Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Andrzej Roszak

Andrzej Roszak

Kraków, Poland

Andrzej Roszak, pomysłodawca serialu "ER 112". Ukończył - jak sam to nazywa - Telewizyjny Kurs Ratownictwa produkując 52 odcinki serialu dokumentalnego Na Ratunek dla TVN oraz 12 odcinków serialu W ostatniej chwili dla TTV. Wie, kiedy należy użyć twardej deski i jeśli będzie musiał - nie zawaha się jej użyć. Kamera w akcji to jego żywioł. Odpowiedzialny za projekt, produkcję video i działania marketingowe.
Wyprodukował siedemnaście odcinków serialu ER112!

Napisz wiadomość do Projektodawcy

963 PLN z 2400 PLN

17 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej (model "bierzesz ile zbierzesz"). Projekt kończy się 02.05.2019 22:10

ER 112 - Ratownicy w akcji 4

O projekcie

"ER 112" to serial dokumentalny prezentujący prawdziwe akcje ratownicze. Filmujemy codzienną pracę załogi karetki Pogotowia Ratunkowego. Pokazujemy tylko prawdzie sytuacje - prawdziwych ludzi i prawdziwych ratowników.

Mamy w tym doświadczenie. Autor tego projektu - Andrzej Roszak - był producentem serialu "Na ratunek" w TVN oraz serialu pod tytułem "W ostatniej chwili" w telewizji TTV. 

Dzięki Wam i kampanii crowdfundingowej zrealizowanych zostało już szesnaście odcinków serialu ER 112. Teraz czas na kolejne :) Mamy nadzieję, że znów wesprzecie ten serial! 

A tak wygląda ER 112 - odcinek siedemnasty!

Andrzej Roszak -  Wyprodukował siedemnaście odcinków serialu ER 112 :) Ukończył "Telewizyjny Kurs Ratownictwa" produkując 52 odcinki serialu dokumentalnego "Na Ratunek" dla TVN oraz 12 odcinków serialu "W ostatniej chwili" dla TTV. Wie, kiedy należy użyć twardej deski i jeśli będzie musiał - nie zawaha się jej użyć. Kamera w akcji to jego żywioł. W serialu "ER 112" odpowiedzialny za projekt, produkcję video i działania marketingowe. 

 

Iwona Eriksson - pasjonatka robienia na drutach, mediów socjalnych i podróży z zimnej Szwecji w ciepłe miejsca w towarzystwie psa Eltona. Skład apteczki pierwszej pomocy zna od podszewki. Pracowała wcześniej międzynarodowo sprzedając produkty pierwszej pomocy na cały świat, które bezwględnie musiały trafić do niejednej karetki Pogotowia gdzieś w świecie. W projekcie "ER 112" odpowiedzialna za social media. To także jej pasja, którą łączy z robótkami na Facebooku na stronach spotkaniarobotkoweonline oraz  Iwona Eriksson - Social Media.

 

 

 

 

1. Bezterminowy dostęp do nowego odcinka 18 serialu ER 112 :)

2. Gorące podziękowania na fanpage serialu na Facebooku :)

 3. Podziękowania w tyłówce odcinka :)

4. Bezterminowy dostęp do niepublikowanych odcinków 1, 5, 16 :)

 5. Kubek z logo serialu. 

6. Kubek z hasłem "Keep calm and watch ER 112".

 7. Czarna koszulka z logo serialu.

8. Biała koszulka z logo serialu.

9. Bezterminowy dostęp do 12 lekcji "Kursu Robienia Video" - Pakiet Student - o wartości 620 zł  jako nagroda za wsparcie w wysokości 248 zł. Dokładny opis kursu znajduje się w panelu z nagrodami.

Oto przykładowa lekcja Kursu Robienia Video: Lekcja 9 - Jak filmować samym smartfonem

 10. Bezterminowy dostęp do 25 lekcji "Kursu Robienia Video" - Pakiet Extra - o wartości 970 zł jako nagroda za wsparcie w wysokości 388 zł. Dokładny opis kursu znajduje się w panelu z nagrodami.

11. Bezterminowy dostęp do 25 lekcji "Kursu Robienia Video" - Pakiet Premium - o wartości 2470 zł jako nagroda za wsparcie w wysokości 988 zł. Pakiet obejmuje 25 lekcji video oraz moją osobistą półroczną pomoc przt tworzeniu Twoich filmów na potrzeby Twojej firmy i social media.  Wsparcie online poprzez e-mail oraz messenger. Dokładny opis kursu znajduje się w panelu z nagrodami.

 12. Podziękowania w tyłówce odcinka na osobnej planszy.

 13. Podziękowania w czołówce odcinka na osobnej planszy. 

 

Na wyprodukowanie odcinka potrzebne jest 2400 zł. A jeśli uda się zebrać więcej? Wówczas zrealizowane zostaną dwa a nawet trzy odcinki :)

Jeśli zbierzemy jeszcze więcej - wówczas zrealizujemy następne odcinki. W ten sposób możemy zrealizować cały serial!  :)

 

 

Michał Ratkowski www.michalratkowski.com skomponował muzykę do serialu ER112! Muzykę, która brzmi znakomicie :) Michał komponuje także inne utwory. Gdybyście chcieli kiedyś z nich skorzystać to wpadnijcie do niego na Facebooka.

 

Michał Wilk wykonał graficzny projekt czołówki serialu ER 112! I to również może sie podobać:) Pomyślcie o nim, gdy będziecie potrzebować jakiegoś fajnego projektu graficznego :) 

 

1. Na co zostaną przeznaczone pieniądze? 

     Na produkcję i postprodukcję. Film trzeba zrobić a roboty przy tym jest mnóstwo! 

2. Kiedy film ma być gotowy? 

    Film powinien być gotowy mniej więcej w ciągu miesiąca-dwóch od zakończenia tej kampanii. 

3. Kto będzie mógł oglądać ten film?

   Odcinek, który powstanie dzięki temu wsparciu bedzie mógł obejrzeć każdy kto zechce wesprzeć produkcję tego odcinka dowolną kwotą. W zamian będzie można sobie wybrać nagrody w zależności od kwoty wsparcia. 

 

 Zajrzyj też na Fanpage serialu na Facebooku!

FACEBOOK - ER 112