Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Andrzej Roszak

Andrzej Roszak

Kraków, Poland

Andrzej Roszak, pomysłodawca serialu "ER 112". Ukończył - jak sam to nazywa - Telewizyjny Kurs Ratownictwa produkując 52 odcinki serialu dokumentalnego Na Ratunek dla TVN oraz 12 odcinków serialu W ostatniej chwili dla TTV. Wie, kiedy należy użyć twardej deski i jeśli będzie musiał - nie zawaha się jej użyć. Kamera w akcji to jego żywioł. Odpowiedzialny za projekt, produkcję video i działania marketingowe.
Wyprodukował siedemnaście odcinków serialu ER112!

Napisz wiadomość do Projektodawcy

2642 PLN z 2000 PLN

32 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

132%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 26.07.2017.

ER 112 - Ratownicy w akcji 3

O projekcie

ER 112" to serial dokumentalny prezentujący prawdziwe akcje ratownicze. Filmujemy codzienną pracę załogi karetki Pogotowia Ratunkowego. Pokazujemy tylko prawdzie sytuacje - prawdziwych ludzi i prawdziwych ratowników.

Mamy w tym doświadczenie. Autor tego projektu - Andrzej Roszak - był producentem serialu "Na ratunek" w TVN oraz serialu pod tytułem "W ostatniej chwili" w telewizji TTV. 

Dzięki Wam i kampanii crowdfundingowej zrealizowanych zostało już szesnaście odcinków serialu ER 112. Teraz czas na kolejne :) Mamy nadzieję, że znów wesprzecie ten serial! 

A tak wygląda ER 112 - odcinek trzynasty!

 

Andrzej Roszak -  Wyprodukował szesnaście odcinków serialu ER 112 :) Ukończył "Telewizyjny Kurs Ratownictwa" produkując 52 odcinki serialu dokumentalnego "Na Ratunek" dla TVN oraz 12 odcinków serialu "W ostatniej chwili" dla TTV. Wie, kiedy należy użyć twardej deski i jeśli będzie musiał - nie zawaha się jej użyć. Kamera w akcji to jego żywioł. W serialu "ER 112" odpowiedzialny za projekt, produkcję video i działania marketingowe. 

 Iwona Eriksson - pasjonatka robienia na drutach, mediów socjalnych i podróży z zimnej Szwecji w ciepłe miejsca w towarzystwie psa Eltona. Skład apteczki pierwszej pomocy zna od podszewki. Pracowała wcześniej międzynarodowo sprzedając produkty pierwszej pomocy na cały świat, które bezwględnie musiały trafić do niejednej karetki Pogotowia gdzieś w świecie. W projekcie "ER 112" odpowiedzialna za social media. To także jej pasja, którą łączy z robótkami na Facebooku na stronach spotkaniarobotkoweonline oraz  Iwona Eriksson - Social Media.

 

 

1. Gorące podziękowania na fanpage serialu na Facebooku :)

 

2. Podziękowania w tyłówce odcinka :)

 

3. Zestaw trzech płyt DVD, na którym znajdują się odcinki od 1 do 10 oraz dwie bonusowe akcje. Odcinek piąty oraz dwie dodatkowe akcje o długości 7 i 8 minut są dostępne tylko na tym DVD! 

 

4. E-book ze spisanymi opowieściami ratowników o akcjach, które najbardziej utkwiły im w pamięci.

 

5. Biała koszulka z logo ER 112.

 

6. Czarna koszulka z logo ER 112.

 

7. Kubek "Keep Calm And Watch ER 112".

 

8. Torba "Noszę Bo Widzę Słyszę Czuję Ratuję".

 

9. Podziękowania w tyłówce odcinka na osobnej planszy.

 

10. Dostęp do grupy zamkniętej na Facebooku i możliwość wcześniejszego obejrzenia odcinka.

 

11. Logo sponsora na stopklatce odcinka. Post ze stopklatką i odcinkiem pojawia się na Facebooku i dociera do 50 tysięcy widzów.

 

12. Podziękowania w czołówce odcinka.

 

Na wyprodukowanie odcinka potrzebne są 2000 zł. A jeśli uda się zebrać więcej? Wówczas zrealizowane zostaną dwa a nawet trzy odcinki :)

Jeśli zbierzemy jeszcze więcej - wówczas zrealizujemy następne odcinki. W ten sposób możemy zrealizować cały serial!  :)

 

Michał Ratkowski www.michalratkowski.com skomponował muzykę do serialu ER112! Muzykę, która brzmi znakomicie :) Michał komponuje także inne utwory. Gdybyście chcieli kiedyś z nich skorzystać to znajdziecie je tutaj: Ramuso Stock - Bank Muzyki i Dźwięków

 

Michał Wilk wykonał graficzny projekt czołówki serialu ER 112! I to również może sie podobać:) Pomyślcie o nim, gdy będziecie potrzebować jakiegoś fajnego projektu graficznego :) 

 

1. Na co zostaną przeznaczone pieniądze? 

     Na produkcję i postprodukcję. Film trzeba zrobić a roboty przy tym jest mnóstwo! 

2. Kiedy film ma być gotowy? 

    Film powinien być gotowy mniej więcej w ciągu miesiąca-dwóch od zakończenia tej kampanii. 

3. Kto będzie mógł oglądać ten film?

   Odcinek, który powstanie dzięki temu wsparciu bedzie mógł obejrzeć każdy z tym, że Ci, którzy udzielą wsparcia będą mieli przez tydzień pierwszeństwo w obejrzeniu odcinka w grupie zamkniętej na FB. 

 

 reklama.Olesnica.pl

Śląsk 112 - Ratownictwo Województwa Śląskiego

Pasjonaci ratownictwa

Zapraszamy do wspierania! Oraz na fanpage serialu na Facebooku! 

https://www.facebook.com/er112serial/

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 26.07.2017 13:01