Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Pasieka Miodowy Ogród

Pasieka Miodowy Ogród

Olkusz, Polska

Witam Cię! Mam na imię Witek. Razem z rodziną prowadzę niedużą "Pasiekę Miodowy Ogród". Pszczelarstwo jest naszą pasją. Dzień rozpoczynamy i kończymy w pasiece. Naszą pasją staramy się zarażać innych. Uwrażliwiamy dorosłych i dzieci, odwiedzające naszą pasiekę, na znaczenie pszczół i owoców ich pracy dla naszego zdrowia i środowiska.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

1106 PLN z 9500 PLN

20 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

11%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 30.01.2019.

Edukacyjny pszczeli domek dla smakoszy miodu

RSS

Dziękujemy! Dodano 03.02.2019, godz. 15:24

Serdecznie dziękujemy wszystkim Darczyńcom za wsparcie naszego projektu! Z racji faktu, iż zbiórka na polakpotrafi.pl nie powiodła się, przypominamy że można zwrócić się do ekipy portalu o zwrot pieniędzy. Jednocześnie informujemy, że dalej poszukujemy środków na relizację projektu, wierząc że cel jest bardzo bliski :) Kończąc bardzo prosimy wszystkich Darczyńców o kontakt z nami, poprzez facebook lub email wtlds@wp.pl  - jako podziękowanie mamy dla Was małą niespodziankę.

Zapraszamy na zajęcia edukacyjne do naszej pasieki Dodano 02.01.2019, godz. 21:04

Ile znacie leczniczych produktów, które można pozyskać z pszczelego ula? My, poza miodem, znamy jeszcze trzynaście. Jeżeli chcecie dowiedzieć się czegoś o pszczołach i apiterapii to zapraszamy na zajęcia edukacyjne do naszej pasieki (dostępne w nagrodach :) )

Czas wesprzeć ten projekt Dodano 27.12.2018, godz. 20:56

Kończymy świąteczne leniuchowanie, czas włączyć się do akcji. Sprawcie swoim wsparciem, aby projekt rozkwitnął jak kwiat:)

Wesołych Świąt Dodano 24.12.2018, godz. 15:12

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia dla wszystkich obecnych i przyszłych wspierających nas w budowie apidomku życzy pszczelarz Witek wraz ze wszystkimi pszczółkami :)

 

PS. dziś większość z nas usłyszy życzenia zdrowia. Wierzymy, że dotując ten projekt jesteście w stanie sami przyczynić się do realizacji tego życzenia.

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 30.01.2019 22:10