większe zainteresowanie, tym większe możliwości!

6. Czy pokazy filmu będą tylko w Krakowie? Mieszkam na Helu i trochę mi nie pod drodze.
W zależności od ilości wspierających postaramy się zorganizować pokazy również w innych miastach, żeby każdy darczyńca miał szansę zobaczyć „Fanatyka” w dogodnym dla niego miejscu. Aczkolwiek nikogo powstrzymywać nie będziemy i serdecznie zapraszamy do Krakowa.

7. Nie trzymajcie dłużej w niepewności! Kogo zagra Tomasz Schimscheiner?
Niestety jeszcze chwilę potrzymamy. Ale ogłoszenie już lada moment! Poświęćcie ten czas na przeglądnięcie „Atlasu ryb polskich”.

8. Jak długo będzie trwała oferta Early Fish?
Oferta Early Fish nie jest ograniczona czasowo, tylko ilościowo. Zostało już niewiele sztuk w niższych cenach, więc radzimy się spieszyć!

Dodano: 16.11.2016, 15:15
  Jakub Sobczak
Jakub Sobczak
Nie wiem jak wytrzymam do premiery. Chyba pochłonę cały bigos świata :-O

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 15.12.2016 11:11