Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Lukasz Szoma

Lukasz Szoma

Inowrocław

Jestem Łukasz i iluzją zajmuję się od około 14 lat poświęciłem się tej pasji spędzając każdą wolną chwilę ucząc się nowych ruchów i technik manipulacji różnymi obiektami, zapoznałem się z ogromną ilością seminariów najlepszych magików na świecie i zdobyłem przez lata sporą więdzę w dziedzinie iluzji zarówno praktyczną przez liczne pokazy jak i książkową poznając każdą dziedzinę od podstaw!

Napisz wiadomość do Projektodawcy

87 PLN z 3000 PLN

3 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 10.04.2015.

Enigma magic system-kurs dvd do nauki iluzji

O projekcie

Witaj jeżeli kiedykolwiek oglądając magików w tv zastanawiałeś się jak oni to robią to jesteś we właściwym miejscu!

Jeżeli chciałbyś czytać w myślach, lewitować przedmioty wyginać łyżki patrząc na nie to wysłuchaj na czym polega mój projekt!

Jestem Lukasz i od lat zjmuję się iluzją mam za sobą wiele pokazów oraz pracę w największym sklepie dla iluzjonistów w Polsce www.x-iluzja.pl i moje doświadczenie i umiejętnści zamierzam przekazać właśnie Tobie!

Mój projekt polega na stworzeniu kompedium wiedzy o iluzji dla Ciebie w postaci filmu,  kursu dvd uczącego Ciebie jak wykonać sztuczki zawierającego działy takie jak

  1. Lewitacja - dowiesz się jak lewitować przedmioty!
  2. Mentalism- Dowiesz się jak czytać w myślach!
  3. Karciane- dowiesz się jak zostac mistrzem kart!
  4. Telekineza- dowiez się jak poruszać przedmotami bez dotykania oraz wyginać np łyżeczki wzrokiem!
  5. Pozostałe iluzje- dowiesz się jak wykonywać sztuczki z pierścieniami ,monetami i innyi przedmiotami codziennego użytku!

Każdy dział jest pasjonujący i wypakowany efektami magicznymi najwyższej jakości!

Gwarantuję Tobie, że po zapoznaniu się z tym profesjonalnym materiałem zadziwisz absolutnie każdego!

Witaj jestem Łukasz i iluzją zajmuję się od około 14 lat poświęciłem się tej pasji spędzając każdą wolną chwilę ucząc się nowych ruchów i technik manipulacji różnymi obiektami, zapoznałem się z ogromną ilością seminariów najlepszych magików na świecie i zdobyłem przez lata sporą więdzę w dziedzinie iluzji zarówno praktyczną przez liczne pokazy jak i książkową poznając każdą dziedzinę od podstaw! Jestem pracownikiem największego sklepu iluzjonistycznego w kraju X-iluzja.pl i jestem pewien, że przekażę Tobie sporo wiedzy w tej dziedzinie.

1.Nagrodę pierwszą otrzymasz po wpłacie minimum 5 zł a nagrodą tą będzie dostęp do kilku fajnych sztuczek, które z pewnością zaskczą Ciebie oraz Twoich znajomych gdy im je pokażesz!

2.Nagroda numer dwa to wybrany rozdział z mojego kursu który będziesz mógł pobrać na dysk komputera czyli jeżeli interesuję Cię tyko iluzja karciana to po wpłacie wybierzesz ten rozdział i otrzymasz link do pobrania całego rozdziału o tematyce karcianej na dysk komputera aby otrzymać tą nagrodę musisz wpłacić 9 zł!

3.Nagroda to wirtualna wersja DVD zawierająca wszystkie działy i cały magiczny materiał, po wpłacie otrzymasz link do pobrania całej produkcji na dysk komputera jeżeli zależy Ci na czasie i chcesz szybko zapoznać się z materiałem kursu to opcja dla Ciebie !Tą nagrodę zdobędziesz wpłacając 29 zł.

4.Nagroda numer cztery to najlepsza opcja jest to pudełkowa wersja DVD zawierająca cały materiał,wszystkie magiczne działy a do tego elegancki prezent dla fana iluzji zdecydowanie polecamy razem z wersją pudełkową otrzymasz dostęp do wersji wirtualnej aby zacząć naukę sztuczek od razu,wystarczy 49 zł aby pudełkowa wersja była Twoja!

1.Dlaczego mam wesprzeć projekt?

Bo to najlepsza opcja na naukę sztuczek magicznych, jeszcze nigdy nie było takiego komedium wiedzy w tej dziedzinie!

2.Kiedy otrzymam wersję pudełkową?

Wersję pudełkową otrzymasz w przeciągu do miesiąca po zrealizowaniu projektu natomiast zanim dotrze do Ciebie nowiutkie pachnące DVD dostaniesz wersję do pobrania prosto na dysk abyś mógł zacząć czarować od zaraz!

3.Czy nauczę się sztuczek z kursu wideo?

Jestem pewien że nauczysz się więcej niż byś w tym momencie się spodziewał mogę zagwarantować Tobie iż sam się zdziwisz jak wiele potrafisz i jak łatwo oczarować ludzi!

4.Na co potrzebujecie pieniądze?

Pieniadze są potrzebne na opłacenie produkcji tego kursu -tłocznie,oświetlenie obsługę video chcemy dostarczyć Tobie możliwie najwyższą jakość!

6.Co się się wydarzy jeżeli zbiorę 150% i więcej?

W zależnośi jak wielkie będzie wasze wsparcie dodam nowe działy i więcej sztuczek do każdego z działów - wy motywujecie mnie do pracy ja wam daje jeszcze więcej sekretów jeszcze więcej sztuczek do nauki!

5.Pomoc w razie problemów z nauką?

Jasne śmiało pisz na kontakt@x-iluzja.pl

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 10.04.2015 18:06