Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Patryk Suliga

Patryk Suliga

Opole, Polska

Napisz wiadomość do Projektodawcy

591 PLN z 4000 PLN

23 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

14%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 27.04.2016.

Otworzyć 1000 butelek piwa aby pojechać na Euro 2016

O projekcie

Kim jestem?

Witaj,
mam na imie Patryk, jestem twórcą kanału na Youtube o nazwie "bez kanału" gdzie szukam sposobu na zarobienie... pierwszego miliona złotych. 

Próbuję różnych rzeczy:

- sprawdzam najbardziej szalone pomysły na biznes
oraz
- testuje dostepne na rynku konkursy

w których mozna wygrać wartościowe przedmioty i pieniądze m.in. w takich grach jak lotto, zdrapki itp.

Co mnie wyróżnia?
skala "eksperymentów" w przypadku konkursów wszystko sprawdzam w liczbie 1.000 (tysiąc) sztuk. Postawiłem m.in. 1000 zakładów w mini lotto, zdrapałem 1.000 zdrapek lotek czy 1.000 zakładów w Lotto (duży lotek).Dlaczego to robię?
- Sprawdzam jakby to było gdyby...zagrać, postawić, zdrapać 1000 sztuk  losów, zdrapek, kuponów itp. w ogólnodostepnych konkursach, żeby sprawdzić czy zwiększam swoją szansę na wygraną. Dodatkowo:

- Zaspokajam Twoją ciekawość
- Podejmuje ryzyko za Ciebie uwalniająć Cię w ten sposób od hazardu i ryzyka       utraty wszystkich pieniedzy. 
- Dostarczam Ci rozrywkę, dużą dawkę humoru oraz emocje.
- Edukuję w niestandardowy sposób.
- Pokazuje prawdopodobieństwo wygranej w praktyce
- Szukam sposobu na zarobienie pierwszego miliona złotych.

Skąd mam na to pieniądze?
- Nie mam ale staram sie szukać sponsorów, którzy chcą się zareklamować w dziwny, niestandardowy  :) ale przyjemny i skuteczny sposób. Teraz szukam na Polak Potrafi.

Na co zbieram pieniądze?
- Chce nagrać odcinek w którym próbuje otworzyć 1000 butelek znanej marki piwa aby z tych butelek wyslać 1000 szt kapsli na konkurs w którym można wygrać bilety na Euro w wersji VIP (Przelot, nocleg, loża VIP). Chce ten bilet w przypadku wygranej przekazać Tobie. Zależy mi żeby sprawdzić czy wysyłając na konkurs 1000 kapsli zwiekszam realnie szanse na wygraną?

Na co przeznaczymy konkretne środki?


- Zakupimy 1.000 butelek piwa do eksperymentu, nagramy o tym film na Youtube i pobawimy się razem na domówce przy grillu i muzyce z Walkmana :). Ty przynosisz jedzonko :)


- Zorganizujemy domówke z D J. Zakupimy 1.000 butelek piwa do eksperymentu, nagramy o nim film na Youtube i pobawimy się przy grillu. My organizujemy jedzonko :)- Zorganizujemy domówke z koncertem Kamila Franczaka z zespołem 
- Zorganizujemy imprezę przy grillu

- Wynajmiemy ochrone obiektu i wszystkich gości
- Nagramy film o eksperymencie z domówki i wrzucimy go na Youtube.

- Zorganizujemy domówke z koncertem Kamila Franczaka z zespołem" 
- Zapewnimy Catering

- Wynajmiemy ochrone obiektu i wszystkich gości

- Nagramy film o eksperymencie z domówki i wrzucimy go na Youtube.- Wypożyczymy dodatkowe kamery i mikrofony do nagrania eksperymentu. Teraz wszystkie odcinki nagrywamy jedną kamerą :)

 

- Pieniądze przeznaczymy na kolejne szalone eksperymenty / doświadczenia takie jak np. wysłanie 1.000 smsów do Radia Zet żeby wygrać 250.000 zł w konkursie itp. 


Dlaczego warto wesprzeć ten projekt?
Czy nie zastanawiałeś sie kiedyś... co by było gdybyś postawił 10 zakładów w lotto zamiast jednego?, a czy nie myślałeś co by było gdybyś postawił 100 (sto)?.

Czesto słysze takie przemyślenia wśród ludzi dlatego zamiast myśleć zacząłem to sprawdzać ale w trochę wiekszej skali mianowicie 1.000 (tysiąc). W tym projekcie chciałbym zobaczyć czy wysłanie 1.000 kapsli na konkurs znanej marki piwa w której jest wygrana biletu na Euro, pozwoli mi zwiekszyć szanse. Jestem przekonany, że w ostatnim losowaniu biletów na Euro, będzie najmniej zgłoszeń i nasza szansa  w konkursie wzrośnie wzrośnie. 

Pokazuję ludziom co oznacza hazard który czai sie pod każdą postacią nawet w butelce piwa. Pokazuję, że jeśli grasz np. w Lotto to graj ale nie stawiaj 10 kuponów podczas kumulacji bo skoro 1.000 nie pomaga to 10 tym bardziej nie pomoże. 

Gdyby jednak sie udało to bedzie super wiadomość ponieważ moim celem nie jest robienie reklamy ani antyreklamy firmom ogłaszającym konkursy. Zależy mi, żeby sprawdzić jak wzrosły moje szanse zwiekszająć ilość prób, kuponów, zakładów, kombinacji. Robię to za Ciebie, żebyś nie musiał robić tego w domu :) 

 

Co oferuje (nagrody) za Twoje wsparcie?
- Wejściówki na domówke w których sprawdzimy kapsle
- Wystąpienie w odcinku
- W przypadku wygranej, bilet na Euro w wersji VIP
- Wybór miejsca gdzie nakrecimy "eksperyment" i domówke (może to być Twoja firma, mieszkanie :) ) 

Co ja bede z tego miał :) ? 
- Do wygrania są dwa bilety na Euro 2016. Jeśli otrzymam jeden to bede bardzo szczęśliwy. To będzie moje ostatnie chłopięce marzenie przed narodzinami syna. Później pora wejść w dorosłość :) 
Jeśli jednak wybierzesz nagrodę w formie biletu, również będę szczęśliwy, że mogłem Ci pomóc.

- Nic nie zarabiam na wykonanym projekcie. Zależy mi na nagraniu spektakularnego odcinka o którym bedzie głośno na Youtube. Chce sprawdzić czy większa ilość prób (kapsli) wpłynie na szanse wygranej. Pracuję nad swoją marką i chce zapewnić Ci rozrywke której na Youtubie jeszcze nie było. Wierzę, że mi w tym pomożesz.


Kto zagra koncert na największej domówce w Polsce? 

Kamil Franczak z zespołem

O Kamilu:

Wokalista, aktor, prezenter, autor tekstów. W latach 2004-2013 był wokalistą zespołu rockowego Zero Procent, z którym zagrał kilkaset koncertów w całej Polsce. Kamil wraz z zespołem ma na koncie dwa studyjne wydawnictwa "Inevitable"(2007) oraz "Nieuniknione" (2012).

Kamil Franczak brał udział w wielu programach telewizyjnych, takich jak „Idol” czy „The Voice of Poland”; Wraz z zespołem Zero Procent znalazł się w gronie laureatów podczas koncertu „Debiuty” w ramach 47. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu (2010).

Na deskach chorzowskiego Teatru Rozrywki występuje jako członek zespołu aktorskiego. Znany m.in. z ról: Moritz Stiefel w „Przebudzeniu wiosny” S. Satera i D. Sheika wg F. Wedekinda, Anthony w musicalu „Sweeney Todd” S. Sondheima, Georges i George w spektaklu „Niedziela w parku z Georgem” S. Sondheima i J. Lapine'a, Hrabia Jan Potocki i Alfons van Worden w „Rękopisie znalezionym w Saragossie” J. Potockiego. Obecnie zainteresowaniem widzów cieszy się jego recital z piosenkami Marka Grechuty "Dni, których nie znamy", za który artysta otrzymał nominację do prestiżowej nagrody aktorskiej Złota Maska 2015.

Przykładowe wystepy Kamila:

The Voice of Poland:  "Impossible"

The Voice of Poland: George Michael „Faith"

Opole 2010: Niech żyje wolność i swoboda

Śpiewaj i walcz: Prześliczna wiolonczelistka


Gdzie będziemy nagrywać eksperyment i domówkę?

 Chcemy, żeby to było miejsce wyjątkowe i zasługiwało na tytuł "najbardziej zakręconej domówki w Polsce". Proponujemy obiekty które spełnią wszelkie standardy bezpieczeństwa oraz zapewnią swobodę nagrania eksperymentu i udziału w konkursie czyli jak dla nas wystarczy dostęp do Internetu i trochę przestrzeni :) np. Hala targowa?
Jednak jak przystało na domówke, możesz wskazać nam swoje ulubione przytulne miejsce (w przypadku wyboru nagrody) gdzie nagramy odcinek, wykonamy eksperyment, weźmiemy udział w konkursie i zagramy koncert na żywo. To może być siedziba Twojej firmy czy domek za miastem. To ty zdecydujesz.

 

Nasze wcześniejsze eksperymenty

 1.000 (tysiąc) zakładów w Mini Lotto:

 1.000 (tysiąc) zdrapek Lotek:

1.000 (tysiąc) zakładów Lotto (duży lotek) 

Zobacz nasz kanał i odcinki

 
UWAGA: Jesteśmy w stanie zorganizować bezpieczną imprezę oraz koncert w podczas nagrywania eksperymentu w przypadku zebrania kwoty minimum 17.000 zł. W sytuacji gdy zbierzemy kwotę minimalną czyli 4.000 zakupimy 1.000 butelek piwa które otworzymy, żeby wysłać kapsle do konkursu i pobawimy się przy grillu podczas nagrywania odcinka i eksperymentu.

W tym projekcie mogą wziąć udział jedynie osoby pełnoletnie. Osoby poniżej 18 roku życia oraz bez ważnego dowodu osobistego nie bedą mogły wejść na impreze, a tym bardziej pić alkohol. 

Termin realizacji: możliwe terminy realizacji projektu to 30 kwietnia (eksperyment + domówka) lub 7 maja (domówka).

Kontakt ze mną: 
bezkanalu@gmail.com
http://facebook.com/bezkanalu

PISZĄ O NAS:

Dzień Dobry TVN

Wirtualna Polska

Kozaczek.pl :)

a poza tym:  TVP, Teleexpress, Nowa Trybuna Opolska itd. 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 27.04.2016 18:06