Dołącz do naszej społeczności!

O projektodawcy

Andrzej Roszak

Andrzej Roszak

Kraków, Poland

Andrzej Roszak, pomysłodawca serialu "ER 112". Ukończył - jak sam to nazywa - Telewizyjny Kurs Ratownictwa produkując 52 odcinki serialu dokumentalnego Na Ratunek dla TVN oraz 12 odcinków serialu W ostatniej chwili dla TTV. Wie, kiedy należy użyć twardej deski i jeśli będzie musiał - nie zawaha się jej użyć. Kamera w akcji to jego żywioł. Odpowiedzialny za projekt, produkcję video i działania marketingowe.
Wyprodukował siedemnaście odcinków serialu ER112!

Napisz wiadomość do Projektodawcy

741 PLN z 2400 PLN

13 Wspierający

7 dni do zakończenia

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej (model "bierzesz ile zbierzesz"). Projekt kończy się 02.05.2019 22:10

ER 112 - Ratownicy w akcji 4

O projekcie

"ER 112" to serial dokumentalny prezentujący prawdziwe akcje ratownicze. Filmujemy codzienną pracę załogi karetki Pogotowia Ratunkowego. Pokazujemy tylko prawdzie sytuacje - prawdziwych ludzi i prawdziwych ratowników.

Mamy w tym doświadczenie. Autor tego projektu - Andrzej Roszak - był producentem serialu "Na ratunek" w TVN oraz serialu pod tytułem "W ostatniej chwili" w telewizji TTV. 

Dzięki Wam i kampanii crowdfundingowej zrealizowanych zostało już szesnaście odcinków serialu ER 112. Teraz czas na kolejne :) Mamy nadzieję, że znów wesprzecie ten serial! 

A tak wygląda ER 112 - odcinek siedemnasty!

Andrzej Roszak -  Wyprodukował siedemnaście odcinków serialu ER 112 :) Ukończył "Telewizyjny Kurs Ratownictwa" produkując 52 odcinki serialu dokumentalnego "Na Ratunek" dla TVN oraz 12 odcinków serialu "W ostatniej chwili" dla TTV. Wie, kiedy należy użyć twardej deski i jeśli będzie musiał - nie zawaha się jej użyć. Kamera w akcji to jego żywioł. W serialu "ER 112" odpowiedzialny za projekt, produkcję video i działania marketingowe. 

 

Iwona Eriksson - pasjonatka robienia na drutach, mediów socjalnych i podróży z zimnej Szwecji w ciepłe miejsca w towarzystwie psa Eltona. Skład apteczki pierwszej pomocy zna od podszewki. Pracowała wcześniej międzynarodowo sprzedając produkty pierwszej pomocy na cały świat, które bezwględnie musiały trafić do niejednej karetki Pogotowia gdzieś w świecie. W projekcie "ER 112" odpowiedzialna za social media. To także jej pasja, którą łączy z robótkami na Facebooku na stronach spotkaniarobotkoweonline oraz  Iwona Eriksson - Social Media.

 

 

 

 

1. Bezterminowy dostęp do nowego odcinka 18 serialu ER 112 :)

2. Gorące podziękowania na fanpage serialu na Facebooku :)

 3. Podziękowania w tyłówce odcinka :)

4. Bezterminowy dostęp do niepublikowanych odcinków 1, 5, 16 :)

 5. Kubek z logo serialu. 

6. Kubek z hasłem "Keep calm and watch ER 112".

 7. Czarna koszulka z logo serialu.

8. Biała koszulka z logo serialu.

9. Bezterminowy dostęp do 12 lekcji "Kursu Robienia Video" - Pakiet Student - o wartości 620 zł  jako nagroda za wsparcie w wysokości 248 zł. Dokładny opis kursu znajduje się w panelu z nagrodami.

Oto przykładowa lekcja Kursu Robienia Video: Lekcja 9 - Jak filmować samym smartfonem

 10. Bezterminowy dostęp do 25 lekcji "Kursu Robienia Video" - Pakiet Extra - o wartości 970 zł jako nagroda za wsparcie w wysokości 388 zł. Dokładny opis kursu znajduje się w panelu z nagrodami.

11. Bezterminowy dostęp do 25 lekcji "Kursu Robienia Video" - Pakiet Premium - o wartości 2470 zł jako nagroda za wsparcie w wysokości 988 zł. Pakiet obejmuje 25 lekcji video oraz moją osobistą półroczną pomoc przt tworzeniu Twoich filmów na potrzeby Twojej firmy i social media.  Wsparcie online poprzez e-mail oraz messenger. Dokładny opis kursu znajduje się w panelu z nagrodami.

 12. Podziękowania w tyłówce odcinka na osobnej planszy.

 13. Podziękowania w czołówce odcinka na osobnej planszy. 

 

Na wyprodukowanie odcinka potrzebne jest 2400 zł. A jeśli uda się zebrać więcej? Wówczas zrealizowane zostaną dwa a nawet trzy odcinki :)

Jeśli zbierzemy jeszcze więcej - wówczas zrealizujemy następne odcinki. W ten sposób możemy zrealizować cały serial!  :)

 

 

Michał Ratkowski www.michalratkowski.com skomponował muzykę do serialu ER112! Muzykę, która brzmi znakomicie :) Michał komponuje także inne utwory. Gdybyście chcieli kiedyś z nich skorzystać to wpadnijcie do niego na Facebooka.

 

Michał Wilk wykonał graficzny projekt czołówki serialu ER 112! I to również może sie podobać:) Pomyślcie o nim, gdy będziecie potrzebować jakiegoś fajnego projektu graficznego :) 

 

1. Na co zostaną przeznaczone pieniądze? 

     Na produkcję i postprodukcję. Film trzeba zrobić a roboty przy tym jest mnóstwo! 

2. Kiedy film ma być gotowy? 

    Film powinien być gotowy mniej więcej w ciągu miesiąca-dwóch od zakończenia tej kampanii. 

3. Kto będzie mógł oglądać ten film?

   Odcinek, który powstanie dzięki temu wsparciu bedzie mógł obejrzeć każdy kto zechce wesprzeć produkcję tego odcinka dowolną kwotą. W zamian będzie można sobie wybrać nagrody w zależności od kwoty wsparcia. 

 

 Zajrzyj też na Fanpage serialu na Facebooku!

FACEBOOK - ER 112