Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Weronika

Weronika

Wrocław

Mam 28 lat. Pochodzę ze Starachowic, a obecnie mieszkam we Wrocławiu.
Z wykształcenia, świadomego wyboru oraz pasji jestem kierownikiem produkcji filmowej i telewizyjnej.
Moją drugą pasją są kulinaria, dzięki którym spełniam się na polu prywatnym jak i zawodowym.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

361 PLN z 45000 PLN

13 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 07.06.2013.

Album poradnik kulinarny ''Erotyczne gotowanie''

O projekcie

O pomyśle

Historia która sprawiła, że znajdujemy się tu i teraz pewnie nie jest za bardzo oryginalna, ale jeśli mam Was prosić o pomoc to musicie ją poznać. 

Kilka lat temu wraz z narzeczonym zostaliśmy wysłani po prezenty na wieczór panieński  i kawalerski naszych przyjaciół.  Przejrzeliśmy wiele pólek z gadżetami oraz śmieszymi rzeczami i kupiliśmy to co mieliśmy kupić. Ale wracając do domu nie opuszczała nas myśl, że w tym wszystkim, nie ma nawet jednej rzeczy która nie zostanie spakowana w pudło, które trafi do piwnicy.  Kilka tygodni póżniej organizowaliśmy girlla, na którym pojawiła się moja inspiracja – koleżanka.  Jej marzeniem było wystąpić w sesji zdjęciowej,  w której będzie siedziała w pięknej drewnianej kuchni,  a jej nagie ciało zakryje duża książka kucharska. To był ten impuls który sprawił, że moim marzeniem jest stworzenie pierwszej w Polsce erotycznej książki kucharskiej.  

Erotyczne gotowanie

O książce

Gotowanie jest sztuką, a nieustanne poszukiwania i odkrywanie nowych doznań smakowych jest jedną z najprzyjemniejszych rzeczy dla większości z nas. Dalekie podróże, łączenie różnorodnych tradycji kulinarnych sprawiły, iż w ostatnich latach prężnie rozwijają się nowe trendy kulinarne. Wydawane są nowe książki kulinarne, a programy telewizyjne o tej tematyce biją rekordy popularności. Współczesne pokolenie oczekuje, aby kuchnia przynosiła nowe smaki i aromaty, ale także doznania artystyczne.

 Pierś z kaczki

 „Erotyczne gotowanie”

to  poradnik dla wszystkich, którzy pragną samodzielnie przygotować wyśmienitą romantyczna kolacje dla ukochanej osoby. Poza wspaniałymi afrodyzjakami i przepisami, czytelnicy znajdą w niej przepiękne i zmysłowe fotografie kobiet przygotowujących potrawy.  Książka w swoim założeniu ma przyciągnąć wzrok nie tylko mężczyzn, ale również kobiet, które potrafią docenić piękno kobiecego ciała.

W książce zamieszczone będą również porady jak w domowym zaciszu wykonać dania bez użycia specjalistycznych urządzeń oraz jak najefektowniej zaaranżować wnętrze domu na ten specjalny wieczór.

sushi

Na potrzeby książki skomponowane zostały specjalne dania kuchni nowoczesnej z elementami kuchni ekologicznej i molekularnej. Wszystkie dania skomponował mistrz sztuki kulinarnej Łukasz Grzesik oraz znany cukiernik Mirosław Koś.

Banan w wiórkach kokosowych

Najważniejszym etapem jest stworzenie prototypu książki, który pozwoli nam na dalszy rozwój projektu.  W związku z tym, iż jest to innowacyjny pomysł wymaga zdecydowanie większych nakładów finansowych, niż klasyczna kulinarna książka.

 Krem z pieczonego selera

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 07.06.2013 00:12