Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Andrzej Roszak

Andrzej Roszak

Kraków, Poland

Andrzej Roszak, pomysłodawca serialu "ER 112". Ukończył - jak sam to nazywa - Telewizyjny Kurs Ratownictwa produkując 52 odcinki serialu dokumentalnego Na Ratunek dla TVN oraz 12 odcinków serialu W ostatniej chwili dla TTV. Wie, kiedy należy użyć twardej deski i jeśli będzie musiał - nie zawaha się jej użyć. Kamera w akcji to jego żywioł. Odpowiedzialny za projekt, produkcję video i działania marketingowe.
Wyprodukował siedemnaście odcinków serialu ER112!

Napisz wiadomość do Projektodawcy

2726 PLN z 2400 PLN

36 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

113%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 20.04.2016.

ER 112 - Ratownicy w akcji 2

O projekcie

 

"ER 112" to serial dokumentalny prezentujący prawdziwe akcje ratownicze. Filmujemy codzienną pracę załogi karetki Pogotowia Ratunkowego. Pokazujemy tylko prawdzie sytuacje - prawdziwych ludzi i prawdziwych ratowników.

Mamy w tym doświadczenie. Autor tego projektu - Andrzej Roszak - był producentem serialu "Na ratunek" w TVN oraz serialu pod tytułem "W ostatniej chwili" w telewizji TTV. 

Dzięki Wam i kampanii crowdfundingowej zrealizowanych zostało już sześć odcinków serialu ER 112. Teraz czas na kolejne :) Mamy nadzieję, że znów wesprzecie ten serial! 

Kolejny - siódmy odcinek serialu "ER 112" - będzie dostępny przez długi czas w Internecie. I tylko w grupie zamkniętej na Facebooku bądź na YouTube/Google+. Dostęp do grupy wraz z możliwością ogladania odcinka siódmego będą mieć tylko te osoby, które wesprą ten projekt. 

A tak wygląda ER 112 - odcinek szósty! 

  

Andrzej Roszak -  Wyprodukował sześć odcinków serialu ER 112 :) Ukończył "Telewizyjny Kurs Ratownictwa" produkując 52 odcinki serialu dokumentalnego "Na Ratunek" dla TVN oraz 12 odcinków serialu "W ostatniej chwili" dla TTV. Wie, kiedy należy użyć twardej deski i jeśli będzie musiał - nie zawaha się jej użyć. Kamera w akcji to jego żywioł. W serialu "ER 112" odpowiedzialny za projekt, produkcję video i działania marketingowe. 

 

 Iwona Eriksson - pasjonatka robienia na drutach, mediów socjalnych i podróży z zimnej Szwecji w ciepłe miejsca w towarzystwie psa Eltona. Skład apteczki pierwszej pomocy zna od podszewki. Pracowała wcześniej międzynarodowo sprzedając produkty pierwszej pomocy na cały świat, które bezwględnie musiały trafić do niejednej karetki Pogotowia gdzieś w świecie. W projekcie "ER 112" odpowiedzialna za social media. To także jej pasja, którą łączy z robótkami na Facebooku na stronach spotkaniarobotkoweonline oraz  Iwona Eriksson - Social Media.

 

 

 

 

 

 A oto nasze nagrody, którymi odwdzięczymy się za dobre serce i skuteczne wsparcie.

1. Serdeczne podziękowania na naszym fanpage'u na Facebooku. 

 

2. Podziękowania w tyłówce odcinka.

 

3. Dwupłytowy zestaw DVD, na którym znajdą się odcinki 1, 2, 3, 4 i 5. Odcinek piąty o długości 20 minut będzie dostępny tylko na tym DVD! :) 

 

4. Koszulka z logo ER 112.

 

5. Kubek z logo ER 112.

 

 6. Podziękowania w tyłówce na osobnej planszy.

 

7. Dostęp do grupy zamkniętej na Facebooku i możliwość wcześniejszego obejrzenia nowego odcinka. 

 

8. Płyta DVD z nowym odcinkiem i dodatkową akcją.

 

9. Logo sponsora na stopklatce odcinka. Post z tą stopklatką i odcinkiem pojawia się na Facebooku i dociera do ponad 30 tysięcy użytkowników. 

 

10. Podziękowania w czołówce odcinka.

11. Czarna koszulka z logo ER 112 na stopklatce serialu. 

 

Chcemy zebrać 2400 złotych na wyprodukowanie nowego odcinka serialu "ER 112". A co - jeśli zbierzemy więcej? :)

1200 zł więcej da nam możliwość zrealizowania dodatkowej akcji o długości 7 do 8 minut. 

A jeśli zbierzemy dodatkowe 2400 złotych? Czyli w sumie 4800 zł?

Wówczas wyprodukujemy dwa nowe odcinki! Chyba, że....

Jeśli zbierzemy jeszcze więcej - wówczas zrealizujemy następne odcinki. W ten sposób możemy zrealizować cały serial!  :)

  

Michał Ratkowski www.michalratkowski.com skomponował muzykę do serialu ER112! Muzykę, która bardzo nam się podoba :) Michał komponuje także inne utwory. Gdybyście chcieli kiedyś z nich skorzystać to znajedziecie je tutaj: Ramuso Stock - Bank Muzyki i Dźwięków

Michał Wilk wykonał graficzny projekt czołówki serialu ER 112! I to również bardzo się na podoba :) Pomyślcie o nim, gdy będziecie potrzebować jakiegoś fajnego projektu graficznego :) 

Serialowi ER 112 patronuje nowy serial. W zasadzie jest to jego krewniak :) PET & VET to historia o weterynarzu i zwierzętach, które leczy :)

 

 

1. Na co przeznaczycie pieniądze? 

     Na produkcję i postprodukcję. Film trzeba zrobić a roboty przy tym jest mnóstwo! 

2. Kiedy film ma być gotowy? 

    Film powinien być gotowy mniej więcej w ciągu dwóch-trzech miesięcy od zakończenia tej kampanii. 

3. Kto będzie mógł oglądać ten film?

   Odcinek nr 7 będzie dostępny tylko dla tych, którzy wesprą ten projekt. I tak będzie przez 6 miesięcy. Oglądać go będzie można w grupie zamkniętej na Facebooku lub na YouTube za pośrednictwem konta Google +. 

 W przypadku, gdy znajdzie się sponsor, który wybierze wsparcie w kwocie 2000 zł lub większej program zostanie od chwili premiery udostępniony publicznie po miesiącu.

W przypadku, gdy znajdzie się sponsor, który wybierze wsparcie w kwocie 15 tysięcy zł i pokryje koszty realizacji ośmiu odcinków wówczas wszystkie odcinki będą w chwili swojej premiery udostępniane publicznie. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapraszamy do wspierania! Oraz na fanpage ER112 na Facebooku! Kliknij w obrazek poniżej :)

 

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 20.04.2016 18:06