Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Emokosmos

Emokosmos

Wrocław

Gra planszowa w której możesz przejść przez wszystkie emocje.
Życie to przeprawa przez kosmos emocji. Bez miłości czy radości byłoby ono tylko bezbarwną egzystencją. Wygrywają w nim ci, którzy dobrze rozpoznają emocje innych i potrafią wykorzystać je w swoich planach. W Emokosmosie wykorzystujesz emocje do przemieszczania się po planszy, albo narzucasz swoje emocje innym, tak aby pokrzyżować ich plany i zostać zwycięzcą. Na twój los na planszy mają też wpływ wydarzenia, które wywołują u graczy emocje i zmuszają do wykonania określonych działań.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

2037 PLN z 83000 PLN

20 Wspierający

17 dni do zakończenia

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 06.11.2019 22:10

Emokosmos - planszówka z wszystkimi emocjami

RSS

800 gier zamówionych w akcji wspierania edukacji emocjonej Dodano 08.10.2019, godz. 9:26

Nie minęło jeszcze 24 godziny zbiórki, a już widać że zainteresowanie projektem jest ogromne. Co prawda nie widać tego w wynikach finansowych, jednak dotychczasowe rezultaty akcji wspierania edukacji emocjonalej przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Do tej chwili zgłosiło się 448 instutucji pracujące z dziećmi, które chcą rozwijać inteligencję emocjonalną podopiecznych przy pomocy Emokosmosu. Dziękujemy z wiele ciepłych i wspierających słów, jednak cała akcja się nie powiedzie, jeśli nie uzyska finansowania. Dlatego uprzejmie proszę tych, którzy mogą sobie na to pozwolić, o wspieranie zbiórki.  Lista instytucji które można w ten sposób wesprzeć: 

 

Akademia Kalamo

Angels Foundation

Anigra Psychoterapia i Rozwój

Archidiecezjalny Ośrodek Adopcyjny

ASP Jaskółka

AWICAM Arkadiusz Winter Centrum Terapeutyczno-Edukacyjne TOLOREM

Bank Żywności w Olsztynie 

Baza po lekcjach - prywatna świetlica domowa 

Biblioteka Pedagogiczna w Siedlcach

Biblioteka Szkoły Podstawowej 

Centrum Administracyjne Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Trzemiętowie

Centrum Edukacji Zdrowotnej

Centrum Family

Centrum Kultury

Centrum Pomocy Psychologiczno - Pedagogicznej i Doskonalenia Nauczycieli w Legnicy 

Centrum Terapii i Diagnozy "Inicjatywa"

Darłowski Klub Gier Planszowych Psia Kostka

Dolnośląski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Filia Legnica

Dorota Janakiewicz 

Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Primary Steps

Entemedica Centrum Rozwoju i Terapii Dziecka

Fundacja Edukacji Demokratycznej Dmuchawiec

Fundacja Im. Doktora Piotra Janaszka Podaj Dalej

Fundacja Kulturalni na poziomie 

Fundacja MAK 

Fundacja Offline Garden-Przedszkole Pingwinek

Fundacja Polskich Kawalerow Maltanskich

Fundacja Varietae

Fundacja Varietae

Fundacja Wolna Szkoła

Gabinet Diagnozy i Terapii Pedagogicznej ANIMO 

Gabinet Psychoterapii Poziom Ósmy 

Gmina Darłowo 

Gminne Przedszkole w Zblewie

Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka w Krasnem, placówka w Malawie

Gminny Zespół Szkół 

Gromada zuchowa

Gromada zuchowa "Wilcze Plemię" (przy Hufcu Łódź-Polesie)

GZ odkrywcze ludki zhp

Hipotonia

Hufiec Pabianice Związku Harcerstwa Polskiego

Hufiec ZHP Radomsko

I Liceum Ogólnokształcące w Starogardzie Gdańskim

II LO im. Jana Matejki

Instytut Fizjologii i Patologii Słuchu

Instytut Paychologii UŁ

Integracyjne Przedszkole Zielony Latawiec

Internat przy Zespole Szkoł nr 2 im

Internat przy Zespole Szkoł nr 2 im

Internat Zespołu  Szkół nr6 im. M. Rataja w Ełku

ITA - Pracownia Terapii i Rozwoju

Katolicka Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Apostoła i Ewangelisty

Klockowisko

Klub Dziecięcy Trampolina 

Klub Gier Planszowych "Czwartkowe Rozdania"

Klub Gier Planszowych w gr X w PM nr 235 wŁodzi

Klub Maluszka w Bieruniu

Klub Podwórkowy Caritas

Klub Spółdzielczy TRÓJKA  ze Świetlicą  w Siedlcach

KLUB STUDENTÓW POLONIJNYCH   przy Wielkopolskim Oddziale Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”

kreatywnelato.pl

Latawiec przedszkole Montessori

Liceum Ogólnokształcące 

LINGUA Usługi Logopedyczne

LO im.Bohaterów Porytowego Wzgórza 

LO nr 10

Lubelskie Stowarzyszenie Fantastyki "Cytadela Syriusza"

Miejska Biblioteka Publiczna

Miejska Szkoła Podstawowa nr 14 w Piekarach Śląskich

Miejskie Przedszkole Nr 2

Miejskie Przedszkole nr 2 

Miejskie Przeszkole Publiczne Nr 8, Stowarzyszenie MI

Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii im Janusza Korczaka w Zgorzelcu 

Młodzieżowy ośrodek Socjoterapii w Chodzieży 

Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Gołańczy 

MŁODZIEŻOWY OŚRODEK WYCHOWAWCZY IM.DR.JANUSZA KORCZAKA

Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy nr 4

Mpp nr 8 

Niepubliczna Chrześcijańska Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi "Uczeń" 

Niepubliczna Szkola Podstawowa Cogito 

Niepubliczna Szkoła im Leonarda da Vinci

Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Dar losu"

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Cogito im. Wisławy Szymborskiej w Płocku

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia na Rzecz Oświaty

Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Belchatowie

Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Dulczy Małej

Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Dulczy Małej

Niepubliczna szkoła podstawowa w Gliniku Polskim

Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Inowrocławiu

Niepubliczne Przedszkole "Leśna Kraina"

Niepubliczne Przedszkole "Pod Sosenką"

Niepubliczne Przedszkole Trampolina

Niezależnie Stowarzyszenie Harcerskie Czarna Trzynastka 

NSP w Roztokach

OSTRÓDZKIE STOWARZYSZENIE MIŁOŚNIKÓW GIER GRYWAM Ostróda 

Pałac Młodzieży w Bydgoszczy

Pce szkoły sukces

Piechowicki Ośrodek Kultury

Placówka Opiekuńczo Wychowawcza nr 3 w Karolewie 

Placówka Opiekuńczo Wychowawcza nr 3 w Karolewie 

Placówka Wsparcia Dziennego 

PLO im. Karola Wojtyły w Lomiankach

Polskie Towarzystwo Walki z Kalectwem oddział w Gorzowie Wlkp.

Polskie Towarzystwo Zapobiegania Narkomanii Oddział Terenowy w Gorzowie Wielkopolskim

Poradni Zdrowia Psychicznego Stawowa, Oddział Dzienny Psychiatryczny dla Dzieci i Młodzieży

Poradnia psychologiczna w Centrum Medycznym Medicover; Centrum leczenia zaburzeń odżywiania "przemiana"

Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna nr 2 

Poradnia Psychologiczno- Pedagogiczna 

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna

Poradnia psychologiczno-pedagogiczna

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 1 w Gdyni

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Luboniu

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Pińczowie

Pracownia Rozwoju EVOLUO

Pracownia Terapeutyczno-Edukacyjna ,,Nowe Horyzonty"

Pracownia Terapeutyczno-Edukacyjna ,,Nowe Horyzonty"

Pracuję indywidualnie z dziećmi ucząc angielskiego oraz prowadząc zajęcia psychoedukacyjne. Obecnie piszę pracę magisterską na temat inteligencji emocjonalnej.

Prywatne Centrum Edukcyjne "Szkoły Sukces" Sp. z o.o.

Przedszkole "Pod Wesołą Chmurką"

Przedszkole "Akademia pod Debowym Liściem" 

Przedszkole Anglojęzyczne Uniwersytet Milusiński

Przedszkole Artystyczne Domino

Przedszkole Bajka grupa 5 Motylki 

przedszkole chorzow 32

Przedszkole Gminne "Niezapominajka" w Więcborku 

Przedszkole im. Czeslawa Janczarskiego

Przedszkole im. Czesława Janczarskiego

Przedszkole Miejskie nr 12 w Toruniu

Przedszkole Miejskie nr 14

Przedszkole Miejskie Nr 14 

Przedszkole Miejskie nr 140

Przedszkole miejskie nr 202

Przedszkole Miejskie nr 31

Przedszkole Miejskie nr 39 Bytom

Przedszkole Niepubliczne Iskierka 

Przedszkole Niepubliczne TEMPOO 

Przedszkole nr 15

Przedszkole nr 2

Przedszkole nr 248 w Warszawie

Przedszkole nr 3 Bajkowe Zacisze

Przedszkole nr 3 w Koszalinie

Przedszkole nr 35

Przedszkole nr 35

Przedszkole nr 97 Wrocławiu

Przedszkole Publiczne

Przedszkole Publiczne nr 5

Przedszkole Publiczne w Borkowie

Przedszkole Swiekatowo

Przedszkole Terapeutyczne Słoneczna Kraina Cieszy

PSP 5 w Stalowej Woli

PSP Dąbrowa

Psycholog Hipotonia

Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Pile  

Publiczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna

Publiczna Szkoła Podstawowa im. JanaPawła II w Kuropatniku

Publiczna Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Jordanowie Śląskim

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Jedlnie 

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Kraśniku Biblioteka szkolna 

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 w Stalowej Woli

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im Juliusza Słowackiego

Publiczna Szkoła Podstawowa w Dąbrówce 

Publiczna Szkoła Podstawowa w Nakle

Publiczne Przedszkole w Borkowie

Punkt Przedszkolny Leśne Gzubki

Rada Rodziców Szkola Podstawowa nr 238 w Warszawie klasa 0b

Samorządowa Szkoła Podstawowa w Kaczanowie

Schola i grupa Mlodziezowa

SENSOREK

Sensoryczny świat dziecka diagnoza i terapia integracji sensorycznej. 

SOK - Klub gier planszowych SKAMA

SOSW

SP 1 z oddziałami integracyjnymi 

SP 117

SP 13 w Olsztynie

SP 340

SP 92

SP Cisownica 

SP Marcinowice 

SP NR 1 

SP nr 118 we Wrocławiu

SP nr 199 im.J. Tuwima w Łodzi 

SP nr 2 w Bieczu

SP nr 261

SP Nr 33 wOlsztynie

SP NR 8 W OLSZTYNIE

SP nr 91

SP Pniewo 

SP w Białce

SP Wymysłów

SP2 Puszczykowo

SP59

Sp82

Specjalistyczna Placówka Wsparcia Dziennego Eleos

Specjalistyczna Poradnia Rodzinna im. św. Jana Pawła II

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczego 

Specjalny Ośrodek Szkolno - wychowawczy dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej

Specjalny ośrodek szkolno -wychowawczy

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Kawalerów Maltańskich w Bartoszycach

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. ks. Jana Twardowskiego

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 3 w Krakowie

SpecjalnyOśrodek Szkolno-Wychowawczy

Społeczna Szkoła Podstawowa

Społeczne Towarzystwo Oświatowe Nr 76

Stowarzyszenie Aslan

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Osobom Dorosłym z zespołdm Aspergera oraz zaburzeniami pokrewnymi As

Stowarzyszenie Pomocy Iskierka, filia 2

Stowarzyszenie Pomocy Rodzinie "Droga"

Stowarzyszenie Publiczna Szkoła Podstawowa Na Głębokiem

Stowarzyszenie Re:Kreacja. Sztuka i arteterapia

Stowarzyszenie Różnorodności Społecznej UP-DATE

Swietlica przy orliku

Szadziewska

Szkoda Podstawowa Towarzystwa Ewangelickiego 

Szkola Podstawowa im.  F. Chopina w Turznie

Szkola Podstawowa nr 1 w Koluszkach

Szkola Podstawowa nr 11

Szkola Podstawowa nr 13

Szkola Podstawowa nr 2 im.Polskich Olimpijczyków w Świdnicy

Szkola Podstawowa nr 28

Szkola Podstawowa Nr 3 

Szkola Podstawowa nr 3 we Włodawie

Szkola Podstawowa nr2 Władysłąwowo

Szkola Podstawowa w Kowalach

Szkola podstawowa.nr.35

Szkolła Podstawowa Słoneczna Szkoła

Szkoła Mistrzostwa Sportowego Radzionków

Szkoła Muzyczna I stopnia w Koszycach

Szkoła Podstawowa

Szkoła podstawowa

Szkoła Podstawowa 

Szkoła Podstawowa  z Oddziałami Sportowymi

Szkoła podstawowa 141 Łodź 

Szkoła Podstawowa Akademia Dobrej Edukacji w Pruszczu Gdańskim 

Szkoła Podstawowa dla Dzieci Przewlekle Chorych przy Wojewódzkim Szpitalu Rehabilitacyjnym w Ameryce

Szkoła Podstawowa im. 6PDPD w Babicach 

Szkoła Podstawowa im. B. Chrzanowskiego w Wojnowicach 

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Starej Białej 

Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Sorkwitwch

Szkoła Podstawowa im. Józefa Piłsudskiego w Woli Zachariaszowskiej

Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Nasutowie 

Szkoła Podstawowa im. M. Rataja w Karwinie

Szkoła Podstawowa im. M. Rejewskiego

Szkoła Podstawowa im. Pawła Góry w Mrzezinie 

Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów w Drążnej

Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Dąbrowie Białostockiej

Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Białej Piskiej

szkoła podstawowa im.100-lecia Niepodległości Polski

Szkoła Podstawowa Nowa Iwiczna

Szkoła Podstawowa nr 1

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Puszczykowie

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Karola Marcinkowskiego w Murowanej Goślinie 

Szkoła podstawowa nr 1 im. KEN

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Pieszyckiej Harcerskiej Organizacji Podziemnej w Pieszycach

Szkoła Podstawowa nr 1 w Kętach 

Szkoła Podstawowa nr 1 w Skawinie

Szkoła Podstawowa nr 1 w Toruniu

Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Rybniku

Szkoła Podstawowa nr 103 we Wrocławiu

Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi imienia pilota gen bryg Witolda Urbanowicza w Suwałkach 

Szkoła Podstawowa nr 12 

Szkoła Podstawowa nr 141 im. majora Henryka Sucharskiego

Szkoła Podstawowa nr 150

Szkoła Podstawowa nr 156 w Krakowie

Szkoła Podstawowa Nr 166 w Łodzi

Szkoła Podstawowa nr 18

Szkoła Podstawowa nr 2

Szkoła Podstawowa nr 2

Szkoła Podstawowa nr 2 im. B. Prusa w Mysłowicach 

Szkoła Podstawowa nr 2 w Kamiennej Górze

Szkoła Podstawowa nr 2 w Legnicy

Szkoła Podstawowa nr 20 w Lublinie

Szkoła Podstawowa nr 20 w Płocku 

Szkoła Podstawowa nr 20 z Oddziałami Integracyjnymi 

Szkoła Podstawowa nr 21 im. Królowej Jadwigi

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 21 W GDAŃSKU

Szkoła Podstawowa nr 217 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 221

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 264

Szkoła Podstawowa nr 267 w Warszawie

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 27

Szkoła Podstawowa nr 27 im Dzieci Zjednoczonej Europy 

Szkoła podstawowa nr 3 Bytom

Szkoła Podstawowa nr 3 w Brodnicy

Szkoła Podstawowa nr 303

Szkoła Podstawowa nr 350

Szkoła Podstawowa nr 37 z Oddziałami Dwujęzycznymi 

Szkoła Podstawowa nr 375 im. Orląt Lwowskich w Warszawie 

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II 

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Powstańców Styczniowych w Mińsku Mazowieckim

Szkoła Podstawowa nr 4 w Lublinie

Szkoła Podstawowa nr 4 w Siemianowicach Śląskich 

Szkoła Podstawowa nr 43

Szkoła Podstawowa nr 43

Szkoła Podstawowa nr 43 Wroclaw 

Szkoła Podstawowa nr 45 z Oddziałami Integracyjnymi

Szkoła Podstawowa nr 5

Szkoła podstawowa nr 5

Szkoła Podstawowa nr 5 w Łasku 

Szkoła Podstawowa nr 5 w Oławie 

Szkoła Podstawowa nr 5 w POznaniu

Szkoła Podstawowa nr 5, 

Szkoła Podstawowa nr 52 w Krakowie

Szkoła podstawowa nr 53

Szkoła Podstawowa nr 59

Szkoła Podstawowa nr 59 w Katowicach

Szkoła Podstawowa nr 6

Szkoła Podstawowa nr 6 im Henryka Sienkiewicza w Pruszkowie

Szkoła Podstawowa nr 6 im. Aleksandra Majkowskiego w Rumi

Szkoła podstawowa nr 63 we Wrocławiu

Szkoła Podstawowa nr 7 w Kłodzku

Szkoła Podstawowa Nr 7 w Toruniu

Szkoła podstawowa nr 8

Szkoła podstawowa nr 82 w Gdańsku

Szkoła Podstawowa nr 83 w Gdańsku

Szkoła Podstawowa nr 84 we Wrocławiu

Szkoła Podstawowa nr 9

Szkoła Podstawowa nr 9 im. Tadeusza Kościuszki w Bielsku - Białej

Szkoła Podstawowa nr 97

Szkoła Podstawowa nr w Trzebnicy

Szkoła Podstawowa nr.1 im. Kardynała Bolesława Kominka

Szkoła Podstawowa nr1 im. Bolesława Chrobrego w Oławie

Szkoła Podstawowa nr1 im.R.Knosały w Olsztynie 

Szkoła Podstawowa Specjalna

Szkoła Podstawowa Specjalna nr 168

Szkoła Podstawowa Specjalna nr 168 w Łodzi

Szkoła Podstawowa Specjalna nr 177

Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Dzieci Autystyczne Razem

Szkoła Podstawowa w Boninie

Szkoła Podstawowa w Borowie Wielkim

Szkoła podstawowa w Buku

Szkoła Podstawowa w Dąbrówce 

Szkoła podstawowa w Gumowie 

Szkoła Podstawowa w Jarantowicach 

Szkoła Podstawowa w Kalinowce

Szkoła Podstawowa w Kobielniku

Szkoła podstawowa w Magnuszewicach 

Szkoła Podstawowa w Niemcach

Szkoła Podstawowa w Nietkowie

Szkoła podstawowa w Nowej Iwicznej

Szkoła Podstawowa w Nowej Iwicznej

Szkoła Podstawowa w Orłowie

Szkoła Podstawowa w Popowie Borowym 

Szkoła Podstawowa w Postominie 

Szkoła Podstawowa w Woli Przybysławskiej

Szkoła Podstawowa w Zielonkach-Parceli

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi 

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 13

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 151 

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 21 w Gliwicach

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 4w Słupsku

Szkoła Postawowa 41

Szkoły podstawowe przy Fundacji Pomocy Ludziom z Niepełnosprawnościami 

Świetlica ,,Motylek" Nowy Jarosław

Świetlica dla dzieci i młodzieży w JANOWIE

Świetlica Pod Aniołem Pińczyce przy Mgopk Koziegłowy

Świetlica przy Szkole Podstawowej nr 4 w Gdańsku 

Świetlica Socjoterapeutyczna w Sompolnie Filia w Lubstowie

Świetlica Sulimice Gmina Darłowo

Świetlica Szkoła Podstawowa nr 72

Świetlica Środowiskowa Akademia SNS

Świetlica Środowiskowa Dino

Świetlica Terapeutyczna

Świetlica wiejska w Boryszewie

Świetlica wiejska w Krupach gm. Darłowo 

Świetlica Wiejska w kurzycku 

Technikum TEB EDUKACJA 

Terapia pedagogiczna - prywatna

Terapia zajęciowa

Truskawkowe Przedszkole 

Ttat

Warsztaty Terapii Zajęciowej

Wawerskie Centrum Kultury

WOLNA SZKOŁA BEMOWO 

Woźniak

Wspólny Świat

Wtz psoni gdansk

Wyrwalec

Wysoka PION-tka Szkolny Klub Gier Planszowych SP5 w Bytomiu

XXXVII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Terapeutycznymi im. Jana Pawła II 

Z.S.P. nr 2 i Przedszkola w Zagnańsku

Zaczarowany Ołówek

Zespol Szkol Zakladu Doskonalenia Zawodowego

Zespoł Placówek Oświatowych

Zespół Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych 

Zespół Specjalistów Szkoły Podstawowej nr 2 w Siechnicach

Zespół Szkol Budowlanych 

Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 4 w Krapkowicach 

Zespół Szkolno - Przedszkolny w Czarkowie

Zespół Szkolno -Przedszkolny w Zimnowodzie

Zespół szkolno przedszkolny 

Zespół Szkolno-Przedszkolny

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1

Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Gdańsku

Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 12 w Rybniku 

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 7 

Zespół Szkolno-Przedszolny w Kiczycachh

Zespół Szkół Cogito

Zespół Szkół im. Bolesława Prusa w Pułtusku 

Zespół Szkół im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Juchnowcu Górnym

Zespół Szkół Muzycznych w Toruniu 

Zespół Szkół nr 18

Zespół Szkół nr 2 w Nowej Dębie

Zespół Szkół Ogólnokształcąco-Technicznych

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4

Zespół Szkół Samochodowych 

Zespół Szkół Specjalnych im. Janusza Korczaka w Mysłowicach 

Zespół szkół specjalnych nr 2

Zespół Szkół Szkoła Podstawowa z Oddz Integracyjnymi w Kozłach

Zespół Szkół Technicznych

Zespół Szkół w Borównie

Zespół Szkół w Głoskowie 

Zespół Szkół w Malawie

Zespół Szkół Zawodowych Specjalnych im.Marii  Grzegorzewskiej

ZHP

ZHP Chorągiew Łódzka, Hufiec Łódź-Bałuty, SH "Gniazdo"

ZHP Hufiec Łódź-Polesie, Szczep Młodych Orląd

ZHP, zuchy

ZPO nr1 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. To. Kościuszki

ZSO nr 8

ZSS w Brzegu

ZSTiO Meritum

Związek Harcerstwa Polskiego 

Związek Harcerstwa Polskiego 

Związek Harcerstwa Polskiego 12 Świdnicka Gromada Zuchowa Rozbrykane Tygryski

Związek Harcerstwa Polskiego, Hufiec Brzeziny, 3 Drużyna Starszoharcerska im. Jana Pawła II w Koluszkach

Związek Harcerstwa Polskiego, Hufiec Zgierz

Związek Harcerstwa Polskiego. 1. BDHS "Perły" im. Dh. Joanny Skwarczyńskiej "Szarotki"

Żłobek Bajkowo 

Żłobki i Przedszkole Wysepka

Żywieckie stowarzyszenie fantastyki "Parzenica" i żywiecki klub gier P"Przystań'

 

ZSS im Unicef w Rzeszowie