Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

eurobus2011

eurobus2011

Iława, Radom, Kozienice, Warszawa

Świetna, zgrana paczka 6 znajomych z całej Polski - 3 dziewczyny i 3 chłopaków. Pochodzimy z 4 różnych miast - Iława, Radom, Kozienice i Warszawa i mamy zamiar wyjechać na niepowtarzalną wycieczkę życia dookoła Europy.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

11899 PLN z 10000 PLN

23 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

118%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 10.07.2011.

EuroBus 2011

O projekcie

Idea

Nasz projekt na pierwszy rzut oka wydaje się bardzo prosty… 10 tysięcy kilometrów, 11 państw i paczka 6 znajomych, którzy chcą pokonać tę trasę starym, kultowym busem. Pasję do podróżowania odkryliśmy w sobie we wczesnych latach dzieciństwa.  Swoją przygodę zaczęliśmy niewinnie - kolonie, obozy, kilkudniowe wypady nad Morze Bałtyckie czy Mazury. Chcąc rozwijać nasze zamiłowania zrodziła się w nas nowa idea... PODRÓŻ DOOKOŁA EUROPY.
Nie jest nam obce spanie pod gołym niebem, nie boimy się wyzwań i mamy dość odwagi by ruszyć w daleką podróż, którą zapamiętamy na całe życie. Jesteśmy świadomi, że podróżowanie nie polega na wylegiwaniu się na plaży i popijaniu drinków. To coś zupełnie innego...
Bo czym jest podróż, za która płacimy określoną kwotę - śpimy codziennie w konkretnym hotelu, opalamy się na tej samej plaży i jemy wykwintne dania w tej samej stołówce? Najwspanialsza podróż to taka, podczas której każdy wschód słońca zwiastuje nowy nieprzewidywalny dzień. 

O uczestnikach wyprawy
 
- Ewa – 20 lat studentka Zarządzania w Warszawie – pochodzi z Kozienic
- Giulia – 20 lat studentka Wychowania Fizycznego w Warszawie - pochodzi z Warszawy
- Alicja – 20 lat studentka Psychologii w Warszawie – pochodzi z Iławy
- Konrad – 20 lat student Mechatroniki w Poznaniu – pochodzi z Kozienic
- Karol – 20 lat student Mechatroniki w Poznaniu – pochodzi z Radomia
- Hubert – 20 lat student Mechatroniki w Poznaniu – pochodzi z Iławy

Środek transportu

Podróż dookoła Europy zamierzamy odbyć kultowym Volkswagenem T3. Kupiliśmy 24-letni egzemplarz, który odrestaurujemy wedle własnych koncepcji. 
Chcemy, aby auto po renowacji przyciągało uwagę swoim niepowtarzalnym wyglądem.


Trasa

Mamy zamiar wyruszyć z Radomia, a następnie poprzez Kozienice i Warszawę dotrzeć do Poznania - kompletując całą ekipę po drodze. Podczas naszej 40-dniowej podróży zamierzamy odwiedzić następujące kraje:
- Polska
- Niemcy
- Holandia
- Belgia
- Francja
- Hiszpania
- Portugalia
- Monako
- Włochy
- Austria
- Czechy
Poniższe zdjęcie prezentuje jedynie zarys naszej wyprawy, ponieważ przebieg tak długich wypraw nie jest do końca przewidywalny. 
Jaki jest cel naszego projektu?

Pragniemy odkrywać nowe miejsca, poznawać obce kultury, rozwijać swoją pasję, a także zarażać nią innych. Chcemy dotrzeć do jak najszerszego grona odbiorców, aby pokazać im i udowodnić, że kreatywne i ambitne projekty przy odpowiednim wysiłku mogą zostać zrealizowane. Mamy na celu również zmotywować młodych ludzi, aby sięgali po realizację swoich marzeń. Nie chcemy, aby ograniczali się jedynie do lokalnego środowiska, ale odważnie poszerzali swoje horyzonty. 

Wsparcie finansowe

Z racji tego że jesteśmy studentami i mamy ograniczone możliwości finansowe, potrzebujemy Waszego wsparcia! Zebrane fundusze przeznaczymy na :
- renowację auta,
- paliwo,
- sprzęt nawigacyjny,
- sprzęt elektroniczny (aparat, kamera).

Aby projekt doszedł do skutku musimy uzbierać minimum 10 tys. zł. Każda, nawet najdrobniejsza wpłata przybliży nas do urzeczywistnienia naszego marzenia!

Korzyści płynące ze wsparcia projektu:

- możliwość stania się częścią nietypowej i ciekawej inicjatywy,
- logo Twoje lub Twojej firmy na jedynym w swoim rodzaju busie,
- promocja Twojej firmy na facebook'u,
- reklama Twojej firmy w telewizji, radiu i prasie.


Podróżuj z nami

Co 3-4 dni będziemy umieszczać na facebook'u krótką wideo-relację i zdjęcia z kolejnych etapów naszej podróży. Dzięki temu, każdy na bieżąco będzie mógł śledzić postępy wyprawy. Link do naszego profilu na Facebooku: http://www.facebook.com/eurobusik

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 10.07.2011 01:01