Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Islandia2016.pl

Islandia2016.pl

Katowice, Polska

Dwójka mieszkańców Katowic, Kasia Majzel-Pośpiech i Michała Pośpiecha. Michał Pośpiech, na co dzień Project Manager. Po pracy projektuje meble i jeździ na motocyklu.
Kasia prowadzi markę Meisel design i prowadzi warsztaty dla dzieci (np. z szycia).

Napisz wiadomość do Projektodawcy

1615 PLN z 4000 PLN

7 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

40%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 17.08.2016.

Ekspedycja Islandzki interior.

O projekcie

Islandia2016.pl to wyprawa do najbardziej niegościnnej części Islandii czyli Interioru. Jej celem jest pokazanie tego pięknego i mało popularnego kraju w Europie szerokiemu gronu potencjalnych podróżników :) Część z wulkanami i lodowcami będziemy rejestrować dronem i kamerami Go-Pro. Wyruszamy 21 sierpnia.
Już teraz obserwuj na https://www.facebook.com/islandia2016 gdzie dzielimy się informacjami o Islandii. Nasza strona Islandia2016.pl

Patronat medialny
Nad wydarzeniem objęły: TVP Katowice, TVS, Dziennik Zachodni, Nasze Miasto, radio Silesia.

      

O nas
Na Islandię jedzie para podróżników ze Śląska Kasia Majzel-Pośpiech (na co dzień prowadzi firmę Meisel design) i Michał Pośpiech na co dzień Project Manager. Po pracy projektuje meble i jeździ na motocyklu, gra na perkusji.

Budżet
Koszt wyprawy szacujemy na 18 tys zł. W ramach Polak Potrafi chcemy pozyskać 4 tys zł na przerobienie naszego samochodu terenowego na mini kampera i na pokrycie części kosztów paliwa bezpośrednio na Islandii. Ewentualny dodatkowy budżet wykorzystamy na ogrzewanie postojowe.

Dlaczego Islandia 2016?
Na Islandii byliśmy w 2014 roku podróżując na motocyklu, wtedy nie udało się zrealizować zaplanowanej trasy. Mimo dobrego przygotowania, teren wulkaniczny okazał się bardziej nieprzewidywalny i trudny. Zmodyfikowaliśmy swoje plany i porzucając trudny teren przenieśliśmy się w bardziej dostępne miejsca, pokonując ponad 3700km.

Plan wyprawy
Zaplanowana przez nas trasa w 2016 roku będzie obejmować głównie niegościnną części Islandii czyli Interior. Jest to teren odcięty od świata, jednak z absolutnie niezapomnianymi widokami. Jedziemy samochodem terenowym, na Islandię dostaniemy się promem.
Wyprawa rozpocznie się 21 sierpnia br. potrwa trzy tygodnie. 

Zobacz Isladię z nami.

 

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 17.08.2016 13:01