Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Pieskomandos

Pieskomandos

Warszawa

Nazywam się Eto ale wszyscy wołają na mnie Pieskomandos. Jestem psem-ultramaratończykiem. Najbardziej lubię biegać po górach, wzdłuż Wisły oraz w Parku Skaryszewskim, gdzie mam mnóstwo znajomych. Najbardziej jestem zadowolony jak jedziemy gdzieś daleko w góry. Mieszkam w Warszawie z moją mamą Hubą i kumplem Filipem.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

21155 PLN z 18000 PLN

222 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

117%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 27.03.2015.

Pieskomandos

10dni: mamy do Was prośbę:)

Dodano 17.03.2015, godz. 10:59

Kochani,

Zostało 10 dni do końca projektu. Mało i dużo zarazem. Bardzo dziękujemy Wam za zaufanie i dotychczasowe wsparcie. Zebraliśmy 13185zł (!). Do osiągnięcia celu brakuje nam jeszcze 4815zł. Tylko i aż. Nie ustajemy w informowaniu o naszej kampanii i walce o kolejne wpłaty – musi się udać i nie widzimy innej możliwości:)

Ale…ponieważ czas goni, a mamy wśród Was 171 osób, które zaangażowały się w realizację naszego marzenia, to pomyśleliśmy, że poprosimy was o wsparcie raz jeszcze. Co można zrobić, aby nas wspomóc?

- udostępnić link www.polakpotrafi.pl/projekt/eto na facebooku, wraz z infomacją o tym, że wspieracie projekt i polecacie go swoim znajomym,

- jeśli macie podejrzenie, że firma w której pracujecie mogłaby zechcieć przyłączyć się do projektu na zasadzie np. częściowego sponsoringu – koniecznie dać nam o tym znać :)

- uważacie, że powinniśmy pojawić się jeszcze gdzieś, gdzie się nie pojawiliśmy, napisać do kogoś, do kogo nie napisaliśmy? Również dajcie znać: anna.kaminska84@gmail.com lub filipbojko@gmail.com

I w końcu - można także wpłacić dodatkowe 5 czy 10zł, co przy tej liczbie wspierających bardzo przybliżyłoby nas do celu.

Wierzymy, że wspólnymi siłami damy radę!
Bardzo Wam dziękujemy.
Pieskomandos&Ekipa

PS
Zapraszamy także do słuchania nas w sobotę 21marca o 10:00 w Radio Zet Chilli http://www.zetchilli.pl/sluchaj/online/Chilli-ZET-online.html

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 27.03.2015 18:06